Oude wortelhouten boulle tafelklok met bronzen monturen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Monogram F.S. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Drie grote bronzen figuren voor een Amsterdams staand horloge. Met vrouwe justitia. Enkele beschadigingen. Afmeting: 30 - 38 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Duitse Jugendstil Suchard Chocolat regulateur. Milka Noisette Velma. Houten gelithografeerde klokkast met achter-glas lithografie. Circa 1915. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Zeer grote Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok met kwartier-slag. Circa 1880. Uurwerk genummerd. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke Twentse stoelklok. Gesigneerd Kamperfehn Almelo. Aanpassingen/samen gesteld. Afmeting: 85 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit Lorenz Fürthwängler vrijslinger met pronkslinger en dak met tollen. Circa 1890. Afmeting: 113 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten pubklok met snek. Edwin White London. Met bol glas. Afmeting: 16 x 35 cm ø. In goede staat.
Antieke militaire nachtwakersklok. J. Bürk original. 19e Eeuw. Met sleutels. Nr. 74886. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.
Militaire vliegveld nachtwakers route klok met lederen foudraal. Nr. 28947. Met twee sleutels en zes afslagsleutels. Elka. Afmeting: ø 11 cm. In goede staat.
Antieke militaire vliegveld nachtwakers routeklok met lederen foudraal en draagriem + sleutels. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
Antiek Frans klokkenstel met marmeren basement. Circa 1870. Compositiemetaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 34 - 42 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen klokje met Weens decor. Napoleon. Circa 1930. Thüringen. Bijenkorf gemerkt. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Gesigneerde 18e eeuwse notenhouten staande klok door Wouman Temsche uurwerk, met zes loden gewichten, wekker functie etc.. Afmeting: 240 cm. In goede staat.
Hour Lavigne a Paris. Tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Verguld messing en wit marmer. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Oude messing horizontale tafelklok. Naar 17e eeuws voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch slagwerk op bel. Afmeting: 11 x 15 x 14,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule met boulle inleg, koper/schildpad en parelmoer. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Bovenstuk slinger mist. Bovenin missen twee delen messing. Verd...
Mooi Frans marmeren Art Deco pendulestel. Wit/zwart met messing. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 26 x 50 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Kienzle staande klok met messing gewichten, slinger + uurwerk. Met geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: H 198 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Charles Dix pendule. Circa 1840. Marmer met brons, paard + slang. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Marmer beschadigd. Afmeting: 48 x 43 x 15 cm. In redelijk/goede ...
Groot Frans antiek wit Carrara marmeren glaspendule stel. Circa 1880. In Louis Seize-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en veerslinger. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok. John Bullock Waltham. Achtdaags-uurwerk met dag en seconden aanduiding. Plated en vergulde bewerkte wijzerplaat. Afmeting: 201 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels achtdaags-uurwerk met datum, seconden en maanstand. Twee gewichten + slinger. Niet getest. Afmeting: 48 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Antieke vuurvergulde Louis Seize bronzen pendule met kariatiden en feniksen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 40 x 23 x 11 cm. In goede staat.