Oude Pelikaan pennenset met bakeliet in houder. Bestaande uit: Twee pennen, etui, patronen en inkthouder. Circa 1930. Afmeting: 18 x 20 x 3 cm. In goede staat.
Oude messing sextant in houten doos. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 21 x 26 cm. In goede staat.
Twee grote oude gepolychromeerde Afrikaanse schilden met maskers. Afmeting: 100 - 200 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen voorwerpen. Bestaande uit: Sluitgewichten set. Penning, Laur-Jansz-Coster 1909 - 1934. Federatie boekdrukkerijen bonden. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Antieke Duitse zender apparatuur met koptelefoon met antenne. Gemerkt Neufeld & Kuhnke Kiel. Niet getest. Afmeting: 14 x 20 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Barok-stijl dekseldoos met vakverdeling en slot. Afmeting: 9 x 30 x 24 cm. In goed staat.
18e Eeuws medisch instrument. Ten behoeve van aderlating. Gemaakt van ijzer en messing. Afmeting: 13,5 x 11 x 1 cm. In goede staat.
Antieke hangpetroleumlamp met kaarsenhouders. Circa 1900. Eén houder afgebroken maar erbij. Afmeting: 45 x 58 cm ø. In redelijke staat.
Oude agaat dekseldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Vijf delen China/Japan. 20e Eeuw. Eén houtgestoken wijsheer. Eén bewerkte benen naaldenkoker. Eén bewerkt benen heft met koper. Eén houtgestoken wijsheer. Eén hangflacon met been. Afmeting: 6,5 - 11 c...
Antieke Duitse tinnen tabak dekseldoos. Met bodemmerken. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Negen maal antiek tin. 18e - 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Duitse snavelkannen, bierpul 1791, schenkkannen. Afmeting: 15 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke weegschalen met drie gewichten sets. Eén maal laboranten weegschaal, Marius Utrecht, notenhout met zwart marmeren basement, circa 1900, chips. Eén maal levensmiddelen weegschaal, gietijze...
Antieke historisme hangpetroleumlamp met compositie metaal en messing ornamenten. Met handbeschilderde gebloemde kap. Circa 1880. Afmeting: 55 x 40 cm ø. In goede staat.
Groot antiek handbeschilderd Chinees altaarstuk met boeddha. Afmeting: 107 x 98 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese bronzen fijn gedecoreerde vazen. Bij gladde vaas mist één ring, verder in goede staat. Afmeting: 24 - 30 cm.
Zeldzame Duitse gietijzeren historisme dubbele strijkijzerhouder + strijkijzers. Renaissance-stijl. Circa 1880. D.G.G.G. Dessau D.R.P. 55676. Afmeting: 42 x 38 x 14 cm. In redelijke staat.
Empire likeurkelder met vier originele vergulde karaffen en tablet. Fineerschades. Glas goed. Afmeting: 25 x 22 x 18 cm. In goede staat.
Antieke voor-oorlogse telefoon. Hangmodel. Afmeting: 36 x 23 x 14 cm. In goede staat.
Drie maal antiek tin, divers. Bestaande uit: 19e Eeuwse kroontjeskan. Engelse dekseldoos met leeuwenkoppen. Plaquette met jachthond. Afmeting: 20 - 41 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen geëlektrificeerde olielamp met afbeelding. Drie figuren vangen vogels met gespannen net. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote messing emmer met polychromie zwart-rood, en één koperen kolenstoof. Afmeting: 38 x 34 cm ø. In goede originele staat.
Twee oude Chinese Mahjong spelen in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 34 x 7 cm. In goede staat.
Originele Louis Vuitton Paris tas. Model Shoulder Bag Salsa. Leer. Afmeting: 22 x 24 x 6 cm. In goede staat.
Prachtige grote 19e eeuwse Hollandse roodkoperen appelketel. Afmeting: 31 x 27 cm ø. In goede staat.
Meerschuim sigarenpijpje met fraaie gestoken afbeelding van paardrijdende jongen op de rug van zijn vader. In etui. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.
Twee antieke toneelkijkers met parelmoer, messing. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud Blijdorp. Bestaande uit: Het nieuwe Diergaarde boek met prenten + tekening Herman Bieling, Rotterdamse Diergaarde + aandeel 1858 Rotterdamse Diergaarde. Afmeting: 24 - 40 cm. In redelij...
