Twee antieke porseleinen Jugendstil vazen met vrouwenfiguren. Circa 1915. Beschadigingen. Afmeting: 37 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Frans porseleinen plaquette. Kind in de duinen. Gesigneerd Dié. Circa 1880. Afmeting: 18 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse handbeschilderde porseleinen tafellamp met florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Frans porseleinen flacons met handgeschilderde florale decors en goud decors. Ongemerkt. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Oud/antiek Frans porseleinen inktstel. Gemerkt Les Bleus de Louviere Emaux decores a la Main. Afmeting: 11 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Drie maal Herend porselein met florale en vogel decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Bonbonniere + kandelaar + lucifershouder. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord chip. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Chinese jade gesneden wierookbrander met drakenkoppen. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met florale decors en groene glazuur. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met tuin decors. Eén vaas chips bovenrand. Afmeting: 12 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi kan met zilveren monturen. Met florale, haven decors met pagodes. Bovenrand ingekort. Minimale chips. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Vijf maal 18e - 19e eeuws Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Twee borden, floraal, 18e eeuw, enkele chips. Eén kom, 18e eeuw, haarscheur. Eén vingerschaal, 19e eeuw. Eén bord met draken en...
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met kalebassen en vleermuizen decors en bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met waterplanten decor en vier tekens bodemmerk en schrift. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte kopjes met figuren en gele hert decor. Zes tekens bodemmerk. Eén kopje chip + haarlijn. Afmeting: 4,3 x 7,9 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen penselenpot met vleermuizen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9,1 x 10,3 cm ø. In goede staat.
Zes stuks 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Gecontourneerd. Eén bord beschadigd, twee goed, drie minimale chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen eierschaal tafellamp op houtgestoken console. Met tekst, florale, vogel decor. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen theebus met rondom spelende Chinese kinderen in landschap decor. Afmeting: 16 x 11 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 9,3 x 21,3 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Franse Sevres porseleinen tafelschaal met vergulde messing armaturen. Handbeschilderd met rozen en figuren in landschap decor. Afmeting: 24 x 44 x 22 cm. In goede staat.
Leuk oud Japans Satsuma keramieken theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker, zes kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5,5 - 16 cm. In goede staat.
19e Eeuws Imari porseleinen bord + oude Chinese kom met craquele glazuur. Afmeting: 14 - 30 cm. In goede staat.