This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, January 11, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Bronzen haan, door P.J. Mene
Result: 225 EUR

P.J. Mene. 1810 - 1879. Bronzen haan. Afmeting: 14,5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.

Frans Art Nouveau klokkenstel, 1915
Result: 200 EUR

Antiek marmeren Frans Art Nouveau klokkenstel met pierrot en dame met waaier. Circa 1915. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 33 x 51 x 15 cm. In goede staat.

Gouden oorbellen, druppel
Result: 130 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000. Brisures met een gladde gouden bol met daaronder een druppelvormige hanger met lijnenbewerking. Lengte 35 mm. 4,0 gram. In goede staat

Oud bronzen beeld, Kruisridder
Result: 45 EUR

Oude bronzen kruisridder met schalhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Jugendstil staande klok, 1915
Result: 150 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil staande klok met snijwerk, koperen wijzerplaat, gewichten en slinger. Circa 1915. Afmeting: 197 cm. In goede staat.

Parfumfles, Isle of Wight
Result: 130 EUR

Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in de tinten roze/wit/goud. 15x11x3cm. in goede staat.

Zilveren kandelaar
Result: 50 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, achtkantig model met achtkantige voet en een gecontourneerde zuil. 8x15cm. In goede staat

Meinert Volkers, Stilleven met schaduw
Result: 40 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Enschede. Stilleven met schaduw. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Renaissance kast, 18e eeuw
Result: 500 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten twee-deurs Renaissance kast. Afmeting: 155 x 62 x 143 cm. In goede staat.

Zilveren pepermunt- en snuifdoosje
Result: 70 EUR

Zilveren pepermunt en snuifdoos, 833/000. Rond pepermuntdoosje met getrembleerde bewerking met bloemenmand, Schoonhoven jl.:o:1873, ø 5 cm, sluit niet goed, en een snuifdoosje, ovaal verlopend model m...

J.H. Parker, Bomschuiten met vissersvolk op strand
Starting price 100 EUR

J.H. Parker. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Zilveren gourmetarmband
Result: 70 EUR

Zilveren armband, 835/000, met een Gourmetschakel, voorzien van een bakslot. Breedte 9,5mm, lengte 21,5cm. ca 34,5 gram. In goede staat

Zilveren tabaksdoos
Result: 130 EUR

Ronde zilveren dekseldoos, 800/000, versierd met floraal decor en cartouchen, met in het midden van het deksel een rond schild met een romantische voorstelling van man en vrouw. langs de randen is de ...

Nadruk Otto Werke München
Result: 225 EUR

Duitse affiche. Nadruk op oud papier. Otto - Werke G.m.b.H. München met dubbeldekker. Twee scheurtjes zijkanten. Afmeting: 84 x 61 cm. In redelijke staat.

Gouden oorknoppen met bloedkoraal
Starting price 80 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met een geschulpte rand met lijndecor, in het midden bezet met een ronde bloedkoraal. ø 5 mm, ø oorknop 9 mm. In goede staat

Jachttrofee met zilver 1901
Starting price 75 EUR

Bijzondere 925/000 zilveren jachttrofee met benen slagtand op verzwaarde ronde voet met drie bolpootjes. Voorzien van stempel Joseph Rogers & Sons, Sheffield. Anno 1901. Afmeting: H 14 cm. / ø 8 cm. I...

H.F. Lith, Zeegezicht
Starting price 70 EUR

H.F. Lith. 1924 - ..... . Zeegezicht. Gouache op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In goede staat.

P.W.J. v/d Broek, Leeuwenpaar
Result: 50 EUR

P.WJ. v/d Broek. Leeuwenpaar in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Raymond Branlé vaas
Result: 40 EUR

Moderne kunstglazen Raymond Branlé vaas. Glas fusing met goud. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Divers zilveren bestek, 5x
Result: 150 EUR

Lot zilver, met 3 lepels, een petitfourschep en een vleesvork, 835/000. Een grote stroolepel met ronde bak met gezaagd decor en een steel met parelrand, , een strooilepel met rechthoekige bak met geza...

19e Eeuwse console
Starting price 425 EUR

Vroeg 19e eeuwse houtgestoken vergulde console met kariatiden. Beschadigingen. Afmeting: 36 x 46 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

Witgouden hanger, Ying-Yang
Starting price 180 EUR

Witgouden hanger, 585/000, ruitvormig model met onyx, witagaat en diamant. Hanger met een ruitvormig hangeroog bezet met 12 diamanten, totaal ca 0,06 ct en daaronder de ruitvormige hanger met een Ying...

2x Bronzen Jugendstil lampenvoet
Result: 200 EUR

Twee decoratieve Jugendstil bronzen lampenvoeten. 21e Eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Kroonluchter, 19e eeuw
Starting price 350 EUR

19e Eeuwse messing Napoleon III, Louis Seize-stijl kroonluchter. Verguld en groen gepatineerd. Afmeting: 90 x 50 x 50 cm. In goede staat.