Antiek Japans lakwerk damesbureau met vier lades en twee deuren. Met landschappen, vogels en goud decor. Afmeting: 140 x 46 x 76 cm. In goede staat.
Prachtig eikenhouten Engels rolbureau. 'D model', circa 1920. Bureau is van zeer goede kwaliteit. Rol werkt perfect, zijkanten mooi met panelen. Lades zijn vergrendeld als de rol dicht is. Afmeting: 1...
Duitse 19e eeuwse Renaissance-stijl notenhouten (wortel) slaapkamer met robbelijsten. Bestaande uit: Twee bedden (85 x 200 cm), twee nachtkastjes (80 x 50 x 42 cm). Behoeft enige aandacht. In redelijk...
Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Friese gepolychromeerde bruidsstoelen. Afmeting: 95 x 61 x 40 cm + 100 x 63 x 43 cm. In goede staat.
Oude bruin lederen 2-zits Chesterfield bank. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 160 x 80 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met jalouziedeur en drie lades. Circa 1800. Afmeting: 90 x 66 x 66 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten partnerdesk. Queen Anne-stijl. Bovenblad met groen leder ingelegd. Beide kanten met drie lades boven en aan de zijkanten drie lades en één deur. Midden 20e eeuw. Afmeting: 152 x ...
Gaaf groot 18e eeuws Hollands eikenhouten dubbelgebogen Barok secretaire met origineel beslag en klauwpoten. Mooie patina. Circa 1780. Afmeting: 119 x 130 x 55 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met verguld messing beslag, halve zwarte zuilen en vergulde capitellen. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 218 x 166 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met verguld messing beslag. Louis Quinze, circa 1770. Afmeting: 245 x 200 x 64 cm. In goede staat.
18e Eeuws wortelnoten Twents kabinet, dubbelgebogen met origineel beslag en klauwpoten. Ongerestaureerd. Fineerschades. Afmeting: 245 x 180 x 65 cm. In redelijke staat.
Kapitale Franse eikenhouten jacht-boekenkast. Circa 1880. Neo Renaissance met veel snijwerk. Zes-deurs + drie lades, voorzien van bloemen, fruit, gevogelte, leeuwenkoppen, phenixen etc. Afmeting: 245 ...
19e Eeuwse mahoniehouten geeboniseerde vitrinekast met zijkanten glas en uitneembare schappen. Louis Philippe. Afmeting: 166 x 100 x 37 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Engelse twee-delige eikenhouten 'chest on stand' in Renaissance-stijl. Slot later. Afmeting: 146 x 97 x 40 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke historisme eikenhouten bestekkist met messing beslag en met deksel. Klep en schuiflades op getorst onderstel. Circa 1890. Afmeting: 80 x 59 x 45 cm. In goede staat.
Eikenhouten 19e eeuwse Hollandse chiffoniere met in de middelste lade een schrijfgedeelte. Alles met origineel beslag. Afmeting: 158 x 100 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten twee-delige boekenkast, Gründerzeit. Circa 1880. Met verstelbare boekenplanken. Afmeting: 228 x 140 x 70 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten schrijfbureau. Twee-zijdig laden en deuren in onderstukken. Circa 1900. Afmeting: 153 x 78 x 78 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Duits Biedermeier secretaire met mooi binnenwerk. Bovenop klein dakje met één lade. Circa 1860. Iets fineer schade, verder goed. Afmeting: 175 x 107 x 52 cm. In goede staat.
Moderne Zwitserse Zumsteg eethoek van kersenhout met aluminium. Design Onda, 80er-jaren. Afmeting: 74 x 100 cm ø en 84 x 49 x 47 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vergulde spiegel in Rococco-stijl. Afmeting: 110 x 53 cm. In zéér goede staat.
Vijf antieke mahoniehouten stoelen. Circa 1900. Eén armleunstoel Empire-stijl, licht schade. Goede velours stoffering. Afmeting: 84 x 45 x 40 cm en 89 x 60 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten dressoir uit Frankrijk. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 130 x 53 cm. In zeer goede staat.
Eikenhout met mahonie Louis Seize rolluikkastje met lade en verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 73 x 74 x 40 cm. In goede staat.