Oud mozaïek portret in houten lijst. Griekse dame. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 21 cm. In goede staat.
Lot antieke messen, divers. Circa 1900. Met ivoor imitatie heften. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antiek Japans bronzen schaal met bamboe, libelle en kippen. Gemerkt. Afmeting: 3 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee werken van Fritz Mikesch. 1939 - 2009. Hongaarse School. Eén maal chromoprint, surrealistisch, 1971. Eén maal werk op papier, surrealistisch, 1968. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
H. van Ommen. Portret meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 35 cm. In goede staat.
Monogram F.B. Circa 1900. Haagse School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.
Bronskleurig Jugendstil inktstel met twee inktpotjes. Gemerkt en genummerd. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 8 cm. In goede staat.
Parker pennenset mat zwart met goudkleur, met een vulpen en balpen, Nieuw
Twee Oosterse houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Masker, ebbenhout? + totem figuur. Afmeting: 37 - 39 cm. In goede staat.
L. Scheen. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Bosgezicht met pad. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 81 cm. In goede staat.
H. van Lerven? Circa 1930. Lente Schaik, boerderij, fruitboom, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 48 cm. In goede staat.
Witgouden oorhangers, 585/000, met parel en diamant. Brisures bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct, met daaronder een fraai uitgewerkte hanger voorzien van cultive parel, ø 6,5 m...
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse Tulwar sabel in lederen schede. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Fraaie kristallen gemberpot met omgeslagen geschulpte rand met slijpwerk geplaatst op een ronde zilveren voet versierd met gepointilleerd geruit patroon. Voorzien van kristallen deksel met zilveren kn...
Rijkelijk versierd zilveren servies, BWG, 4 delig met een theekan, melkkan, suikerbak en dienblad. Voorzien van gedreven floraal decor met krullen en bewerkte randen, een schild en een geschulpte omge...
Rado horloge, DiaStar Ceramic Large, ref 152.0478.3, met een grijze ceramische kast 33x27,2mm, voorzien van saffier glas. Een grijs gestreepte wijzerplaat, quarts met tijd en datumaanduiding. Met grij...
Zilveren besamim houder, 925/000. Specerijentoren op ronde voet met een gecontourneerde schacht voorzien van een zeskantige houder met deurtje en een kegelvormige torenspits, bekroond met een bol en e...
Opiumflacon uit hoorn met witmetaal en versierd met diverse bewerkingen met sterren en een yingyang. 4,5x2,5x8cm. In redelijke staat.
Elegante geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde saffier, 8x5,7mm,met aan weerkanten 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. Aan de b...
Zilveren brillenkoker, 833/000, versierd met graveerwerk. jl.:G:1866. 13x4cm ca 56 gram. In goede staat