This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, January 11, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Antiek Frans beeld, 1915
Starting price 100 EUR

Groot antiek Frans beeld. Jugendstil. Circa 1915. Vrouw met spiegel en cupido met pijl en boog. Op houten sokkel. Compositie metaal. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Roco H0, 62437, E-Lok DB AG 155 214-0
Result: 50 EUR

Roco H0 62437, E-Lok DB AG 155 214-0 met originele verpakking en in goede staat.

Religieus figuur, Heilige met adelaar
Result: 450 EUR

19e Eeuws religieus houtgestoken figuur met polychromie. Heilige met adelaar. Adelaar vleugel gebroken en arm af. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.

2x Roco H0: 04132B en 4164A
Starting price 70 EUR

2x Roco H0: 1x 04132B, E-lok DB 151 118-9 met originele verpakking en in goede staat en 1x 4164A, E-Lok SNCF BB-7242 met originele verpakking en in goede staat.

Roco H0, 43508
Starting price 50 EUR

Roco H0 43508, E-Lok Be 4/6 12320 SBB (met verpakking van 4191B) in goede staat

Roco Museum Edition 43660
Starting price 75 EUR

Roco Museum Edition 43660, H0 E-Lok E18 08. Inclusief originele verpakking, in goede staat.

Groot kavel modelvrachtwagens
Result: 85 EUR

Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.

5x Duitse Hummel poppen
Result: 130 EUR

Vijf Duitse Hummel figuren in originele verpakking. Gummi. Bestaande uit onder andere: Boerenmeisje, jongen met hoed, poppen met klederdracht (vilt) etc. Onbespeeld. Afmeting: ca. 30 cm. In goede staa...

Onduid. gesig., Bomschuiten op het strand
Result: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1885. Linksonder Schütz? Bomschuiten op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 28 cm. In goede staat.

Guy Olivier, Twee dames op stap
Result: 170 EUR

Guy Olivier. 2007. 1964 - . Twee dames op stap. 'Morgen zien we wel'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

5x Münchener Bilderbogen prenten
Starting price 50 EUR

Vijf maal antiquarische Duitse Münchener Bilderbogen met karikatuur prenten. Verleg Braun + Schneider. Circa 1900. Afmeting: 43,5 x 45 cm. In goede staat.

2x Lakstempels, 19e eeuw
Starting price 70 EUR

Twee 19e eeuwse notenhouten lakstempels met messing en zegel. Afmeting: 7,3 - 10 cm. In goede staat.

Lot divers oud/antiek koper
Result: 50 EUR

Lot divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Menora, zeven-armige kandelaar, twee wierookbranders, Oosterse olielamp + lampenvoet. Afmeting: 17 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen kat (naar Botero)
Starting price 80 EUR

Bronzen kat, naar Botero. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 29 x 11 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Handwerkende vrouw
Result: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 42 cm. In goede staat.

Houtgestoken Indische olifant
Result: 60 EUR

Grote oude houtgestoken Indische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: H 103 cm. In goede staat.

Marie Cornett? Portret dame met hoed
Starting price 200 EUR

Marie Cornett? Circa 1900. Portret dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

Antieke bronzen buste, Dante
Starting price 70 EUR

Antieke bronzen buste van Dante. 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Starting price 700 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands havengezicht met schepen, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 88 x 61 cm. In goede staat.

Antieke opaline 'Napoleon' lamp
Result: 90 EUR

Antieke opaline glazen petroleumlamp met Napoleon. Circa 1900. Afmeting: H circa 60 cm. In goede staat.

Oud scheepskompas
Starting price 60 EUR

Oude ijzeren scheepskompas in ophanging. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 17 cm ø. In goede staat.

Oude vergulde parade degen
Starting price 200 EUR

Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.

Militair voorlader geweer, 19e eeuw
Result: 200 EUR

19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.

Oude/antieke Tulwar sabel
Result: 60 EUR

Oude/antieke Oosterse Tulwar sabel in lederen schede. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.