P.J. Mene. 1810 - 1879. Bronzen haan. Afmeting: 14,5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.
Antiek marmeren Frans Art Nouveau klokkenstel met pierrot en dame met waaier. Circa 1915. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 33 x 51 x 15 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000. Brisures met een gladde gouden bol met daaronder een druppelvormige hanger met lijnenbewerking. Lengte 35 mm. 4,0 gram. In goede staat
Oude bronzen kruisridder met schalhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil staande klok met snijwerk, koperen wijzerplaat, gewichten en slinger. Circa 1915. Afmeting: 197 cm. In goede staat.
Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in de tinten roze/wit/goud. 15x11x3cm. in goede staat.
Zilveren kandelaar, 835/000, achtkantig model met achtkantige voet en een gecontourneerde zuil. 8x15cm. In goede staat
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Enschede. Stilleven met schaduw. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten twee-deurs Renaissance kast. Afmeting: 155 x 62 x 143 cm. In goede staat.
Zilveren pepermunt en snuifdoos, 833/000. Rond pepermuntdoosje met getrembleerde bewerking met bloemenmand, Schoonhoven jl.:o:1873, ø 5 cm, sluit niet goed, en een snuifdoosje, ovaal verlopend model m...
J.H. Parker. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, met een Gourmetschakel, voorzien van een bakslot. Breedte 9,5mm, lengte 21,5cm. ca 34,5 gram. In goede staat
Ronde zilveren dekseldoos, 800/000, versierd met floraal decor en cartouchen, met in het midden van het deksel een rond schild met een romantische voorstelling van man en vrouw. langs de randen is de ...
Duitse affiche. Nadruk op oud papier. Otto - Werke G.m.b.H. München met dubbeldekker. Twee scheurtjes zijkanten. Afmeting: 84 x 61 cm. In redelijke staat.
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met een geschulpte rand met lijndecor, in het midden bezet met een ronde bloedkoraal. ø 5 mm, ø oorknop 9 mm. In goede staat
Bijzondere 925/000 zilveren jachttrofee met benen slagtand op verzwaarde ronde voet met drie bolpootjes. Voorzien van stempel Joseph Rogers & Sons, Sheffield. Anno 1901. Afmeting: H 14 cm. / ø 8 cm. I...
H.F. Lith. 1924 - ..... . Zeegezicht. Gouache op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In goede staat.
P.WJ. v/d Broek. Leeuwenpaar in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Moderne kunstglazen Raymond Branlé vaas. Glas fusing met goud. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Lot zilver, met 3 lepels, een petitfourschep en een vleesvork, 835/000. Een grote stroolepel met ronde bak met gezaagd decor en een steel met parelrand, , een strooilepel met rechthoekige bak met geza...
Vroeg 19e eeuwse houtgestoken vergulde console met kariatiden. Beschadigingen. Afmeting: 36 x 46 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Witgouden hanger, 585/000, ruitvormig model met onyx, witagaat en diamant. Hanger met een ruitvormig hangeroog bezet met 12 diamanten, totaal ca 0,06 ct en daaronder de ruitvormige hanger met een Ying...
Twee decoratieve Jugendstil bronzen lampenvoeten. 21e Eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing Napoleon III, Louis Seize-stijl kroonluchter. Verguld en groen gepatineerd. Afmeting: 90 x 50 x 50 cm. In goede staat.