Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Boerenhuis met wasvrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Ruud Weenink. '85. Wild + natuurschilder. Vijf valkensoorten. Gouache op papier. Afmeting: 24 x 35 cm. In goede staat.
Adolf Hacker. 1873 - 1943. Duitse school. Portret Zuid-Duitse man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 54 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. 17e - 18e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18,5 cm. In goede staat.
J. Loecker. 19e Eeuw. Vrouw warmt zich op bij haard met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuws rond schilderij. Moeder met kinderen. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: ø 32 cm. In redelijke staat.
H. Veldhuis. 19e Eeuw. Hollands wintergezicht met windmolen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Krijn van Dijke. 1910 - 1980. Voetballers. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 40 cm. In goede staat.
Hans Georg Kley. 1916 Berlijn. Duitse school. Duitse boerderij met paarden bij drenkplaats, kippen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse ingekleurde gravure 'Le Medicin ala Maison'. Vochtvlekken. Afmeting: 61 x 47 cm. In redelijke staat.
Jan Cremer. '90. 1940 - . Voordruk vrienden. Abstracte compositie. Zeefdruk op papier. Afmeting: 53 - 73 cm. In goede staat.
W. Smits. 21e Eeuw. Landschap met schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Twee maal gesigneerd. Hongaarse school. Tweede helft 20e eeuw. Ossenkar + paardenspan met boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen, tin, bessen en walnoot. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
A. v. Pol. Circa 1930. Hollands landschap met koeien en houten bruggetje. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ton Schulten, Ootmarsum. Coulissen landschap. Nr. 42/180. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.
Ton Schulten, Ootmarsum. Coulissen landschap. Nr. 16/180. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.
J.H. Coster. 1846 - 1920. Landschap bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke ikonen op paneel. 18e - 19e Eeuw. Religieuze voorstellingen. Afmeting: 15 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Saalborg. Italiaanse bergplaats. Sepia op papier. Afmeting: 21 x 30 cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Bestaande uit: Kraai op tak en papegaaien op tak. Afmeting: 21 - 38 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Huisje op Veluwse heide. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 36 cm. In goede staat.
J. Smit. 1916. Twee kinderen met plaatjesboek. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.