Grote antieke Schwarzwalder rozen-wandklok met halfuur-slag. Deurtjes vervangen. Afmeting: 40 x 27 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke uurwerken. Bestaande uit: Kienzle Oldtimer klokje, circa 1940. Kleine Duitse antieke plated reiswekker, circa 1920. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In goede staat.
Militaire Franse Detect nachtwakers routeklok. Comteurs Schlumberger France Nr. 101. Compleet met sleutels. Afmeting: ø 11,5 x 6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bureauklok met geeboniseerde houten klokkast en messing. Circa 1870. Afmeting: 17 x 11 x 6 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Mooie origineel beschilderde wijzerplaat en houten bollen. Circa 1800. Afmeting: H 140 cm. In goede staat.
Kleine oude Friese handbeschilderde stoeltjesklok. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
50-er/60-er Jaren Duitse D.R.P. patent electrische ATO klok. In notenhouten kast met chroom. Afmeting: 29 x 29 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stationscomtoise met wekkerfunctie + vouwslinger. Eén klein contragewicht mist. Afmeting: 37 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Duitse militaire Bürk nachtwachtersrouteklok. Nr. 015826. Inclusief sleutels. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.
Engelse staande klok. 18e Eeuw. Met vurenhouten klokkast, achtdaags-uurwerk, datumaanduiding. Gesigneerd Batnise Cockermouth. Messing wijzerplaat met originele wijzers. Afmeting: H 215 cm. In goede st...
Twee antieke Duitse messing reiswekkers. Circa 1900. Bestaande uit: Lenzkirch Aug + Kienzle. Afmeting: 8 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Amsterdamse School Art Deco pendule met messing wijzerplaat. Circa 1920. Afmeting: 24 x 35 x 14 cm. In goede staat.
Antieke vernikkelde reiswekker. Circa 1900. Afmeting: 15 x 13 x 10 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en spiegels. Afmeting: 138 cm. In goede staat.
Vergulde 19e eeuwse Franse comtoise met datum aanduiding + pronkslinger. Afmeting: 45 x 34 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en harpslinger. Afmeting: 48 x 15 x 28 cm. In zeer goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse wand cartel klok in Rococo-stijl. Stil origineel uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Wortelnoten Wuba tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Josephiente met brons. Afmeting: 34 x 23 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse reiswekker met lithografische voorstelling en messing. Slagwerk op bel. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse comtoise klok met wandophanging. Klok heeft achtdaags-uurwerk met ankergang. Deukje wijzerplaat. Afmeting: 45 x 20 x 26 cm. klok moet nagekeken worden Cond redelijk.
19e Eeuwse staartklok met Schwarzwalder uurwerk. Scheur in wijzerplaat. Afmeting: 140 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse comtoise met spillegang en vouwslinger. Circa 1820. Wijzerplaat beschadigd. Deurtjes nieuw. Afmeting: 35 x 27 x 17 cm. In matige staat.
Antieke Duitse porseleinen Schwarzwald wandklok met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1860. Afmeting: 24 x 19 x 11 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Schwarzwald porseleinklok met slagwerk. Circa 1870. Afmeting: 25 x 18 x 8 cm. In zeer goede staat.