Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse scheepvaart bij kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 69 cm. In redelijke staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met schuur, boerenpaar en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Figuren op strand Zandvoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Zilveren collier, 800/000, met rozetjes. Breed collier volledig versierd met rozetjes. Breedte 19 mm. Met haaksluiting. 48 cm. ca 61,3 gram. In goede staat
Zilveren oorhangers, 835/000, met peervormige barnsteen. 4 cm. In goede staat
Goud op zilveren ring, 925/000, met een blauw opaal. ø 60 ca 5,8 gram. Als nieuw
Twee colliers met barnsteen, collier gemaakt uit ruitvormige barnstenen, verlopend in grootte 8-11mm, en een collier met barnstenen kralen en grote stukken in verschillende kleuren, beiden in Art Deco...
Geelgouden horloge, 585/000, met een klemband en een langwerpige kast, merk Suvex, mechanisch, veer vast. breedte 10 mm. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met cultive parel, ø7 mm. ø 57. ca 3,2 gram. In goede staat
Grote antieke Franse tafellamp van compositie metaal. Griekse vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
Oude Chinese cloisonne penselen aflegger met tekst en florale decor. Afmeting: 3 x 5,7 x 15 cm. In goede staat.
60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met druppelvormige glazen pegels. Afmeting: 19 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1840. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren strooilepel, 833/000, met ronde gezaagde bak met kruisjespatroon bevestigd aan een gecontourneerde steel voorzien van floraal graveerwerk. MT. Jacob van Wijk, Amsterdam, jl.:h: 1867. ca 40 gr...
Geelgouden ring, 585/000, met parel en rode steen. Rozetring met in het midden een ovaal gefacetteerde rode steen met een rand met zaadpareltjes. Eén ontbreekt. ca 1,8 gram. ø58. In redelijk goede sta...
Bloedkoralen armband met geelgouden sluiting, 585/000, Armband met 3 rijen koralen, ø 5 mm., bevestigd aan een gouden sluiting met een opengewerkte bloemvorm met in het midden een koraal. 19 cm In goe...
Drie antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: Visser's Pakjes Koffie en Thee + Wijchels Thee Arnhem + Beukenhorst Koffie en Thee + inhoud treinen. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijke staat.
Drie maal Vieux. Figuren op strand etc. Met zandtechniek. Op paneel. Afmeting: 13 x 22 cm. In goede staat.
Lot van éénentwintig oude/antieke reclame voorraadblikken. Divers. Onder andere: Stroop, Flipje, snoep, chocolade et cetera. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee werken op papier. Aquarel, Seine Parijs, monogram Q 1952 + Tekening reiger, monogram Q 1950. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.
Lot antieke/oude houten Friese doorlopers + originele dozen + antiek lederen schaatsmanchetten. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Damesportret met broche. Olieverf op linnen. Restauratie rechtsonder. Afmeting: 74 x 62 cm. In goede staat.
Cassette met 12 zilveren theelepels, 833/000, met puntbak, deels getorste steel met een gecontourneerd uiteinde met graveerwerk.. MT.: J.Schrijfsma, Woudsend/ Sneek. jl.:F:1890. Totaal ca 138 gram. 12...
Lot met diverse sieraden met o.a. een zilveren bijbelslot als armband en diverse double colliers en hangers,