Duitse vroeg Biedermeier mahoniehouten secretaire met Korinthische zuilen en prachtig binnenleven met Schinkeldach. Circa 1820. Afmeting: 153 x 116 x 59 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Secretai...
19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe cylinderbureau met mooi binnenleven en uittrekbaar schrijfblad. Circa 1870. Afmeting: 126 x 103 x 63 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten één-deurs kussenkast met robbellijsten. Afmeting: 155 x 40 x 100 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok vitrine op klauwpoten. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Mooie kleur. Afmeting: 220 x 140 x 40 cm. In goede staat.
Twee bijzondere 19e eeuwse notenhouten gestoken schaarstoelen met vrouwenkoppen, leeuwenkoppen en fratzen. Neo Renaissance. Afmeting: 98 x 70 x 64 cm. In goede staat.