This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

40. Aprilveiling 2019

Auction on Friday, April 5, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Antieke lessenaar, 1900
Starting price 100 EUR

Antieke vurenhouten lessenaar + houten bankje. Circa 1900. Afmeting: 40 - 120 cm. In goede staat.

Chinees opbergmeubel
Starting price 200 EUR

Oude Chinese voorraadkast met snijwerk en floraal goud decor. 20e Eeuw. Afmeting; 110 x 98 x 68 cm. In goede staat.

Wortelnoten barkast in Chinese-stijl
Starting price 150 EUR

Wortelnoten barkast in Chinese-stijl. Binnenkant rood lakwerk en verguld snijwerk. Afmeting: 136 x 77 x 45 cm. In goede staat.

Zeldzame kist met intarsia, 18e eeuw
Starting price 500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Duitse Barok model kist met intarsia + vogel ingelegd. Origineel slot. Behoeft restauratie. Afmeting: 30 x 48 x 29 cm. In redelijk/goede staat.

Oosterse wandtafel
Starting price 80 EUR

Oosterse teakhouten houtgestoken wandtafel met florale decors. Afmeting: 78 x 54 x 125 cm. In goede staat.

Art Deco secretaire, 1915
Starting price 500 EUR

Zeldzame gesigneerde kersenhouten Art Deco secretaire. Twee-delig met halve zuilen. Schneider & Hanau Hofleverancier Frankfurt Berlin. Circa 1915. Kleinere restauraties noodzakelijk. Afmeting: 244 x 1...

Halve maantafel, 1920
Result: 40 EUR

Mahoniehouten halve-maan tafel. Circa 1920. Engeland. Afmeting: 74 x 75 x 37 cm. In goede staat.

4x Stoelen + tafel
Result: 100 EUR

Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen + tafel. Circa 1840. Lichte fineerschades. Afmeting: 74 x 60 cm ø / 88 x 37 x 49 cm. In redelijk/goede staat.

2x Notenhouten bijzettafeltjes
Result: 80 EUR

Twee notenhouten bijzettafeltjes op wielen. Stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 47 x 47 cm. In goede staat.

Engels theemeubel
Starting price 90 EUR

Engels ovaal mahoniehouten theemeubel met afneembaar mahonie tablet. Twee etages. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 78 x 48 cm. In goede staat.

Eiken secretaire, 1820
Starting price 400 EUR

Eikenhouten secretaire. Duits. Circa 1820. Met inlegwerk. In goede staat.

Bovenstuk van Barokkast
Starting price 100 EUR

Bovenstuk van een Barokkast. Noten opgelegd. Afmeting: 129 x 115 x 58 cm (hxbxd). In goede staat.

Wortelnoten theetafel
Result: 60 EUR

Wortelnoten theetafel met bronzen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 51 cm. In redelijke staat.

Noten kabinet, 19e eeuw
Starting price 500 EUR

19e Eeuws notenhouten kabinet met messing beslag. In goede originele staat. Afmeting: 240 x 200 x 72 cm. In goede staat.

Antieke gebeeldhouwde kast
Result: 680 EUR

Antieke eikenhouten gebeeldhouwde kast met figuren, guirlandes, fruit, koppen etc. Deels 19e eeuw, deels 17e eeuw. Twee-delig, vier-deurs. Afmeting: 190 x 70 x 180 cm. In goede staat.

Eiken kast met figuren, 1880
Starting price 800 EUR

Eikenhouten kast met snijwerk. Twee-delig. Bovendeel gebogen van twee zuilen. Afmeting: 225 x 160 x 52 cm (hxbxd). In goede staat.

Noten kast met glasopbouw, 1870
Starting price 200 EUR

Noten op zachthout gefineerde kast met glasopbouw. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 210 x 100 x 50 cm (hxbxd). In goede staat.

Bloemtafel, 19e eeuw
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten bloemtafel met zinken binnenbak. Afmeting: 84 x 38 x 64 cm. In goede staat.

Engelse theetafel, 19e eeuw
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten ovale theetafel met intarsia. Afmeting: 68 x 88 x 50 cm. In goede staat.

Hollandse meidenkast, 1860
Starting price 150 EUR

Leuke Hollandse mahoniehouten meidenkast. Circa 1860. Scheuren in zijkanten. Afmeting: 168 x 115 x 46 cm. In matige staat.

Antieke plantentafel, 1920
Result: 40 EUR

Antieke vurenhouten plantentafel. Circa 1920. Afmeting: 81 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Wortelnoten theetafel
Result: 60 EUR

Wortelnoten theetafel met bronzen beslag . Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x 84 x 53 cm. In goede staat.

Eiken wandvitrinekast, 18e eeuw
Result: 60 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten wandvitrinekast. Afmeting: 73 x 72 x 24 cm. In goede staat.

Mahonie klapsalontafel met lade
Starting price 80 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten klapsalontafel met lade. Circa 1880. Vlekken blad. Afmeting: 61 x 103 x 59 cm / 61 x 103 x 109 cm. In redelijk goede staat.