This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, January 11, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Zilveren hanger en ring met blauwe steen
Result: 25 EUR

Grote zilveren hanger en ring, 925/000, met blauwe steen. langwerpige hanger met bewerking voorzien van een rechthoekig gefacetteerde blauwe steen en 3 kleine zirconia's met een ring met strakke band ...

Willy Sluiter, Man met aansteker en vrouw in zijn arm
Starting price 500 EUR

Toegeschreven aan Willy Sluiter. 1873 - 1949. Man met aansteker en vrouw in zijn arm. Pastel op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.

Zilveren armband met bollen
Starting price 25 EUR

Zilveren armband met bollen, 835/000. Schakelarmband met halve bollen. Breedte 8 mm. lengte 20 cm, met haaksluiting. ca 13,2 gram. In goede staat

Monogram, Pendant,
Starting price 1.000 EUR

Monogram. 19e Eeuw. Bestaande uit: Italiaans landschap met ruiters + Gondel met figuren in Venetië. Olieverf op paneel. Afmeting: 14,5 x 12 cm. In goede staat.

Gouden oorknoppen met parel
Starting price 100 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met diamant en parel. Oorsteker met briljant geslepen diamantjes in een soort komma gezet met daaronder een grijze zoetwaterparel, ø 6,5mm, Lengte oorknop 13 mm. ca 2,2...

Antieke gietijzeren haardset, 1900
Result: 50 EUR

Antieke vier-delige gietijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Oude/antieke Familie Rose plaquette
Starting price 250 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met vogel op bloesemtak decor + signatuur. Afmeting: 12,9 x 20,6 cm. In goede staat.

Moderne design tafellamp
Starting price 50 EUR

Moderne keramieken design tafellamp met messing. 21e Eeuw. Houteffect. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Antieke Chinese/Kantonese gemberpot
Starting price 30 EUR

Antieke Chinese Kantonese gemberpot met krijgers en bodemmerk. Afmeting: 12 x 13 cm ø. In goede staat.

Odeurflesje met gouden dop
Starting price 80 EUR

Kristallen odeurflacon met goud, 585/000.Gecontourneerde peervormige odeurflacon met slijpsel voorzien van een geelgouden kraag en dop, 585/000, bol model met floraal decor. 12x5cm. met binnenstop. In...

Roco Museum Edition 43712
Result: 95 EUR

Roco Museum Edition 43712, H0 E-Lok BR E 94 279 DB, inclusief originele verpakking en in goede staat.

Grote Chinese vaas, 19e eeuw
Result: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met florale decor en tekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.

Roco 43192
Result: 55 EUR

Roco H0 43192, 3-delige elektrische tram Düwag (KVB) met originele verpakking en in goede staat

Bronzen Jugendstil lamp, 1910
Starting price 500 EUR

Zeldzame gesigneerde antieke bronzen Jugendstil lamp. Door Nelson. Circa 1910. Antoine Joseph van den Kerkhove. 1849 - 1910. Gietstempel E. Blot Paris. Titel L. Age d'or. Twee kleurig. Lampfittingen m...

Ongesigneerd, Dame met kanten kraag
Result: 650 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met kanten kraag. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: 70 x 90 cm. In redelijk/goede staat.

Parelcollier met gouden sluiting
Starting price 550 EUR

Collier van 5 rijen parels voorzien van een geelgouden streeksluiting, 585/000. Vijf rijen zoetwaterparels in een lila kleur, bevestigd aan een groot streekslot met appliqueen in de vorm van o.a. palm...

Roco 4193S (43510)
Starting price 50 EUR

Roco H0 4193S (43510), E-Lok BB-15046 SNCF met originele verpakking en in goede staat

Carl Deiker, Auerhaan met hennen in de sneeuw
Starting price 750 EUR

Carl Deiker 1926. 1879 - 1958. Duitse School. Auerhaan met hennen in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 110 cm. In goede staat.

Buste, Man met snor
Starting price 250 EUR

Grote 19e eeuwse terracotta buste. Gesigneerd Hollman Feinberg 1892, A. Mon Ami. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 70 x 48 x 30 cm. In goede staat.

Jacoba Ritsema, Achterhof met boerin
Result: 350 EUR

Jacoba Ritsema. 1876 - 1961. Larense School. Achterhof met boerin. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 55 cm. In goede staat.

Keith Haring, Figuren compositie
Starting price 400 EUR

Litho Keith Haring. Nadruk. Figuren compositie. Litho op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.

Gouden ring met bruine diamant
Starting price 150 EUR

Geelgouden solitairring, 585/000, voorzien van een 6 poot klassiekchaton bezet met een bruine briljant geslepen diamant, ca 0,40 ct. ø 54 ca 3,2 gram. In goede staat

Jan Engel, Kalf
Starting price 175 EUR

Jan Engel. 20e Eeuw. Kalf. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Zilveren pijpcomfoor, 1868
Starting price 150 EUR

Zilveren pijpencomfoor, 833/00, rond model versierd met graveerwerk, voorzien van koperen binnenbak, geplaatst op een rond houten basement met ivoren voetjes. MT.: J.v.Kempen, Voorschoten, jl.: i:1868...