Collier van kleien edelstenen, diskvormig geslepen, met een lichtblauwe lila kleur. ø 4mm. Voorzien van zilveren karabijn. 45 cm. In goede staat
Zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. Nieuw
Zilveren ring, 925/000, met een grote zwarte zirconia. breedte 22 mm, ø 62 ca 13,4 gram. In goede staat
Drie maal Vieux. Figuren op strand etc. Met zandtechniek. Op paneel. Afmeting: 13 x 22 cm. In goede staat.
Oude blikken speelgoed kaleidoscoop. Gemerkt Mikado. Met gelithografeerde papieren opdruk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee oude wandblakers in Venetiaanse stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antiek composiet banjo spelende negroïde figuur. Circa 1920 - 1930. Handbeschilderd. Stukje onderrand weg. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Vier maal gelithografeerde reclame affiches. Circa 1930 - 1960. Onder andere: Lelido bierreclame, Air India en Benedictine. Afmeting: 20 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Meissen bord, bloemen decor en goudrand + K.P.M. bordje, figuren, medailles. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Brede armband gemaakt uit veel langwerpige schelpvormige schakels van parelmoer, geregen door middel van elastiek. Breedte 5 cm. In goede staat
Zilveren ring, 925/000, met een ronde witte kraal geklemd in 4 golvende poten waarvan er 2 bezet zijn met zirconia's. ø 55, ca 9,4 gram. Nieuw
Digitaal herenhorloge, merk Head, met kunststof kast en band. In doos. Nieuw
Twee silveroverlay strooiers, 925/000, met glazen binnenkant. ø 4,5x7cm. Duchin creation. In redelijke staat
Uitgebreid plated bestek. Gemerkt Amefa. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.
Zilveren rinkelband, 925/000, met een opgesoldeerd element met zirconia's en robijnen. ø58mm. ca 5,2 gram. In goede staat
Elegante zilveren ring, 925/000, met zwarte en witte zirconia's. Ring met in het midden een grote zirconia met daaromheen een rand pave bezet met zwarte zirconia's. ø 54 ca 6,1 gram. Als nieuw
Zilveren ring, 925/000, platmodel met 2 roze en een groene kraal, ø 6mm. ø53 ca 6,3 gram. Als nieuw
Zilveren ring, 925/000, spiraalvormig met 2 tijgeroogkralen, ø 9 mm. ø 53 ca 6,2 gram. In goede staat
Twee werken op papier. Aquarel, Seine Parijs, monogram Q 1952 + Tekening reiger, monogram Q 1950. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.
Vier maal Martin Dittberner. 1912 - 2003. Duitse School. Twee maal ets, boekje + litho. Diverse voorstellingen. Werken op papier. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
A. Sicherman Gichein? Duitse School. 1925. Stilleven met bloemvaas en dekseldoos. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.
D. de Mey, 1935. Landschap watermolen. Naar Meindert Hobbema. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.
Vier antieke gelithografeerde dozen. Bestaande uit: Groot Dessert Suchard + Duits, Chinees decor pennenhouder + L.G. Mousow & Co., Tai Tai + Olympia Suspensor met inhoud bretels. Afmeting: 13 - 28 cm....