Antieke messing militaire nachtwakers routeklok met twee opwind sleutels en lederen draagriem. Nr. 112738. Afmeting: ø 8,7 cm. In redelijk/goede staat.
Notenhouten Friese staartklok met datum, wekker en maantand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 137 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1940. Hollandse visser met tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
T. Pley-Jansen. Handwerkende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002. Fantasie figuren. Reproductie op papier. Afmeting: 44 x 34 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil vaas met korhoen. Door Metzler + Ortloff. Circa 1910. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse porseleinen whisky flacons met rijtuig en florale decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Bomen bij muur. Olieverf op paneel. Afmeting: 61 x 81 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil Kienzle regulateur. Circa 1915. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose figuren decor. Afmeting: 8 x 10 cm. ø. In goede staat.
Twee maal antiek Chinees/Kantonees porselein met Familie Rose decors. Bestaande uit: Schenkkan, 18e eeuw + Dekseldoos, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse bijbel. Door Jacobus Savry 1657. Historien der Fromer Martelaren. Vol met antieke gravures. Betreft marteling. Interessant!. Afmeting: 10 x 21 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse statenbijbel. Anno 1662. Eerste pagina's gereproduceerd. Staten Generaal door Helmich van Cappel met Jan Barentsen Simons Dordrecht 1662. Gerestaureerd. Afmeting: 11 x 24 x 36 cm. In...
Mooie antieke Franse groene onyx glaspendule met verguld brons + twee kandelaren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Japy Freres. Enkele beschadigingen. Afmeting: 44 - 47 cm. In redelijk/...
Antieke Franse pendule. Circa 1860. Louis Philippe. Verguld compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 59 x 11 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Japanse ivoren netsuke. Circa 1900. Drie figuren in bad. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 4,5 x 5 cm. In goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.
Antieke Japanse ivoren netsuke met bodemmerk. Deels beschilderd. Twee mannen met rijstwijn. Circa 1900. Afmeting: 3,5 x 4,5 x 3,5 cm. In goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.
Vroeg 19e eeuwse Empire mahonie lierpendule met vuurvergulde versiering. Uurwerk later gemoderniseerd naar veerslinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal oude/antieke diverse natuurstenen figuren. Amuletten. Onder andere jade. Afmeting: 8 - 11 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met figuren/interieur decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse pronk comtoise met plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Nieuwe houten deurtjes. Afmeting: 45 x 34 x 15 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhout met coromandelhouten Amsterdamse School-stijl barometer. Circa 1925. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en wekker. Afmeting: 143 cm. In goede staat.