Geelgouden ring, 585/000, met witgouden zetkast met een briljant geslepen diamantje, 0,02 ct, met een opengewerkte band met ruitpatroon. Breedte 4,5mm, ca 2 gram. ø 55. In goede staat
18e Eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist, omgebouwd tot dressoir. Afmeting: 80 x 160 x 76 cm. In goede staat.
Lot diverse kristallen beeldjes, onder andere Swarovski. Aantal: 10 stuks. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3 - 8 cm. In goede staat.
Antieke Japanse ivoren netsuke met bodemmerk. Deels beschilderd. Twee mannen met rijstwijn. Circa 1900. Afmeting: 3,5 x 4,5 x 3,5 cm. In goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.
Gesigneerd J. Melcher. 1878. Zuid-Duits interieur met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: 57 x 74 cm. In goede staat.
Zilveren loddereindoosje, 833/000, hartvormig gecontourneerd model met allegorische voorstellingen. MT.: Hendrik Nijman, Kampen. jl.:X:1832
Drie oude houtgestoken Afrikaanse beelden Zaïre. Zuba Tribe. Spanningsscheur. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.
Grote antieke Majolica Jugendstil parapluhouder met zonnebloem decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Arend van de Pol. 1886 - 1956. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 49 cm. In goede staat.
E. Schalbroek. 1853 - 1935. Handwerkende vrouw in boeren interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 26 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse houten schilden in hoofden-vormen. Beschilderd en met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 142 -145 cm. In goede staat.
Acht maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bodemmerken, diverse tuin decors, diep blauw. Drie heel, vijf met lichte randschades en/of haarlijnen één maal. Afmeting: ø circa 25 cm. In re...
Zilveren kledingborstel, 833/000, ovaal model met voorstelling van Hollands landschap met schepen en molen. MT.: Cornelis Rietveld, Schoonhoven, jl.: X:1907. Langs de randen beschadigd. 14x8cm. In red...
Geelgouden collier, 585/000, met Venetiaanse schakel, ø 1,8 mm. voorzien van veeroog. 70 cm. ca 15,1 gram. In goede staat
Groot oud Chinees dam/backgammon spel met parelmoer inlegwerk, ook van binnen. Afmeting: 58 x 63 x 7 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen tassa-vormige vingerschaaltjes op hoge voet. Familie Rose. Afmeting: 4,5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, voorzien van een geschulpte rand met versiering en ajourbewerking. Het comfoor is geplaatst op 3 houten poten en voorzien van ebbenhouten greep. MT.: Zaanlandse zilversm...
Drie oude/antieke Chinese handgeschilderde voor-ouder portretten. Olieverf op linnen Afmeting: 48 x 30 cm. In goede staat.
Grote houtgestoken staande lamp. Donker gebeitst. Circa 1940. Afmeting: 182 x 62 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. Nieuw
Oude Duitse Dresden porseleinen tafellamp met ramskoppen. Handbeschilderd met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 30 x 29 cm ø. In goede staat.
Chinese waaier. Eerste helft 20e eeuw. Aquarel op papier. Afmeting: 23 - 50 cm. In goede staat.
Witgouden ring,585/000, Art Deco stijl, bezet met in het midden 2 briljant geslepen diamanten en in de rand voorzien van 24 single cut geslepen diamanten. totaal ca 0,65 ct P-J ø 56, ca 2,55 gram. In ...