Stijlvolle koperen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 40 x 25 cm. In goede staat.
Twee maal antiek kopergeslagen. Bestaande uit: 19e Eeuws Perzisch tablet met tekst en florale medaillons. Franse wandschotel, Gouter Champetre, circa 1900, met figuren + fruit decor. Afmeting: 45 - 52...
Amsterdamse TAXI lichtbak. Circa 1960. Afmeting: 35 x 128 x 17 cm. In goede staat.
Oud Chinees bronzen offerschaaltje. Lotusbloem op hand. Bodemmerk. Afmeting: 11,5 x 7 x 11,5 cm. In goede staat.
Authentieke Oosterse houtgesneden kokosrasp met papegaaien en ijzeren rasp. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 5,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke luit gemaakt van diverse houtsoorten, been en parelmoer. Circa 1920. Afmeting: 75 cm. In zeer goede staat.
Antieke vier-delige gietijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Groot lot antiek tin. 17e? - 18e - 19e Eeuw. Veel maten, strooier en kandelaren. Diverse stempels. Afmeting: 6 - 24 cm. In goede staat.
Twee maal 18e eeuws tin. Bestaande uit: Eikeltjes klepkan + Theebus. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.
Lot divers tin. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Snavelkan, tinnen bord, bekers etc. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Ontwerp M.C. Escher. Composiet op metalen standaard. Salamanders. 21e Eeuw. Afmeting: 8 cm ø. In goede staat.
Oude vogelkooi van hout met messing. Met faux vogels gemaakt van veren. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 30 ø cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde grenenhouten kist met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 25 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Antieke bronzen vijzel en bronzen rokkandelaar. Renaissance-stijl. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
Twee bronzen Empire-stijl wandkandelaren met putti. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke Weense koud beschilderde tafellamp met Arabier onder palm. Circa 1900. Compositie metaal. Onderrand beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.
Vijf oude miniaturen. Deels in ivoren lijsten, deels geschilderd. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In goede staat.
Oude Duitse Leitz Leica camera met drie lenzen + handstatief. Camera model R. 5. Bestaande uit: Grote lens Leica Vario Elmar R 1:4/80-200 + Kleine lens Leitz Wetzlar Extended 2x + Lenz op camera B.W. ...
Twee oude dames bontmantels. Eén maal bisam en één maal nerts. Lang en kort. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 - 115 cm. In goede staat.
Zeer grote aparte antieke hangpetroleumlamp met vier branders. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Eén arm moet worden gerepareerd. Compleet met glazen kappen. Afmeting: 80 x 85 cm ø. In redelijke sta...
Drie oude reclameborden waarvan twee verlicht. Bestaande uit: Douwe Egberts (kunststof), West End Rainproof Clothing (metaal/glas), en Van Nelle Magneet koffie (verf laat los van glas). Afmeting: 33 -...
Antieke Engelse weegschaal met twee messing gewichten sets. Circa 1900. Afmeting: 14 - 41 cm. In goede staat.
Verzameling diverse oude/antieke strijkbouten. IJzer/messing. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Grote antieke houtgestoken wandconsole met Indische vrouwenkop. Twee kleurige polychromie. Circa 1880. Afmeting: 45 x 40 x 17 cm. In goede staat.
Twee plated en vergulde tafellampen. Griekse zuilen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Antieke wit opaline glazen petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Drie maal Indonesisch houtsnijwerk met koperdraad inleg. Bestaande uit: Twee figuren, één messing bel met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten theestoof met bandintarsia en koperen ketel. Afmeting: 57 x 36 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee schalen, drie grote schotels. Bodemmerken. Afmeting: 22 - 45 cm. In goede staat.
Zes diverse antieke tinnen kannen met diverse merktekens. Afmeting: 15 - 31 cm. In goede staat.
Antieke zeven-delige tinnen maatset. Circa 1800 en jonger. Stempels. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.
Antiek koperen historisme dekseldoos met figuren en dieren in landschap. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 7,5 x 12 cm. In goede staat.
Antieke staande petroleumlamp, Jugendstil, circa 1915. Met plated compositie metalen voet. Floraal. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Antieke ivoren toneelkijker. Paar haarscheuren. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 10,5 x 4 cm. In goede staat.
