Antieke eikenhouten kruidenierskast + inhoud. Circa 1920. Afmeting: 98 x 132 x 34 cm. In goede staat.
Antiek Hollands ringhaan conversie pistool met mahonie kolf. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Twee oude authentieke emaille reclameborden. Eén maal Delfia mengvoeders, Calvé-Delft. Eén maal Azon bleekt reiningt en ontsmet. Randen iets bijgewerkt. Afmeting: 40 x 26 cm / 47 x 32 cm. In redelijk/...
Vijf antieke creme-kleurige voorraadblikken met diverse reclame. Circa 1900. Afmeting: 19 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oude lichtreclame. Circa 1960 - 1970. Eén maal Ritmeester Sigaren + Draisma's Levertraan. Afmeting; 35 - 40 cm. In goede staat.
Twee zeldzame oude Chinees porseleinen kopjes met tekst en bodemmerk. Zes tekens bodemmerk. Twee oude bomen decor. Afmeting: 5 x 7 cm ø. In goede staat.
Mooie Italiaanse Osvaldo Borsani design tafel met glazen blad, messing toelopende poten en gezwart metaal. 60-er Jaren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 110 x 59 cm. In goede staat.
Tien oude/antieke emaille en blikken reclameborden. Divers. Onder andere: Klok zeep, chocolademelk, zuurkool et cetera. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.
Gouden muntrand, 585/000, met een geschulpte rand, voorzien van een gouden tientje, Koning Willem de derde, 1877. Totaal ca 9,2 gram. Totale grootte 28,5 mm. In goede staat.
Groot lot antieke verpakkingen met of zonder inhoud. Onder meer levensmiddelen et cetera. In doos. Afmeting: 38 x 33 x 60 cm. In goede staat.
Oud/antiek van Houten's Rona Cacao emaille reclame bord. Circa 1930. Randen iets bijgeschilderd. Afmeting: 37,5 x 60 cm. In goed e staat.
Zeldzaam oud emaille tabak reclamebord. Elani Kwa Wanunuaji Wa Tumbaku. Made in Holland. The happy smoker - Nijmegen Groningen. Afmeting: 49,5 x 74 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke emaille reclameborden. 30-er Jaren. Eén maal Van Nelle Koffie-Thee, bijschilderingen. Eén maal Roest's Pluimveevoeders, bijschilderingen. Afmeting: 58 x 44 cm / 58 x 38 cm. In redelijk/go...
Twee antieke kruideniers toonbank displays. Eén maal Wilken Tee + inhoud. Eén maal Pate Steiner Mort Aux Rats + inhoud. Afmeting: 24 - 68 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten kruideniers toonbank vitrinekastjes met inhoud. Voor decoratie. Circa 1920. Afmeting: 35 x 27 x 45 cm. In goede staat.
Twee authentieke oude emaille reclameborden. Eén maal Dobbelmann's Tabak + Koffie Hag. Restauraties. Afmeting: 67 x 47 cm / 58 x 32 cm. In redelijke staat.
Twee authentieke oude emaille reclameborden. Bestaande uit: Kanis en Gunnink Thee Kampen en koffie + thee, Kanis en Gunnink thee. Minimale bijschildering. Afmeting: 95 x 24 cm / 51 x 30 cm. In redelij...
Gouden 10 gulden munt, 1912, Koninging Wilhelmina. In cassette voorzien van echtheid certificaat.
Grote 19e eeuwse knikkende spaarpot (offerpot) met houten basement en gepolychromeerd God Loone Us. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antiek Nederlands geweer met bajonet. Systeem Snider Delft. Afmeting: 135 cm/67cm. In goede staat.
Twee zeer grote antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: Café - Thé, J.A. Laane en Zn. + Electra Koffiebranderij, Stadskanaal. Afmeting: 52 - 70 cm. In redelijke staat.
Lot diverse antieke voorraadblikken/levensmiddelen met reclame et cetera. Afmeting: 5 - 22 cm. In goede staat.
Lot van circa dertig stuks oude/antieke kartonnen reclameborden et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf antieke glazen soda spuitflessen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.