This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, January 11, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

M. Boekholt, Strandgezicht met figuren
Result: 60 EUR

M. Boekholt '69. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.

Zilveren strooilepel
Starting price 50 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd decor en graveerwerk, voorzien van een gecontourneerde steel met graveerwerk met cartouche. MT.: Cornelis van Gelderen Pz...

Lot bloedkoralen
Result: 280 EUR

Bloedkoralen collier, ø 6,5mm, en 2 zakjes met losse koralen. ø 3-9 mm. Totaal ca 44 gram.

Gouden oorknoppen met amethist
Result: 130 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met caree geslepen amethist 12x4mm. ca 1,6 gram. Nieuw

Zilveren tabaksdoos 1861
Starting price 140 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met graveerwerk van een boerenhoeve met vee. MT.: C.van Gelderen, Schoonhoven, jl.:b:1861. 14x8x2,5cm. ca 140 gram. Wat gebruiksporen, in goede staat

Zilveren tafelschaal
Result: 230 EUR

Royale zilveren schaal, 800/000, geplaatst op een hoge ronde voet met gelobde bewerking en een rand met knerren. de schaal op de getorste zuil met rozen, heeft een geschulpte rand en is voorzien van r...

Pang Yongjie, Vaas met bloemen
Result: 325 EUR

Pang Yongjie. 1968 - ....... . Chinese School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Litho Rossi, Figuren in interieur
Starting price 150 EUR

Litho Rossi. 19e Eeuw. In Rococo-lijst. Figuren in interieur. Litho op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.

J. Vincken, Grachtgezicht A'dam met stoomboten
Starting price 150 EUR

J. Vincken. 1914 - ...... . Grachtgezicht Amsterdam met stoomboten. Olieverf op paneel. Afmeting: 46 x 38 cm. In goede staat.

J. Vogelaar, Riviergezicht
Starting price 60 EUR

Gesigneerd Johannes (Jan) Vogelaar (1865-1935). Impressionistisch dorpsgezicht met vaart. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.

Monogram A.P., Eendenfamilie
Result: 60 EUR

Monogram A.P. 20e Eeuw. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

H. Balman, Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk
Starting price 180 EUR

H. Balman. 21e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

H. Balman, Wintergezicht met schaatsers
Result: 160 EUR

H. Balman. 21e Eeuw. Wintergezicht met schaatsers. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Rosenthal, Jongen bij boomstronk
Starting price 80 EUR

Rosenthal '84. Duitse school. Jongen bij boomstronk. Olieverf op linnen. Afmeting: 160 x 120 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met schelpen
Result: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Rainer Reichert, Berglandschap met hut
Starting price 60 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Berglandschap met hut. Pastel op papier. Afmeting: 59 x 61 cm. In goede staat.

A.J. van 't Hoff, Molen bij Veere
Starting price 50 EUR

A.J. van 't Hoff. 1893 - 1939. Molen bij Veere. Ets op papier. Afmeting: 31 x 42 cm. In goede staat.

Staf Beerten, Verliefden
Starting price 200 EUR

Staf Beerten. Verliefden. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 28 cm. In goede staat.

Zilveren theepot
Starting price 225 EUR

Zilveren theekan, 800/000, rond gecontourneerd model met plooien geplaatst op een ronde voet met rand en voorzien van een gekrulde greep en tuit. MT.: A.Cesa S.C. Alessandria. Grootte 22x13x22cm. ca 4...

Gouden hanger met blauw spinel
Starting price 100 EUR

Grote geelgouden hanger, 585/000, met blauw spinel. Grote ovale hanger, met een hoekig gezaagd patroon bezet met een ovaal gefacetteerde blauw spinel,18x14mm. Totale lengte 3 cm. ca 5,5 gram. In goede...

Gouden herenring met lagensteen
Result: 100 EUR

Geelgouden herenring, 585/000, met lagensteen. Zegelring met achtkantige agensteen met een donkerblauwe kleur. 12x10mm. ø 54, ca 5,9 gram. In goede staat

Gouden oorknoppen
Starting price 75 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, in de vorm van een knoop. ø 8 mm. ca 2 gram. In goede staat

Gouden hanger met opaal
Starting price 240 EUR

Gouden hanger met opaal, 585/000, met opaal en diamant. Hanger met een geelgouden ruitvormig zetkast met witte opaal, ca 1,34 ct en 10 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,10 ct. Bevestigd aan een...

Zilveren kandelaar, 3 lichts
Starting price 150 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, op een gecontourneerde ovale voet met inspringen met 2 gekrulde armen versierd met opgelegd blad. 28x11x18cm. MT.:Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. In goede staat