Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...
Drie maal oud Duits blikken speelgoed. Bestaande uit: Kellerman Notruf VW-bus. Kellerman VW Pritsche (replica gemerkt). Blikken spoorweg electrische seinpaal. Circa 1930. Made in Germany. Nr. 2363 B. ...
Oude compositie mechanische speelgoed Pinokkio. Hoofd zit los. Mechaniek werkt goed. Afmeting: 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Duitse porseleinen pop met kinderstoel. Pop gemerkt. Heinrich Handwerck/Simon Halbig nr. 6. Gelede lichaam. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Grote Duitse Steiff haas met kunststof ogen en origineel etiket 'Knopff im Ohr', Nr. 6281/75. Circa 1960 - 1970. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Oude blikken stoommachine met koperen ketel. Mogelijk Meccano. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop met echt haar en gelede lichaam. König & Wernicke. Nr. 1070/9. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
50-er Jaren Duitse Käthe Kruse pop in originele doos. Met stoffen lichaam en cellulose beschilderd hoofd. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Hollandse houten speelgoed melkboer vrachtwagen. Gemerkt Okwa. Circa 1950. Afmeting: 11 x 28 x 12 cm. In goede staat.
Twee maal oud blikken speelgoed. Bestaande uit: Lehmann Susi 827, D.R. patent Western Germany (figuur op schildpad mist) + Afrikaanse blikken agent, incompleet (voet los). Afmeting: 11 - 12 cm. In red...
Zeer grote Duitse schildpad klederdrachtpop. Nr. 56. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Vier maal oude Engelse Dinky Toys. Bestaande uit: Atlantean bus + Ferrari England Meccano + Connaught Meccano + Coles Hydra-Truck. Bespeeld. Afmeting: 9,5 - 21 cm. In redelijke staat.
Vijf Duitse Hummel figuren in originele verpakking. Gummi. Bestaande uit onder andere: Boerenmeisje, jongen met hoed, poppen met klederdracht (vilt) etc. Onbespeeld. Afmeting: ca. 30 cm. In goede staa...
Antiek composiet banjo spelende negroïde figuur. Circa 1920 - 1930. Handbeschilderd. Stukje onderrand weg. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Lot divers speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kinderspaarpotten, Duits Diecast oorlogsschip, Admiral Graf S.P.E. W.M., tractor + bus. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Antiek Duits Lehmann blikken speelgoed. Trekkar model. Bibi. Nr. 749. Patent USA 27 Febr. 1912. Afmeting: 10 x 6 x 3,5 cm. In goede staat.
Twee maal oud mechanisch speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Papier mache clown met paraplu + mohair beer met trommel. Afmeting: 17 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Voor-oorlogs strategisch Frans spel. La Guerre Eclair Grand jeu de strategie militaire. In blikken doos met beschrijving. Afmeting: 23 x 6 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven buttons van de serie Thunderbirds. 80er Jaren. Afmeting: 4 - 5,5 cm. In goede staat.
Vierenvijftig (54) antieke speelkaarten door Josef Glanz in Wenen. Circa 1900. Afmeting: 2,5 x 7,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Roco H0 72932 Limited Edition, Diesellok 749 250-7 (Nr. 198/400) CD met originele verpakking en in goede staat.
Roco Museum Edition 43238, H0 spoor, Lok met tender 01 150. Inclusief originele verpakking, in goede staat.
Roco Museum Edition 43660, H0 E-Lok E18 08. Inclusief originele verpakking, in goede staat.
Roco 04141 E BR 1018.04 ÖBB met originele verpakking in goede staat