Antiek Japans lakwerk damesbureau met vier lades en twee deuren. Met landschappen, vogels en goud decor. Afmeting: 140 x 46 x 76 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Willem III schrijfsecretaire met rol-cylinder en uitschuifbaar blad. Lades achter deuren bij opstand. Vogeloog ahorn fineer in lades binnenleven. Circa 1870. Afmeting: 208 x 100 ...
19e Eeuwse Duitse essenhouten fineer Biedermeier-stijl damesschrijfbureau met bandintarsia en geeboniseerde houten lijsten. Afmeting: 79 x 44 x 89 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Friese gepolychromeerde bruidsstoelen. Afmeting: 95 x 61 x 40 cm + 100 x 63 x 43 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met jalouziedeur en drie lades. Circa 1800. Afmeting: 90 x 66 x 66 cm. In goede staat.
Oude bruin lederen 2-zits Chesterfield bank. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 160 x 80 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten partnerdesk. Queen Anne-stijl. Bovenblad met groen leder ingelegd. Beide kanten met drie lades boven en aan de zijkanten drie lades en één deur. Midden 20e eeuw. Afmeting: 152 x ...
18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met verguld messing beslag. Louis Quinze, circa 1770. Afmeting: 245 x 200 x 64 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met verguld messing beslag, halve zwarte zuilen en vergulde capitellen. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 218 x 166 x 60 cm. In goede staat.
Gaaf groot 18e eeuws Hollands eikenhouten dubbelgebogen Barok secretaire met origineel beslag en klauwpoten. Mooie patina. Circa 1780. Afmeting: 119 x 130 x 55 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws wortelnoten Twents kabinet, dubbelgebogen met origineel beslag en klauwpoten. Ongerestaureerd. Fineerschades. Afmeting: 245 x 180 x 65 cm. In redelijke staat.
Kapitale Franse eikenhouten jacht-boekenkast. Circa 1880. Neo Renaissance met veel snijwerk. Zes-deurs + drie lades, voorzien van bloemen, fruit, gevogelte, leeuwenkoppen, phenixen etc. Afmeting: 245 ...
18e - 19e Eeuwse Engelse twee-delige eikenhouten 'chest on stand' in Renaissance-stijl. Slot later. Afmeting: 146 x 97 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten geeboniseerde vitrinekast met zijkanten glas en uitneembare schappen. Louis Philippe. Afmeting: 166 x 100 x 37 cm. In goede staat.
Eikenhouten 19e eeuwse Hollandse chiffoniere met in de middelste lade een schrijfgedeelte. Alles met origineel beslag. Afmeting: 158 x 100 x 48 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke historisme eikenhouten bestekkist met messing beslag en met deksel. Klep en schuiflades op getorst onderstel. Circa 1890. Afmeting: 80 x 59 x 45 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Duits Biedermeier secretaire met mooi binnenwerk. Bovenop klein dakje met één lade. Circa 1860. Iets fineer schade, verder goed. Afmeting: 175 x 107 x 52 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten schrijfbureau. Twee-zijdig laden en deuren in onderstukken. Circa 1900. Afmeting: 153 x 78 x 78 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten twee-delige boekenkast, Gründerzeit. Circa 1880. Met verstelbare boekenplanken. Afmeting: 228 x 140 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten dressoir uit Frankrijk. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 130 x 53 cm. In zeer goede staat.
Vijf antieke mahoniehouten stoelen. Circa 1900. Eén armleunstoel Empire-stijl, licht schade. Goede velours stoffering. Afmeting: 84 x 45 x 40 cm en 89 x 60 x 54 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vergulde spiegel in Rococco-stijl. Afmeting: 110 x 53 cm. In zéér goede staat.
Moderne Zwitserse Zumsteg eethoek van kersenhout met aluminium. Design Onda, 80er-jaren. Afmeting: 74 x 100 cm ø en 84 x 49 x 47 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten penantkast met etagiere opzet en klauwpoten. Circa 1960. Snijwerk beschadigingen. Afmeting: 140 x 46 x 112 cm. In redelijk/goede staat.