Twee grote oude gepolychromeerde Afrikaanse schilden met maskers. Afmeting: 100 - 200 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Jugendstil cloisonne vaasjes met waterlissen decor. Bloem bodemmerk. Afmeting: 9 - 17,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse smeedijzeren wildkroon met kettingen en vleeshaken. Afmeting: 55 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee grote bronzen kerkelijke kaarskandelaren met kaarsen. 20e Eeuw. Afmeting: 188 cm / 110 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse wortelnoten theekist. Vogelaugen furnier. Barok vormgeving. Afmeting: 20 x 30 x 16 cm. In goede staat.
Antieke bronzen met marmer Empire kaarskandelaar. Circa 1870. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke historisme hangpetroleumlamp met compositie metaal en messing ornamenten. Met handbeschilderde gebloemde kap. Circa 1880. Afmeting: 55 x 40 cm ø. In goede staat.
Twee antieke figuren. Circa 1890. Eén maal grote lampenvoet Ivanhoe + kaarskandelaar, reparatie arm. Afmeting: 42 - 57 cm. In goede staat.
Antiek pierrot kostuum. Circa 1900. Deels vergaan, alleen als decoratie te gebruiken. Afmeting: 120 cm. In matige toestand.
Lot antieke tinnen borden. 18e - 19e Eeuw. Merktekens. Afmeting: ø 25 - 42 cm. In goede staat.
Antieke Empire-stijl messing lamp. Circa 1900. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Bronzen zakkroonluchter met prismenglas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 33 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud Afrikaans houtsnijwerk. Eén groot gepolychromeerd spijkerbeeld + één houtgestoken vijzel met gezichten Zaïre + één gepolychromeerd masker met gewas Buyo Mask Zaïre. Afmeting: 32 - 62 cm....
Twee maal oud Afrikaans houtsnijwerk. Eén maal groot Afrikaans masker + Twee figuren dragen houder Ghaba Province Zaïre. Afmeting: 43 - 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese koperen theestoof met ketel. Afmeting: 55 x 33 cm ø. In goede staat.
Drie oude reclameborden waarvan twee verlicht. Bestaande uit: Douwe Egberts (kunststof), West End Rainproof Clothing (metaal/glas), en Van Nelle Magneet koffie (verf laat los van glas). Afmeting: 33 -...
Notenhouten Art Deco hanglamp met messing. Circa 1920. Afmeting: 50 x 55 cm ø. In goede staat.
Twee antieke bronzen briefopeners. Circa 1900. Eén maal Jugendstil, floraal met kevers en lakstempel aan heft + Historisme met draak. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke handbeschilderde lokeenden. Eén met origineel hanglood. Circa 1900 en later. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vijf-lichts messing historisme kaarskandelaren met leeuwen. Circa 1880. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Negen maal antiek tin. 18e - 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Duitse snavelkannen, bierpul 1791, schenkkannen. Afmeting: 15 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse tinnen tabak dekseldoos. Met bodemmerken. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Neo Gotische vergulde messing 4-lichts wandkandelaar. Afmeting: 62 x 47 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Neo Gotische bronzen olielamp in de vorm van een leeuw. Gemerkt G. Leykauf Nürnberg. Afmeting: 8,5 x 9,5 x 3,5 cm. In goede staat.