Wortelnoten Louis Philippe Willem III bijzettafel met florale intarsia. Met geeboniseerde vier-spant poot. Circa 1860. Afmeting: 68 x 58 x 78 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe salontafel met gecontourneerd ovaal blad. Lichte schade. Afmeting: 52 x 120 x 88 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl gebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 105 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Vergulde houten bijzettafel met twee wit marmeren bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 83 x 29 x 29 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten spiegel met console. Circa 1880. Afmeting: 220 x 86 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten Louis Philippe bed. Twijfelaar. Circa 1870. Afmeting: 152 x 55 x 200 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met antiek slot en sleutel. Afmeting: 76 x 147 x 60 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Louis Seize spiegel met rozen. Stucwerk. 19e Eeuw. Afmeting: 63 x 43 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten Biedermeier-stijl voetenbank met zwarte Biedermeier stoffering. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 35 x 64 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met zadeldeksel. Mooie patina. Slot mist. Afmeting: 75 x 60 x 123 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit theetafel met uitschuifbladen. Circa 1880. Afmeting: 74 x 63 x 85 cm. In zéér goede staat.
Antiek eikenhouten Hollands theekastje met facet geslepen glas en parelrand. Circa 1920. Afmeting: 75 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten Barok wandvitrine. Afmeting: 66 x 46 x 22 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten kamergemak. Uitschuifbaar en met roldeur. Afmeting: 75 x 54 x 48 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten weverij fabriek tafelapparaat. Circa 1900. Goodbrand and Holland Manchester. Afmeting: 54 x 77 x 44 cm. In goede staat.
Antieke vergulde spiegel. Circa 1860. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten Vertiko kast met snekken. Circa 1900. Met origineel messing beslag. Afmeting: 136 x 98 x 47 cm. In goede staat.
Vier antieke Thonet-stijl stoelen. Circa 1900. Geen etiketten. Afmeting: 90 x 36 x 53 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse eikenhouten, laat Biedermeier, halspiegel. Afmeting: 71 x 72 cm. In zeer goede staat!
19e Eeuwse notenhouten armleunstoel met gestoken kroon en goede roze velours stoffering. Afmeting: 124 x 58 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten dekenkist met kerfsnede. Afmeting: 70 x 125 x 58 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten piedestal met antieke platelen bloempot Arnhem. Circa 1870. Floraal/vogel decor. Afmeting: 90 x 35 cm ø + 24 x 20 cm ø. In goede staat.
Vijf-delige metalen opengewerkte rode tuinset. 21e Eeuw. Afmeting: 64 x 68 cm ø / 86 x 45 x 40 cm. In goede staat.
Tropisch houten haardombouw met messing. Met metaal electrische kachel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 x 110 x 27 cm. In goede staat.