M. Boekholt '69. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.
Zilveren strooilepel, 833/000, met rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd decor en graveerwerk, voorzien van een gecontourneerde steel met graveerwerk met cartouche. MT.: Cornelis van Gelderen Pz...
Bloedkoralen collier, ø 6,5mm, en 2 zakjes met losse koralen. ø 3-9 mm. Totaal ca 44 gram.
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met caree geslepen amethist 12x4mm. ca 1,6 gram. Nieuw
Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met graveerwerk van een boerenhoeve met vee. MT.: C.van Gelderen, Schoonhoven, jl.:b:1861. 14x8x2,5cm. ca 140 gram. Wat gebruiksporen, in goede staat
Royale zilveren schaal, 800/000, geplaatst op een hoge ronde voet met gelobde bewerking en een rand met knerren. de schaal op de getorste zuil met rozen, heeft een geschulpte rand en is voorzien van r...
Pang Yongjie. 1968 - ....... . Chinese School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Litho Rossi. 19e Eeuw. In Rococo-lijst. Figuren in interieur. Litho op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.
J. Vincken. 1914 - ...... . Grachtgezicht Amsterdam met stoomboten. Olieverf op paneel. Afmeting: 46 x 38 cm. In goede staat.
Gesigneerd Johannes (Jan) Vogelaar (1865-1935). Impressionistisch dorpsgezicht met vaart. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.
Monogram A.P. 20e Eeuw. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
H. Balman. 21e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
H. Balman. 21e Eeuw. Wintergezicht met schaatsers. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Rosenthal '84. Duitse school. Jongen bij boomstronk. Olieverf op linnen. Afmeting: 160 x 120 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Berglandschap met hut. Pastel op papier. Afmeting: 59 x 61 cm. In goede staat.
A.J. van 't Hoff. 1893 - 1939. Molen bij Veere. Ets op papier. Afmeting: 31 x 42 cm. In goede staat.
Staf Beerten. Verliefden. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 28 cm. In goede staat.
Zilveren theekan, 800/000, rond gecontourneerd model met plooien geplaatst op een ronde voet met rand en voorzien van een gekrulde greep en tuit. MT.: A.Cesa S.C. Alessandria. Grootte 22x13x22cm. ca 4...
Grote geelgouden hanger, 585/000, met blauw spinel. Grote ovale hanger, met een hoekig gezaagd patroon bezet met een ovaal gefacetteerde blauw spinel,18x14mm. Totale lengte 3 cm. ca 5,5 gram. In goede...
Geelgouden herenring, 585/000, met lagensteen. Zegelring met achtkantige agensteen met een donkerblauwe kleur. 12x10mm. ø 54, ca 5,9 gram. In goede staat
Geelgouden oorknoppen, 585/000, in de vorm van een knoop. ø 8 mm. ca 2 gram. In goede staat
Gouden hanger met opaal, 585/000, met opaal en diamant. Hanger met een geelgouden ruitvormig zetkast met witte opaal, ca 1,34 ct en 10 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,10 ct. Bevestigd aan een...
Zilveren kandelaar, 835/000, op een gecontourneerde ovale voet met inspringen met 2 gekrulde armen versierd met opgelegd blad. 28x11x18cm. MT.:Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. In goede staat