Oude/antieke Chinees porseleinen halve-maan vaas met Familie Rose figuren decors en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Tien maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Twee ovaalvormige schaaltjes, goed. Twee identieke borden, goed. Bord, gelijmd. Octagonale schaal, goed. Gecontourneerde schaal, goed. Twee komm...
S. Altman. 20e Eeuw. 17e Eeuwse taveerne met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
24-Delig bewerkt zwaar plated bestek. 20e Eeuw. Gemerkt H.H. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees natuurstenen waterbakje met florale decor. Eén chip. Afmeting: 4 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.
Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1885. Linksonder Schütz? Bomschuiten op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 28 cm. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos en pijpwroeter, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met scharnierend deksel met lijnenpatroon en geribde zij- en onderkant. MT.: C. van Dam Kooijman, Schoonhoven, jl.:O: 1823, 12x7cm....
Guy Olivier. 2007. 1964 - . Twee dames op stap. 'Morgen zien we wel'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Vier maal 18e - 19e eeuws Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor. Afmeting: In goede staat.
Leuk oud Japans Satsuma keramieken theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker, zes kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5,5 - 16 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Chinees Imari, tuin decor, randglazuurschade + Familie Verte, floraal/vleermuis decor, randschade. Afmeting: ø 22,5 - 23,8 cm. In redelijk/go...
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 42 cm. In goede staat.
Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 28 x 38 x 59 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden staafhanger, 585/000, bezet met vier princes geslepen citrienen, totaal ca 0,72 ct. 5x22mm. Bevestigd aan een fijn collier, 416/000. 45 cm. Nieuw
Tafelstuk met geslepen kristallen sigaren en sigarettenvaas met zilveren voet en een zilveren sigarensnijder, 833/000. Geplaatst op een zwart houten basement met ivoren voetjes. samengesteld, o.a. Bak...
Marie Cornett? Circa 1900. Portret dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors en gecontourneerde omranding. Oude spanningsscheuren. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee porseleinen Royal Goedewaagen knobbelvazen. Bone China. Circa 1930. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands havengezicht met schepen, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 88 x 61 cm. In goede staat.
Tafelstuk met kristal en zilver, 833/000. Zilveren standaard met ronde voet voorzien van parelrand, met daarin een kristallen hoorn met ruitslijpsel. MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.:w:1881. 14x27x24...
Twee zilveren fotolijsten, 925/000, langwerpige lijst met zilveren hollopende rand, 20x27cm en een ronde lijst met bolle zilveren rand, ø16 cm. Ronde lijst is iets gedeukt, Verder in goede staat
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.