Oud/antiek spel. Houten speelbord met benen fiches etc. Afmeting: 2 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee decoratieve messing fotolijsten in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 11 cm. In goede staat.
Decoratieve tinnen historisme-stijl dekseldoos met herder en hond. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 23 x 16 cm. In goede staat.
Twee sets 19e eeuwse gewichten. Engels. Van ijzer en messing. Afmeting: 4 - 10 cm. In goede staat.
Vijf oude waaiers. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal Europees handgeschilderd, litho. Twee maal Chinees/Japans. Eén maal Spaans drukwerk. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse gipsen gepolychromeerde wandconsole met engel, St. Antoine. Chips. Afmeting: 56 x 34 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Chinees rolschilderij. Paard. In originele koker. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 150 x 60 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij in originele koker. Rots en dorp. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 155 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Franse draailier, snaarinstrument. Gesigneerd Thouvenel Henry A. Mirecourt. Circa 1900. Snaren missen, kleinere beschadigingen. Afmeting: 72 x 26 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal Oosters. 20e Eeuw. Twee Perzische dekseldoosjes van natuursteen, handbeschilderd. Twee cloisonne kogels in houder. Twee dekseldoosjes met porseleinen incomplete opiumpijp. Afmeting: 4 - 11 cm...
Antiek paardentuig. Circa 1900. Hout, leder, ijzer + messing. Afmeting: 87 x 51 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Engelse reiskist met rolluik, lade en vakverdeling. Afmeting: 21 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Acht-delige 19e eeuwse Franse cloisonne bureau set. Bestaande uit: Inktstel, kandelaren etc. Florale decors. Afmeting: 9 - 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing aker met deksel. Afmeting: 30 x 26 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil vernikkelde bouilloir. Circa 1915. Afmeting: 40 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil kaarskandelaar met kopernagels. Ongemerkt. Circa 1915. Afmeting: 30 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen plaquettes in eikenhouten lijsten. Interieurs met figuren. Circa 1900. Afmeting: 10 x 12 cm. In goede staat.
Bronskleurig Jugendstil inktstel met twee inktpotjes. Gemerkt en genummerd. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 8 cm. In goede staat.
Twee antiquarische joodse bijbels. Judaica. Groot: Leiden - A.W. Sijthoff uitgave, zonder familienamen ingeschreven. Klein: De Nederlandse bijbel compagnie, Brandt en Zoon, zonder familienamen ingesch...
Oude/antieke Chinese houten drakenboot met zijde-zijl en vlag. Afmeting: 55 x 65 x 17 cm. In goede staat.
Vier antieke religieuze kruizen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 55 cm. In goede staat.
Fraaie Parker vulpen, blauw geemailleerd met goudkleurige detail.
Parker pennenset mat zwart met goudkleur, met een vulpen en balpen, Nieuw
Antiek notenhouten kerfsnede bordenrek. Circa 1900. Afmeting: 71 x 83 x 8 cm. In goede staat.
Twee grote antieke kopergeslagen kaarskandelaren in Barok-stijl met schependecors in de basis. Circa 1900. Afmeting: 32 x 17 cm ø. In goede staat.
Vijf oude aanstekers, benzine, divers + één tondeldoos van bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud antiek. Bestaande uit: Terracotta tabakspot. Circa 1900. J.M.H. 3351. Zijkant scherf gelijmd + Duitse reiswekker, U.S. Zone. Merk Europe. In grappige messing foedraal. Afmeting: 7 - 20 c...
Twee oude tinnen ets platen. Bestaande uit: De chirurgijn + De Docter. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Menora, zeven-armige kandelaar, twee wierookbranders, Oosterse olielamp + lampenvoet. Afmeting: 17 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee spiegels, vier kandelaren, mandje + figuren. Afmeting: 6 - 37 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse houtgestoken Madonna met kindje Jezus. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten meetlat, gemerkt + palissanderhouten EL. Afmeting: 70 x 114 cm. In goede staat.
Twee antieke gestoken houten wandelstokken. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 87 - 88 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten Jugendstil pijpenrek met messing, visser met zeemonsters. Afmeting: 36 x 55 x 6 cm. In goede staat.