Trix H0 22076, E-Lok BR 185-CL002 (Veolia Transport) met originele verpakking en in goede staat.
Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4933 DB 218 452-1 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4341 SBB Re 4/4 11156 CFF met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62604, E-Lok Arriva 183 001(175 Jahre Deutsche Eisenbahn) met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 04187F (43504), F.S. E626.080 met originele verpakking en in goede staat
Trix H0 22701, E44 098 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 43187, dubbelgelede Düwag tram (Nesquick) met originele verpakking en in goede staat
Lot decoratieve wapens. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Marokkaanse dolk. Replika marine dolk. Replika voorlader. Afmeting: 30 - 43 cm. In goede staat.
Twee oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: 52 - 58 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote messing emmer met polychromie zwart-rood, en één koperen kolenstoof. Afmeting: 38 x 34 cm ø. In goede originele staat.
Twee oude Chinese Mahjong spelen in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 34 x 7 cm. In goede staat.
Prachtige grote 19e eeuwse Hollandse roodkoperen appelketel. Afmeting: 31 x 27 cm ø. In goede staat.
Meerschuim sigarenpijpje met fraaie gestoken afbeelding van paardrijdende jongen op de rug van zijn vader. In etui. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.