H. van Ommen. Portret meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 35 cm. In goede staat.
Fraaie kristallen gemberpot met omgeslagen geschulpte rand met slijpwerk geplaatst op een ronde zilveren voet versierd met gepointilleerd geruit patroon. Voorzien van kristallen deksel met zilveren kn...
Twee werken van Fritz Mikesch. 1939 - 2009. Hongaarse School. Eén maal chromoprint, surrealistisch, 1971. Eén maal werk op papier, surrealistisch, 1968. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Amsterdamse School-stijl eikenhouten garderobe. Circa 1930. Afmeting: 100 x 35 x 30 cm. In goede staat.
Grof geslepen glazen bakje en vaasje met zilveren houder met floraal decor. 833/000. MT.: B.Eldick, Zutphen. Breuk in het schaaltje. 9x9x5 en ø5x10 cm.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met diamant. Oorstekers met een golvende hanger bezet met singlecut geslepen diamant en voorzien van een witgouden bewerking. lengte 33 mm. ca 1,6 gram. Als nieuw
Antiek Japans bronzen schaal met bamboe, libelle en kippen. Gemerkt. Afmeting: 3 x 16 cm ø. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Lot antieke messen, divers. Circa 1900. Met ivoor imitatie heften. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse boeren grenen één-deurs spinde met lade. Circa 1850. Afmeting: 155 x 100 x 42 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen olielampjes met bronzen monturen, vleermuizen en draken decor. Eén heeft haarlijn in bodem. Afmeting: 9 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Duitse wortelnoten Louis Philippe salontafel. Circa 1870. Afmeting: 62 x 130 x 86 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kinder-bakkersstoel met oren. Afmeting: 65 x 40 x 45 cm. In goede staat.
Oud mozaïek portret in houten lijst. Griekse dame. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 21 cm. In goede staat.
Peter Meurs (Almelo). Twentse boeren schuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met Lange Lijs en zotjes, decor en tekst. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 42,5 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees Imari porseleinen scheerbekken met florale decor. Afmeting: 6 - 27,5 cm ø. In goede staat.
Ebey. Indonesische School. 50-er Jaren. Indonesisch dorpsgezicht met wasvrouw. Aquarel op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.
Drie delen zilver, met een jampothouder met bramendecor, 833/000, ø8x4cm, een cakevork met guirlandes, een cartouche met portret en een puttihoofd, breek in vork, 833/000, 18 cm en een asbak ovaal met...
Originele Bruno Magli tas. Bologna Italia. Met dobbelstenen, binnenin verguld. Canvas. Afmeting: 22 x 30 x 9 cm. In goede staat.
Twee kristallen odeurflacons, één cilindervormig model met slijpwerk voorzien van zilveren kraag en dop met graveerwerk, 835/000, 8,5cm en een rechthoekige flacon met geelmetalen dop en kraag, 8 cm. I...
19e Eeuwse messing kaarskandelaar met putti, op marmeren basement. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, opengewerkte model, in de vorm van een bloem met zaadpareltjes en een briljant geslepen diamant, ca 0,07 ct. Voorzien van een oog met scharnier. 30x24mm. ca 2 gram. In goed...
Zes diverse antieke tinnen kannen met diverse merktekens. Afmeting: 15 - 31 cm. In goede staat.