Vijf antieke Franse/Belgische ontwerpen. Aquarellen. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Verso onduidelijke teksten. Duits berglandschap. Twee beschadigingen. Afmeting: 75 x 106 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.
Oude houtgestoken gepolychromeerde apothekers gaper. Krimpnaden. Afmeting: 56 x 26 x 27 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse handbeschilderde Duitse spaanhouten hoedendoos met spreuk. Circa 1850. Afmeting: 46 x 16 x 27 cm. In goede staat.
Antiek zijde 'souvenir of the great war' met diverse generalen + presidenten, onder andere Churchil. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 25 x 46 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing kerkelijke kaarskandelaren. Verguld. Neo-Gotisch. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kerstman bij schoorsteen. Uncle Sam. Afmeting; 15 - 28 cm. In goede staat.
Antieke 18e eeuwse smeedijzeren balans weegschaal. 1742. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten theestoof met originele messing ketel. Afmeting: 49 x 29 cm ø. In goede staat.
Zware Japanse cloisonne vaas. Paars-kleurig met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkte bodemrand. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten houtgestoken barometer. Circa 1920. T. ten Bosch, Apeldoorn. Afmeting: 5 x 21 cm ø. In goede staat.
Ter Meulen. Circa 1900. Schaapskudde bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.