Duitse 18e eeuwse notenhouten staande klok met seconden en datum aanduiding. Recentelijk professioneel schellak gepolitoerd. Afmeting: H 238 cm. In goede staat.
Frans notenhouten klokkenstel met florale intarsia en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, enchappement uurwerk, dubbele bel. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse Empire lyra pendule. Geeboniseerd, zonder slinger, wijzer weg, uurwerk behoeft reiniging. Achtdaags-uurwerk, touwtjes ophanging. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse geeboniseerde Lyra pendule. Ongerestaureerd. Zonder slinger, uurwerk vervuild, wijzer weg + wijzerplaat beschadigd. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Afmeting: 50 cm. In rede...
Grote antieke Franse compositie metalen klokkendrager. Matroos met peddel. Jugendstil. Circa 1915. Marmeren basement. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Vuurvergulde bronzen Empire pendule met vrouwelijke boogschutter en palm (Amazonen) of Indiaanse krijger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse pendule met centaur, druivenrank en putti. Compositie metaal. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 64 x 41 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule. Circa 1860. Louis Philippe. Verguld compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 59 x 11 x 32 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Kleine antieke notenhouten regulateur. Achtdaags met halfuur-slag. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten tafelklok met vier Korinthische zuilen. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 48 x 29 x 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met bandintarsia. Minoche a Paris. Spillegang omgebouwd naar ankergang. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: 49 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig antiek Frans klokkenstel met marmer en compositie metaal. Circa 1900. Bij pendule oor af, verder in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 36 - 55 cm. In goe...
Grote antieke notenhouten regulateur met decentrale secondenwijzer. Circa 1880. Afmeting: 125 cm. In goede staat.
Mooie antieke Franse groene onyx glaspendule met verguld brons + twee kandelaren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Japy Freres. Enkele beschadigingen. Afmeting: 44 - 47 cm. In redelijk/...
19e Eeuwse Franse geeboniseerde religieuze klok met boulle inleg, verguld messing. Kleine beschadiging. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 53 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke grijs-marmeren Franse Empire pendule. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Marmer beschadigd. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse notenhout met messing tafelklok met brocot-gang en emaille cartouches. Halfuur-slag. Circa 1870. Afmeting: 34 x 21 x 10 cm. In goede staat.
Koperen reiswekker naar oud voorbeeld met weerstation en porseleinen beschilderde wijzerplaten en zijdelen. Afmeting: 11 x 12 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse reiswekker met lithografische voorstelling en messing. Slagwerk op bel. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenwandklok. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 18 x 12 x 11 cm. In goede staat.
Zeldzame vuurvergulde bronzen Louis Seize vazenpendule. Circa 1780. Afgevlakt uurwerk onderkant. Blanc Files Palais Royal. Versiert met Oosterse draken. Groot uurwerk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag,...
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met achter-glas veldslag. Verf laat los. Uurwerk betimmering niet origineel. Afmeting: 39 x 33 x 14 cm. In redelijke staat.