Prachtige oude/antieke grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 23,5 x 23,5 cm ø. In goede staat.
Mooie grote oude Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel met Foo-honden, florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 43 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 18. Schilder: B.A. Decor: Lappen. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.
Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 6. Schilder: B.C. Decor: Wildzang. Afmeting: 29,3 x 13 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese lakwerk dekseldoos met florale decor en bodemmerk. Craquele. Afmeting: 16 x 28 cm ø. In goede staat.
Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 3. Schilder: W.B. Decor: Flink. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vazen. Model nr.: 29. Schilder: A.P. Afmeting: 21 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Kapitale Duitse Thüringen porseleinen beeldengroep met goud decor. Handbeschilderd. Vier figuren bij draagstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 27 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte bloempot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 15 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaasjes. Model nr.: 39. Schilder: W.C.B. Decor: Dun. Afmeting: 12,6 x 9 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen dekseldoos met symbolen en draken decors. Afmeting: 13 x 16,5 x 16 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen Familie Rose waterbakje met floraal, goud en tekst decor. Bodemmerk. Gecontoureneerde omranding. Afmeting: 2,7 x 16,2 x 12 cm. In goede staat.
Twee prachtige antieke Ram Arnhem Colenbrander sierborden. Model nr.: 27. Schilder: A.K. Decor: 'Los'. Eén bord iets glazuur gemis onder aan bord. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 45. Schilder: F.B. Decor: Fantasie. Afmeting: 19 x 9,7 cm.ø. In goede staat.
Drie antieke polychrome Arnhem Ram Colenbrander vaasjes in originele doosjes. Model nr.: 517. Schilder A.P. Decor: Viervoud. Afmeting: 7,3 x 6,7 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 40. Schilder: A.S. Decor: Weelde. Afmeting: 20 x 8,6 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 45. Schilder: A.P. Decor: Fantasie. Afmeting: 19,5 x 9,7 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen theebus met rondom spelende Chinese kinderen in landschap decor. Afmeting: 16 x 11 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen halve-maan vaas met Familie Rose figuren decors en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander schaal. Model nr.: 34. Schilder: A.K. Decor: Zeskleur. Afmeting: 5 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander sierschotel. Model nr.: 27. Schilder: S.B. Decor: Los. Afmeting: 25,1 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met figuren in interieur decors. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen gemerkte blauw/witte kom met florale decor. Bodemmerk. Afmeting: 6 x 13 cm ø. In goede staat.
Zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose twee-delige kaarskandelaar met transparante porseleinen bol. Met florale en diverse vogelsoorten decors. Mooie kwaliteit. Afmeting: 32,5 x 17 cm ...
Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 39. Schilder: B.W.C. Decor: Dun. Afmeting: 12,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen celadon wierookbrander met florale decor. Afmeting: 14,5 x 21,2 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen tien-kantige kom met florale decors en bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 22 x 21 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Japanse Satsuma vaas. Mooie kwaliteit. Met vlinders, krijgers en florale decor. Eén ring onder hengsel gelijmd. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Aparte oude/antieke Chinees porseleinen pijpvaas met bodemmerk en gemarmerde glazuur met schriften en zegelmerken. Afmeting: 17 x 11,7 cm ø. In goede staat.
Prachtige zeldzame grote antieke Majolica bloempot in de vorm van een krekel. Circa 1915. Afmeting: 35 x 53 x 25 cm. In goede staat.
Antieke polychrome Arnhem Ram Colenbrander vaas in originele doos. Model nr.: 9. Schilder A.K. Decor: Drijvend. Afmeting: 8 x 10,4 cm ø. In goede staat.
Twee prachtige grote Engelse Majolica Royal Doulton vazen. Terracotta geglazuurd, floraal, goud, kobalt, groen. Circa 1910. Doulton Slaters patent. Afmeting: 40 x 20 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen kom met goudvis decor rondom. Oranje/goud kleur + bodemmerk. Afmeting: 9 x 20,7 cm ø. In goede staat.
Zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose kom met rondom figuren, teksten en goud decors. Bodemmerk. Gedetailleerd. Afmeting: 6,5 x 17,3 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met vlinder decor (binnenin) en bodemmerk. Afmeting: 5 x 8,9 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met phenix en florale decor. Balustervorm. Afmeting: 25 x 20 cm ø. In goede staat.
Zeldzame Unica Mobach Utrecht vaas. 1920 - 1930. Met lusterglazuur, Kamo uitvoering nr. 314. Afmeting: 30 x 21 cm ø. In zeer goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Geisha. Eén schotel beschadigd. Afmeting: ø 13 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen siervaas met landschap en figuren decor rondom. Ongemerkt. Afmeting: 27 x 21 cm ø. In goede staat.
Aparte oude Chinese Yixing kom met schriften en bodemmerk. Binnenin witte craquele glazuur. Afmeting: 8,5 x 16,3 x 15,5 cm. In goede staat.
Antieke Duits porseleinen Stadt Meissen theeset. Zes-delig met roze vogels en florale decor. Circa 1900. Vernikkelde deksels, tuit theepot gerestaureerd en hengsel suikerpot lost. Verder in goede staa...
18e Eeuws Louis Seize porseleinen deel theeservies met handbeschilderde portretten + goud decors. Theepot, chip tuit en hengsel los erbij. Grote schaal, goed. Dekselpot, goed. Vier kop + schotels, één...
Acht maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bodemmerken, diverse tuin decors, diep blauw. Drie heel, vijf met lichte randschades en/of haarlijnen één maal. Afmeting: ø circa 25 cm. In re...
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose waterbakje met vogel, bloesem decor + tekst. Afmeting: 3,5 x 14 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met tekens + Kang Xy bodemmerk. Afmeting: 48 x 19,7 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met florale emaille decor, vogels + vlinder. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke handbeschilderde porseleinen siervazen met goud en rondom figuren decors. Ongemerkt. Circa 1880. Afmeting: 40 x 19 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met peterselie en landschappen decors in coulissen. Met gecontourneerde omranding. Vier tekens bodemmerken. Afmeting: 7 x 17,1 cm ø. In g...
Veertien 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decor. Zes gaaf, acht minimale chip of haarlijn. Afmeting: ø 19,8 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote oude Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 17 x 19,2 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen penselenpot met kust en vissers decor etc. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 16,3 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Zes stuks 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Gecontourneerd. Eén bord beschadigd, twee goed, drie minimale chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen godheid met staf en vogel op zijn hand. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Groot 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes-karakter bodemmerk en florale decors in coulissen. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 26,8 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen dekselpot met bloempotten decor. Balustervormig, bodemglazuur haarlijn. Haarlijn bovenrand + chip. Afmeting: 43,5 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot (11x) divers oud Chinees jade. Onder andere: amuletten, scepter, figuratief, plaquette. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen handbeschilderde Familie Verte plaquette met landschap en vissers decor, tekst en signatuur. Afmeting: 38,5 x 25 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese blauw/witte vaas met rondom figuren decor in tuin en huis. Afmeting: 45,5 x 17 cm ø. In goede staat.
Twee grote Delfts blauwe Porceleyne Fles keramieken sierborden. Circa 1930. Eén maal naar schilderij Albert Neuhuys. Eén maal naar schilderij Rubens. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen koffie en theeservies. Met bloemen decor, goud en vogels. Gemerkt met twee zwaarden en R. Circa 1900. Bestaande uit: Twee tassa's, theekan met theelicht, koffiekan, melkkan, s...
Twee oude Chinees porseleinen kommen met bruine lusterglazuur. Afmeting: 6,5 x 12,2 cm ø. In goede staat.
Set van drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kop en schotels met landschappen decors. Twee schotels gaaf, twee schotels minimale chip. Eén kopje haarscheur. Twee kopjes gaaf. Afmeting:...
Lot 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Capucijner kop en schotels. Twee kopjes gaaf. Vier schotels gaaf. Afmeting: 5 x 10 cm ø. In goede staat.
Vijftien-delig Duits porseleinen wild servies met diverse wild/goud decors. Circa 1920. Thomas Bavaria. Afmeting: 23 - 46 cm. In goede staat.
