P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Zeven zeldzame Mickey Mouse postkaarten. Beschreven + postzegels. 30-er Jaren. In goede staat.
Gouden creolen, 750/000, met diamant. Klapcreolen, half witgoud half geelgoud, bezet met 2 rijen met kleine diamanten, totaal ca 0,18 ct. breedte 3 mm, ø 13 mm. totaal ca 4,1 gram. In goede staat
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over). Gemerkt SPECIAL, Adolf Wislizenus in Waltershausen, ca. 1920.
Ze heeft glazen ogen en haar originele pruik. Het lijf is van pa...
Pop van papier-maché met een laagje was er over. (Zogenaamde wax-over) ca.1880. Type Motschmann. Ze heeft glazen ogen en een leren lijf. De houten benen en armen hebben beweegbare voetjes en handjes. ...
Twee antieke Duitse Jugendstil wandtegels met ooievaars. Circa 1915. Eén chip. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met vogels in boom decor. Afmeting: 6 x 29,8 cm ø. In goede staat.
19e - 20e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor en bodemmerk. Gecontourneerd. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Japanse Kakiemon porseleinen kom met aardbeien decor. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerd. Octagonaal. Afmeting: 10 x 21 x 21 cm. In goede staat.
Eikenhouten dekenkist met zadeldeksel en smeedijzeren scharnieren. 18e Eeuw. Afmeting: 76 x 139 x 63 cm. In goede staat.
P. May. Bob Marley. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands eikenhouten boeren secretaire met schuine klep en klauwpoten. Afmeting: 115 x 103 x 48 cm. In goede staat.
Eiken secretaire met glasopzet. Geheel massief. Onder drie laden. Binnenwerk met zeven lades. Afmeting: 205 x 103 x 54 cm (hxbxd). In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse gravure Paerel Visscherij voor Toute Korijn door I.C. Philips fecit 1730. Gravure op papier. Afmeting: 30,5 x 19,5 cm. In goede staat.
Zilveren kandelaar, 830/000, op een gecontourneerde rechthoekige voet met 2 licht gekrulde armen. 25x11x21 cm. MT.:Wilkens & Söhne, Bremen. In goede staat
19e Eeuwse Japanse Imari blauwe dekselpot met florale decor. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Twee oude houten speelgoed figuren met beweegbare ledematen. 50-er/60-er Jaren. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
Trix H0 22587 Dubbele lok Ae 8/14 11801 met originele verpakking en in goede staat.
Lot zilveren sieraden met 3 ringen, een collier met hanger en een ovaal gourmetcollier. ca 25 gram.
Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890. Een porseleinen hoofd met glazen ogen en een haren pruik. Een geleed lijf en antieke kleding van wafelpiqué. Duitsland ca. 1890. Lengte 68 cm.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen sierschotel. Beschadigd. Afmeting: ø 32 cm. In redelijke staat.
Grote zilveren ring, 925/000, met gesneden bergkristal versierd met zilveren elementen met zirconia's. breedte 20 mm, ø 56, ca 14 gram. Nieuw
Z. Jani. 20e Eeuw. Italiaanse School. Figuren bij hut in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.
Zes-delig Japans eierschaal theeservies met draken decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot en zes koppen en schotels. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.