Grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors in coulissen. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.
Antieke Engelse schrijfsecretaire met origineel beslag, op hoge poten. Circa 1920. Afmeting: 107 x 76 x 41 cm. In goede staat.
Vier Duitse handbeschilderde 'Sitzendorf' porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H'. 'Afrika, Europa, Amerika, Asiën'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Bij één figuur vingers licht beschadigd. Afmeting: 1...
Antieke Engelse ovale mahoniehouten spiegel. Circa 1900. Afmeting: 67 x 95 cm. In goede staat.
Art Deco keramieken dameshoofd met blauw-groene iriserende glazuur. Op metalen basement. Circa 1930. Afmeting: 23 x 21 x 8 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen lepelvaas met 835/000 zilveren bovenrand en twaalf antieke zilveren koffielepels met spitse bakken en spitse stelen, graveringen en initialen. Lengte: 14 cm. Vaas, MT.: Burger & Zn...
Zilveren lepels en vorken, 833/000, met 2 lepels en 3 vorken, model prinses, voorzien van gravure aan de achterzijde. MT.: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, jl.:m:1871. 21 cm. Totaal ca 365 gram.
Zilveren ring, 925/000, met een rij met 7 ovaal gefacetteerde amethisten, twee met beschadiging, met aan weerskanten een rand met zirconia's. Breedte 9 mm, ø55. nieuw
Antieke eikenhouten bijzettafel met lade en roldeur. Circa 1920. Afmeting: 67 x 60 x 33 cm. In goede staat.
Lederen Chesterfield voetenbank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 50 x 40 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws polychroom Delfts Fayence bord met florale decors. Gemerkt D. Lichte randschade. Afmeting: ø 31 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Delftse Fayence wandplaquettes. Bestaande uit: Molenlandschap + zeilboot op zee (chip). Schilder H.B. Circa 1930. Afmeting: 26 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse messing aker met deksel. Afmeting: 30 x 26 cm ø. In goede staat.
Groot oud Hongaars porseleinen figuur. Zsolnay. Man met mes en stuk hout. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Louis Philippe wortelnoten tafel met onderling verbonden poten. Circa 1870. Afmeting: 63 x 57 x 93 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse tropisch houten boot met mannelijk en vrouwelijke figuren, met accessoires. Afmeting: 103 x 130 x 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonne vaaslamp. Later geëlektrificeerd tot lamp. Afmeting: 39 x 18 cm ø. In goede staat.
Grote zilveren kemphaan, 835/000. MT. Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, Amsterdam, jl.:C:1962. 23x13x18cm. ca 480 gram. In goede staat
Geelgouden kruis, 585/000, met robijnen. Kruis met bewerkte gouden uiteinden, in het midden bezet met 5 baquette geslepen roobijnen en in het midden voorzien van een bloem. 37x22 mm, incl oog. 2,2 gra...
Drie zilveren suikerschepjes, 833/000. met kolenbak. klein model met ronde bak en gekartelde rand, voorzien van deels een houten steel, een schep met gecontourneerde steel met geribde rand en palmetve...
Vier oude/antieke Chinees porseleinen vaasjes, divers. Met bodemmerken. Familie Verte etc. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Zilveren tafelaansteker, 925/000, Rowenta, ovaal model met graveerwerk met voluten en floraal patroon. 67x28mm. In goede staat
Zilveren presenteerblaadje, 833/000, schuitvormig model met gezaagde ovalen en voorzien van een parelrand. Voorzien van glasplaatje. MT.: onduidelijk, Schoonhoven, jl.:V:1905. 24x14x3cm. ca 240 gram. ...
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers op dubbelgebogen Hollandse commode. Met messing beslag. Afmeting: 194 x 85 x 60 cm. In goede staat.