Groot antiek Frans bronzen figuur. Dame op rotsblok. Met gietstempel, J.A. Bleuf & Rouard Fondeurs Paris. Met signatuur Felix Desruelles. Afmeting: 57 x 37 x 30 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse grote houtgestoken Madonna met polychromie. Voeten beschadigd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Collier van gefacetteerde granaat imitatie voorzien van een mooie zilveren sluiting met cherubijnen. ø 6 mm, 50 cm. In goede staat
Antiek composiet banjo spelende negroïde figuur. Circa 1920 - 1930. Handbeschilderd. Stukje onderrand weg. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Vijf Duitse Hummel figuren in originele verpakking. Gummi. Bestaande uit onder andere: Boerenmeisje, jongen met hoed, poppen met klederdracht (vilt) etc. Onbespeeld. Afmeting: ca. 30 cm. In goede staa...
Hollandse houten speelgoed melkboer vrachtwagen. Gemerkt Okwa. Circa 1950. Afmeting: 11 x 28 x 12 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde antieke bronzen Jugendstil lamp. Door Nelson. Circa 1910. Antoine Joseph van den Kerkhove. 1849 - 1910. Gietstempel E. Blot Paris. Titel L. Age d'or. Twee kleurig. Lampfittingen m...
Zeer grote oude Chinese bronzen cloisonne Foo-hond met boeddha. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 55 x 22 cm. In goede staat.
Twee miniaturen, een zilveren lantaarnlichter, 833/000, en een verzilverde man met hond. MT.: B.Verhoogt Hoorn.
Zilveren pepermunt en snuifdoos, 833/000. Rond pepermuntdoosje met getrembleerde bewerking met bloemenmand, Schoonhoven jl.:o:1873, ø 5 cm, sluit niet goed, en een snuifdoosje, ovaal verlopend model m...
Groot oud Perzisch kleed. Meerkleurig, floraal. Afmeting: 248 x 173 cm. In goede staat.
Oud handgeknoopt wollen kleed. Pastel kleurig. Afmeting: 93 x 166 cm. In goede staat.
Oude Duitse Rosenthal porseleinen woerd. Selb Bavaria. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 7 x 3,5 cm. In goede staat.
Vijftien-delig Duits porseleinen wild servies met diverse wild/goud decors. Circa 1920. Thomas Bavaria. Afmeting: 23 - 46 cm. In goede staat.
Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...
Twee decoratieve messing fotolijsten in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 11 cm. In goede staat.
Vier zilveren miniaturen, met een mand met hangsel, een ovaal fotolijstje met voluten, een kar met ton en en een hondenhok met hond. Diverse gehaltes. ca 79 gram. 3-7cm. In goede staat.
Oude compositie mechanische speelgoed Pinokkio. Hoofd zit los. Mechaniek werkt goed. Afmeting: 20 cm. In redelijk/goede staat.
Stockboek met Nederland gebruikt en postfris, waaronder goed 40er-50er jaren zoals Wilhelmina1947 Krimpen t/m 45 cent postfris + Davo album Nederland deel I.
Eén double zakhorloge, 1 double met een dubbele deksel. De wijzerplaat is getekend met: American Waltham. Voorzien van een decentrale secondewijzer ø ca 5,5 cm.
Zeer groot oud Perzisch kleed. Floraal, rood etc. Afmeting: 380 x 262 cm. In goede staat.
Twee handgeknoopte tapijten. Eén tapijt uit Ardekan/Iran, rood van kleur met een medaillon in het midden. Afmeting: 85 x 63 cm. Eén tapijt Sarah, rood met floraal decor. Afmeting: 97 x 70 cm. Beiden i...
Handgeknoopt Perzisch kleed Shiraz (Gabbeh). Ook wel Nomaden-kleed genoemd. Met Nomadische patronen, dieren en diverse andere afbeeldingen. Afmeting: 173 x 118 cm. In goede staat.
Koninklijke Nederlandse Munt, Muntmeesterset 2004. Tien-delig in houten cassette + boekje. Afmeting: 4 x 19 x 21 cm. In goede staat.