Alexei Alexeievich Harlamoff. 1840 - 1922. Russische School. Meisje met gele bloemen. Scheurtje, rechts, kant. Gemengde techniek op papier. Pastel. Afmeting: 87 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws mahoniehouten Hollands Barok kabinet met intarsia, figuren, floraal, vogels en bronzen beslag. Louis Quinze. Afmeting: 220 x 175 x 50 cm. In goede staat.
Prachtige oude/antieke grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 23,5 x 23,5 cm ø. In goede staat.
Mooie grote oude Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel met Foo-honden, florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 43 cm. In goede staat.
Bijzondere zilveren vergulde kelk, 13 lot, op een driehoekig gecontourneerd voet met de bijbelse voorstelling van Jesse en de boom, met de koningen van Juda op de kelk, welke doorlopen in het deksel. ...
Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 18. Schilder: B.A. Decor: Lappen. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote vroege vuurvergulde bronzen Louis Seize pendule met datum aanduiding, haan, twee Griekse vrouwen en amor. Boog of fakkel mist bij putti. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. ...
Antiek Japans Katana sabel met koperen schede en heft. Bewerkt en met wit metalen medaillons ingelegd. Circa 1850 - 1900. Afmeting: L: 124 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 6. Schilder: B.C. Decor: Wildzang. Afmeting: 29,3 x 13 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse wortelnoten staande Amsterdamse klok met maanstand, datum en seconden aanduiding. Geen beelden. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 255 x 36 x 25 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws bronzen figuur. Circa 1900. Afscheid door Fabr. C.F. Woerffel. Abraham C.F. Woerffel. Met extra gietstempel, 1877 etc.. Geweer iets krom, kleine dolk mist. Afmeting: 25 cm. In redelij...
Prachtige grote vuurvergulde Franse Empire pendule met gebruneerde bronzen figuren en zuil. Circa 1820. Gave plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 58 x 37 x...
Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Met ivoren armen en gezicht. Verguld en koud beschilderd. Met marmeren basement Gesigneerd. Malenberch? 1910 - 1920. Duim gelijmd. Afmeting: H 30 cm. ...
19e Eeuwse Chinese lakwerk dekseldoos met florale decor en bodemmerk. Craquele. Afmeting: 16 x 28 cm ø. In goede staat.
Zeer fraai groot Perzisch tapijt. Handgemaakt Kashmar uit Iran. Eerste helft 20e eeuw. Met prachtig decor van figuren, vazen en dieren etc. Afmeting: 400 x 293 cm. In goede staat.
Govert van Emmerik. 1808 - 1882. Stoomschip en zeilboot in storm bij havenhoofd. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 3. Schilder: W.B. Decor: Flink. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Pracht geelgouden horloge, 585/000, Bouchard met rechthoekige kast en een schakelband met vlindersluiting. Breedte 16 mm.ø ca 18 cm. ca 41 gram. Nieuw. WVP € 4995,-
Zeldzame 19e eeuwse houtgestoken stoel. Verguld met bladgoud, Empire-stijl. Met zwanenkoppen en kraaienkoppen. Afmeting: 77 x 69 x 67 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.
Prachtige antieke platina Art Deco oorhangers, met o.a. diamant en saffier. Lange oorhangers, met steker, rijkelijk versierd met diamanten, in briljantslijpsel en met oudslijpsel, en langwerpig geslep...
Twee grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vazen. Model nr.: 29. Schilder: A.P. Afmeting: 21 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Kapitale Duitse Thüringen porseleinen beeldengroep met goud decor. Handbeschilderd. Vier figuren bij draagstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 27 cm. In goede staat.
Groot zilveren bestek met een lofje, 833/000. Bestek bestaande uit 14 tafellepels en14 tafelvorken, 14 dessertvorken en 19 dessertlepels. een broodmes, roomlepel, 2 sauslepels, 3 opdienlepels, slacouv...