Groot oud wit keramieken beeld met craquele glazuur. 20e Eeuw. Genummerd. Italiaanse geitenhoeders. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Groot lot (10x) oud divers jade. Onder andere: medaillons, figuratief, amuletten, ringen. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen sierschotel met keizerlijk geel, florale decors en bodemmerk. Afmeting: ø 28,7 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen penseelpotten met figuren en teksten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen tassa-vormige vingerschaaltjes op hoge voet. Familie Rose. Afmeting: 4,5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen tegel met figuur op balkon in tuin decor. Afmeting: 3,5 x 19,8 x 20 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen bloemenvaas met vogels, florale en goud decor. Afmeting: 25 x 25 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors in coulissen. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met Familie Rose decor. Eén vaas haarlijn en Foo-hond beschadigd. Afmeting: 48 x 21 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen kopjes met zegels, schriften en figuren decor + bodemmerk. Afmeting: 6,2 x 7,7 cm ø. In goede staat.
Drie maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Blauw-witte vaas Foo-honden + vierkante vaas, coulissen, figuren, bodemmerk + tablet, landschap decor. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen drakenschotel met vier tekens bodemmerk. Afmeting: ø 24,3 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse florale decors. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Zes maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit onder andere: Drie Republiek-stijl vazen, twee chicken kommen (één chip), grote 19e eeuwse kom met draak en paradijsvogels (goed). Afmeting: 12 - 2...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met emaille florale/draken decor. Bovenkant gerestaureerd. Afmeting: H 46 cm. In redelijke staat.
Zes maal antiek Chinees porseleinen kopjes. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier maal Imari, goed + twee maal blauw/wit, één chip. Afmeting: 5 - 6 cm. In redelijke/goede staat.
Grote oude blauw/witte Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels en florale decors. Afmeting: H 44 x 22 cm ø. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier kop en schotels, 18e eeuws Imari + twee schotels, landschap, circa 1800 + drie Samson kopjes + twee kop en schotels. Diverse haarlijne...
Oud Hollands handbeschilderd tegeltableau in lijst. Stadsgezicht met gracht. Gesigneerd: Kamenka. Afmeting: 54 x 37 cm. In goede staat.
Antieke Delfts blauwe Porceleyne Fles 2-pas tegeltableau in eiken lijst. Circa 1910. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.
Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met florale en rots decors. Afmeting: 13 x 30 cm ø. In goede staat.
Twaalf diverse Chinese terracotta Cargo Vung Tao olielampjes. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 3,5 x 14 cm ø. In goede staat.
Groot oud Chinees jade snijstuk op houten console met paradijsvogels en andere vogels. Afmeting: 43 x 30 cm. In goede staat.
Antiek Engels Copeland eetservies. Circa 1900. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, drie melkkannen, twee suikerpotten, sauskom, twee deksel terrines, vijf schalen, twaalf kop + schotels, botervloot, vi...
Zeldzaam 30-er jaren Engels Wedgwood theeservies. Etruria Groups. Bestaande uit: Theekan, melkkan, suikerpot, negen kopjes (twee gelijmd), negen schotels. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 6,5 - 18 c...
Twee antieke Chinees porseleinen kopjes. 18e en 19e Eeuw. Bamboe floraal + figuur in landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met gecontourneerde omranding en kustplaats decor. Afmeting: ø 31 - 39 cm. In goede staat.
Dertien delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuwse theepot, deksel niet compatible, chip tuit. Twaalf kop en schotels, Petrus Regout. Met karper decors. Eén schotel gelijmd. Circa 1900....
Twee antieke Chinese? keramieken siervazen met verlopen groen-geel glazuur, Foo-honden en figuren. Beide vazen bovenrand chip gelijmd. Circa: 1900. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen penselenpot met vleermuizen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9,1 x 10,3 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas met rood decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Antieke polychrome Delftse Fayence plaquette. Vogelkooi decor. Circa 1900. Gemerkt Tichelaar. Twee maal glazuurschade. Afmeting: 26 x 27 x 1 cm. In redelijk/goede staat.