This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

40. Aprilveiling 2019

Auction on Friday, April 5, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

2x Gouda plateel 'Juliette'
Starting price 125 EUR

Twee maal Gouda plateel 'Juliette'. Circa 1915. Met florale decor. Schilder L.A. Bestaande uit: Schenkkan + tablet, haarlijn. Afmeting: 13 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

6 Fruitmesjes met parelmoer
Starting price 40 EUR

Zes fruitmesjes met parelmoeren heften in cassette. 16 cm. In goede staat

Antieke eikenhouten spiegel, 1920
Result: 70 EUR

Antieke Engelse eikenhouten gestoken spiegel met getorste zuilen. Circa 1920. Afmeting: 146 x 97 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen, 19e eeuw
Result: 450 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met prunus en icecrack decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 29 x 21 cm ø. In goede staat.

Chiffoniere, 1820- 1830
Starting price 300 EUR

Mahonie chiffoniere. Geheel op eiken opgelegd. Circa 1820 - 1830. Afmeting: 155 x 100 x 47 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Prachtige antieke Japanse Satsuma kom
Result: 300 EUR

Prachtige antieke Japanse Satsuma kom met bodemmerk, Kinko Zan. Met krijgers in goud decor. Zeer gedetailleerd. Afmeting: 6,5 x 15,8 cm. In goede staat.

2 Parelcolliers
Starting price 30 EUR

Twee colliers van grillige gevormde zoetwaterparels, gemengd met groene parels en voorzien van een witmetalen magneetsluiting met steentjes. Lengte 56-60 cm. in goede staat

Eiken commode, 1890
Result: 100 EUR

Eiken drie laden commode, ca.1890. In goede staat. Afm.: 108x85x57 cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

3 Delen zilver
Result: 30 EUR

Drie delen zilver, met een jampothouder met bramendecor, 833/000, ø8x4cm, een cakevork met guirlandes, een cartouche met portret en een puttihoofd, breek in vork, 833/000, 18 cm en een asbak ovaal met...

Lot oud/antiek Chinees porselein
Starting price 125 EUR

Groot lot oud/antiek porselein. Bestaande uit: Vier vaasjes, onder andere Kantonees, goed. Eén Verte kopje met bodemmerk,goed. Eén kopje floraal/blauw, goed. Eén schotel Lange Lijs, goed. Eén schotel ...

Antieke spiegel, 1890
Result: 325 EUR

Antieke historisme goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel. Kroon gerestaureerd. Circa 1890. Afmeting: 116 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Queng Lung schotel, 18e eeuw
Starting price 80 EUR

Grote Chinees porseleinen 18e eeuwse Queng Lung octagonale schotel met rotstuin decor. Chip + haarscheur. Afmeting: 30,6 x 30,8 cm. In redelijke staat.

3 Authentieke Berber colliers
Starting price 100 EUR

Drie bijzondere authentieke Berber colliers, met o.a. barnsteen, koraal, amethist, turkoois, hout en zilver. Afkomstig uit Marokko. 45-50-70cm. In zeer goede staat

Klepsecretaire 1840
Result: 250 EUR

19e Eeuws mahoniehouten Biedermeier klepsecretaire met mooi binnenleven. Circa 1840. Minimale kleine fineerschades. Afmeting: 159 x 55 x 100 cm. In redelijk/ goede staat.

Delfts blauw kaststel
Result: 150 EUR

Vijf-delige Delftse Fayence Porceleyne Fles kaststel met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 160 x 110 cm
Result: 85 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed Shiraz (Gabbeh). Met afbeelding van een man met een leeuw. Afmeting: 160 x 110 cm. In goede staat.

Groot oud Perzisch kleed, 193 x 154 cm.
Result: 80 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Meerkleurig/floraal. Afmeting: 193 x 154 cm. In goede staat.

Zilveren creolen met harhangers
Starting price 75 EUR

Zilveren creolen met harthangers, 925/000, bezet met diamant. Ovale klapcreolen met een kruisbewerking met daaronder een vaste hanger bezet met diamanten, totaal ca 0,25 ct. totale lengte 28 mm. Nieuw

Antieke Royal Dux schaal, 1915
Starting price 90 EUR

Antieke Royal Dux porseleinen schaal met wolf in klem. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 15 x 27 x 19 cm. In goede staat.

2x Oud Perzisch kleed, 127 - 158 cm.
Result: 40 EUR

Twee oude Perzische kleden. Donkerrood/floraal. Afmeting: 127 - 158 cm. In goede staat.

Lot robijnen en saffier
Starting price 45 EUR

Lot met 3 robijnen, ovaal gefacetteerd, totaal ca 2,1 ct en 3 gele saffieren ovaal gefacetteerd totaal ca 2,45 ct.

Dubbelloops pistool, 19e eeuw
Starting price 350 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.

Prachtige Indonesische kris
Result: 60 EUR

Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Beer naar Pompon
Result: 140 EUR

Bronzen beer op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 25 x 20 cm. In goede staat.