Kristallen karaf met sterren greep en schenktuit, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, 835/000. Met stop, vermoedelijk niet origineel. 13x13x41 cm. In goede staat
Eikenhouten cassette met een prachtig 24 delig bestek voorzien van parelmoeren heften met zilveren bewerkte hulsen, 925/000, en plated lemmet en vorken voorzien van graveerwerk. UItgegeven door The Al...
Zilveren theebus, ovaal model, met randen met rozetten en versierd met bewerkingen met bloemenmanden, geplaatst in bewerkte lijsten. 8x6x10cm. ca 170 gram. In zeer goede staat
Olie en azijnstel in zilveren houder, 800/000. 2 Karafjes geplaatst in een sierlijke zilveren houder met greep, versierd met palmetten, gekrulde poten en acanthusbladeren. 18x7x24cm. In goede staat
Drie zilveren suikerschepjes, 833/000. met kolenbak. klein model met ronde bak en gekartelde rand, voorzien van deels een houten steel, een schep met gecontourneerde steel met geribde rand en palmetve...
Zilveren asbak en 2 servetbanden, 835/000, Rechthoekige asbak voorzien van gravure: OUD-WASSENAAR 1942-1943. 13x10x2cm, en 2 ronde servetbanden met bewerkte rand, ø 4,5 en 5,5 cm. Beiden voorzien van ...
Grof zilveren venetiaans collier met antieke bolle hanger met cherubijnenkopje, ø 30 mm. Dicht gesoldeerd. lengte 80 cm. ca 75 gram. In goede staat
Zilveren Pandora armband, 925/000, met 22 Pandora bedels, met o.a. stenen en goud, 585/000. ca 20,5 cm. totaal ca 84 gram. In goede staat
Collier van bloedkoraal en parels versierd met een gouden sluiting en hanger met diamant, 585/000. Collier van zoetwaterparels, ø 7mm en bloedkoraal, ø 4mm, met gouden bolsluiting, ø 10 mm. In het mid...
Collier met bloedkoraal en parels aan een antieke geelgouden 585/000 streekbroche. Vijf rijen collier met bloedkoraal, ø 7 mm, en parel, ø7 mm, bevestigd aan een sierlijke 19e eeuwse ronde sluiting ve...
Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal model met glooiende rand versierd met hamerslag en grove parelrand. 14,5x8,5x5cm. MT.: L.Marcelis, Schoonhoven, jl.:T:1929 ca 91 gram. In zeer goede staat
Grof geslepen glazen bakje en vaasje met zilveren houder met floraal decor. 833/000. MT.: B.Eldick, Zutphen. Breuk in het schaaltje. 9x9x5 en ø5x10 cm.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Soliatir oorstekers met een 4 poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,20 ct. Si/P Voorzien van schroefpousettes. Nieuw
Collier van zoetwater en cultive parels, multicolour, 4-10 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, bolsluiting met ribbewerking, ø 10 mm. Lengte 45 cm.
Fijne zilveren creolen, 925/000, aan de voorzijde bewerkt en bezet met kleine stukjes diamant. Voorzien van scharnieren stekers. Breedte 2,2mm, ø 22mm. Nieuw
Elegante witgouden ring, 585/000, met aquamarijn en diamant. Ring met een grote kussenvormig gefacetteerde aquamarijn, ca 12 ct, en 78 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,5 ct, ca 7,6 gram. De aq...
Lot met 4 plated schalen, een ovale glazen dekschaal met plated deksel, twee ovaal gecontourneerde schalen en een ronde schaal op voet met gezaagd spijlen decor. ø 27cm, en 33x21cm. In goede staat
Zilveren cabaret, 925/000.Rond gecontourneerd cabaret versierd met graveerwerk en geplaatst op 3 pootjes.MT.: Goldsmiths & Silversmiths Company, Ltd, London, jl.; h:1923. ø26x3cm. ca 743 gram. In zeer...
Antieke Friese brandewijnkom, 934/000, ovaal gedreven model versierd met bloemen, pauwen en cartouches. Geplaatst op een ovaal bewerkte voet met parelrand. e grepen zijn gemaakt uit putti hoofd met kl...
Twee odeurflacons van geslepen kristal met zilveren kraag en dop, 833/000. 9-10 cm. In goede staat
Oude Marokkaanse dolk met koord. Plated bewerkt messing met houten heft. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke Franse officiershoed met ijzeren versiering. 18e Eeuw. Lichte slijtage. Afmeting: 43 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee decoratieve messing fotolijsten in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 11 cm. In goede staat.
Oude Duitse Rosenthal porseleinen woerd. Selb Bavaria. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 7 x 3,5 cm. In goede staat.