Antieke Russische bronzen cloisonne triptychon ikoon. Afmeting: 18 x 30,5 x 0,5 cm. In goede staat.
Groot bronzen paard. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd G.J. Verhoeff. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 14 cm. In goede staat.
Groot Frans astronomisch weerstation Hour Lavigne a Paris depuis 1848. Diverse aanduidingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Vier maal antiek gereedschap. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Bijl, hakmes, ratten kanon, spanval. Afmeting: 17 - 34 cm. In goede staat.
Zilveren loddereindoosje, 833/000, hartvormig gecontourneerd model met allegorische voorstellingen. MT.: Hendrik Nijman, Kampen. jl.:X:1832
Collier van rozenkwarts met goud, 585/000. Collier van rozenkwarstkralen, ø 8,5 mm, met daartussen 7 geslepen gouden bolletjes en bevestigd aan een cilindervormige sluiting met granaat. Lengte 43cm. ...
Zeldzame 19e eeuwse grote Franse reiswekker met secondenwijzer en slagwerk + wekker op bel. Uurwerk functioneel, maar behoeft reiniging. Afmeting: 16 x 9 x 10,5 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen klokje met Weens decor. Napoleon. Circa 1930. Thüringen. Bijenkorf gemerkt. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Twee kristallen schalen, één met geschulpte rand en ster op de bodem, ø27x8cm en een schaal met kartelrand en slijpwerk voorzien van een zilveren beugel met parelrand. J.H.Rennefeld, Amsterdam, jl.:L:...
Zilveren kledingborstel, 833/000, ovaal model met voorstelling van Hollands landschap met schepen en molen. MT.: Cornelis Rietveld, Schoonhoven, jl.: X:1907. Langs de randen beschadigd. 14x8cm. In red...
Oude messing bureauklok, met voorstelling aap scheert man. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 17 cm. In goede staat.
Negen maal antiek tin. 18e - 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Duitse snavelkannen, bierpul 1791, schenkkannen. Afmeting: 15 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal 18e eeuws tin. Bestaande uit: Eikeltjes klepkan + Theebus. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, met Venetiaanse schakel, ø 1,8 mm. voorzien van veeroog. 70 cm. ca 15,1 gram. In goede staat
Antieke eikenhouten tantalus, karaffenset met slot. Sleutel mist. Met drie kristallen karaffen. Circa 1900. Afmeting: 34 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Veterhaak met fraai bewerkt 925/000 zilveren heft. Chester. Anno 1909. En een 835/000 zilveren notenkrabber, heft met parelrand. Mr. C. J. Begeer-Utrecht. Circa 1880. Afmeting: 18 cm / 14 cm. In goede...
Grote bronzen zakkroonluchter met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 50 cm ø. In goede staat.
Zilveren choker, 925/000, Y-model met 2 rozetten, 20x17,5mm, bezet met een ovaal gefacetteerde citrien met daaromheen een rand met zirconia's. Het geheel is bevestigd aan een fijn ankercollier. 45 cm....
Groot oud bronzen figuur. Man vecht met tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Vier zilveren sieraden Egypte, een klemarmband met egyptische hierogliefen, een langwerpige broche met o.a. een sfinx, en een hanger met farao Nefertiti, en een grote hanger met een farao . Totaal ca ...
Antiquarisch Duits boek. Marine Wörterbuch von Kiel zum Flaggenknopf. Door Eckardt und Messtorff, Hamburg 1908. Band iets beschadigd. Afmeting: 6,5 x 29 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse bronzen vergulde pendule. Circa 1850. Vrouw met boek en schaap. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, voorzien van een geschulpte rand met versiering en ajourbewerking. Het comfoor is geplaatst op 3 houten poten en voorzien van ebbenhouten greep. MT.: Zaanlandse zilversm...
Antieke luit gemaakt van diverse houtsoorten, been en parelmoer. Circa 1920. Afmeting: 75 cm. In zeer goede staat.