Groot oud bronzen figuur. Man vecht met tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Bronzen danseres op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Groot antiek Samac figuur. Franse boeren vrouw met hark en koren. Circa 1900. In rug zit gat circa 3 cm. Afmeting: H 69 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuws Indonesisch houtgestoken figuur van een Hollander? Met originele polychromie. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese goudlak van een wijsheer op lotusbloem. Licht beschadigd. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl uil. 21e Eeuw. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Fernandez. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Grote bronzen plaquette in notenhouten lijst. Griekse dame met engel. Afmeting: 49 x 36 cm. In goede staat.
Grote bronzen Charly Chaplin. 21e Eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen beelden. Circa 1910. Eén maal La Perle, handen/vingers af. Eén maal La Fortune, vingers af. Afmeting: 37 - 41 cm. In redelijke staat.
Gesigneerde Gabo compositie metalen buste van een meisje. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Cementen damesbuste op marmeren piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen kinderbustes op marmeren basement. Lachen, huilen. Circa 1900. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Erotische bronzen 'Vrouwe Justitia' op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 44 x 20 x 23 cm. In goede staat.
Antiek bronzen eend op bronzen basement. Afmeting: 4,5 x 7,5 x 5 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur op zwart marmeren basement. Griekse dame op stoel. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese houtgestoken Quan Yin. Circa 1900. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees houtgestoken figuur van een Chinese godheid. Circa 1900. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen tafelstuk met rood marmeren basement. Twee putti's dragen mand. Door Ch. Perron. Circa 1900. Afmeting: 25 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Koloniale tinnen wandplaquette The Chief, Transvaal Br. Indië, Australië, Afrika etc. Monogram T.H. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Groot antiek koper-overlay figuur door Omer Dierickx, 1862 - 1939. Naakte dame. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Twee antieke messing figuren. Circa 1900. Bestaande uit: Arabische koets met figuren. Jachthond. Ongesigneerd. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Twee grote oude houtgestoken Indonesische beelden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 - 78 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen plaquette in eiken lijst. Indiaan. Circa 1900. Door H. Mayers 1917. Afmeting: 36 x 36 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken beelden. Quan Yin en wijsheer. 20e Eeuw. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.