Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met achter-glas veldslag. Verf laat los. Uurwerk betimmering niet origineel. Afmeting: 39 x 33 x 14 cm. In redelijke staat.
Twee maal antiek kopergeslagen. Bestaande uit: 19e Eeuws Perzisch tablet met tekst en florale medaillons. Franse wandschotel, Gouter Champetre, circa 1900, met figuren + fruit decor. Afmeting: 45 - 52...
Antiek bronzen figuur. Roepende jongen. Gemerkt ZO - OI. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Russisch gesigneerde gietijzeren figuur. Circa 1900. Russische ruiter kust vrouw op paard. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil tinnen koffie/theeset. Vijf-delig. Gemerkt Gerhadri & Co Lüdenscheid. Afmeting: 13 - 49 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese porseleinen Imari trekpot met berglandschap en florale decors. Deksel beschadigd. Tuit beschadigd. Afmeting: 11 x 17,5 x 11 cm ø. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen drakenschotel met vier tekens bodemmerk. Afmeting: ø 24,3 cm. In goede staat.
Twee maal Kristalunie Maastricht. Eén maal bolvaas met tin craquele + grote schaal met tin craquele. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 12 cm ø + 10 x 32,5 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Franse Neo Renaissance pendule. Compositie metaal. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Slinger mist. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Oude Japanse houtgesneden inro met draak decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 5 x 2,5 cm. In goede staat.
Moderne zware Boheemse glazen vaas in de kleur steenrood/blauw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese kortstaartklok met maanstand. Twee helft 20e eeuw. Afmeting: circa 90 cm. In goede staat.
Twee antieke show wandelstokken. Eerste helft 20e eeuw. Eén met plated grip + één beschilderde. Afmeting: 57 - 65 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Duitse School. Berglandschap met vakwerkhuizen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 71 cm. In redelijke staat.
Salvador Dali. Demart pro arte 1990. 'Paard'. Tweede helft 20e eeuw. Zijdedruk. in prachtige moderne lijst .Afmeting: 76 x 80 cm. In goede staat.
Antieke ivoren lakstempel opengewerkt en met messing. Monogram. Circa 1900. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.
Divers antiek kristal glaswerk. Bestaande uit: Negen ruitkristallen schelpvormige schalen, grote ruitkristallen schaal, ruitkristallen bolvaas, grote waaierkristallen oestervormige schaal, drie amande...
Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met tuin decor en vlinders. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Twee maal Bing & Gröhndahl schalen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse porseleinen kaarskandelaren met handbeschilderde florale/goud decors. Gesigneerd. Circa 1900. Afmeting: 12,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Antieke glazen pijpvaas. Ongesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse Majolica rozensteker-vaas met schaal. Circa 1900. Floraal + goud decor. Afmeting: 20 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen gemberpot met bodemmerk. Spelende Chinese figuren. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm. In goede staat.
Twaalf stuks diverse glazen flacons met diverse vormen en mooie stoppen. Circa 1930. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.