Antieke Duitse Schwarzwalder handbeschilderde wandklok 'Bismarck Uhr'. Circa 1870. Met emaille wijzerplaat en porseleinen zuilen. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker in Rococo-stijl. Circa 1870. Met porseleinen wijzerplaat. Barst in wijzerplaat. Afmeting: 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee armeluis wekkers met munt inworp. Met kruissleutel. Goldbühl en Rhenus. Circa 1940. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Duitse messing tafelklok met skelet. Kaiser 7 Jewels 8 Day Germany. 60-er Jaren. Afmeting: 11 x 7 x 3 cm. In goede staat.
Oude/antieke messing scheepsklok. Gemerkt Observer, 4 Jewels. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 8 - 21 cm ø. In goede staat.
Electrische moederklok. B. Eijsbouts, Asten-Holland. Circa 1930 - 1950. Scheur in glas. Afmeting: 50 x 14 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Russische bureauklok, circa 1980. En een bureauklok met radio in lederen foudraal, solide state. Afmeting: 21 x 17 x 9 cm / 10 x 18 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bureauklok met geeboniseerde houten klokkast en messing. Circa 1870. Afmeting: 17 x 11 x 6 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met slagwerk en mooie wijzerplaat. Twee deurtjes missen, bel mist, geen slinger, geen gewichten. Afmeting: 22 x 15 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse messing tafelklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1915. Afmeting: 35 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Schwarzwald porseleinklok met slagwerk. Circa 1870. Afmeting: 25 x 18 x 8 cm. In zeer goede staat.
Twee oude/antieke klokken. Eén maal eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op bel, circa 1930. Eén maal Armeluis spaarklok 'De Nederlanden Amsterdam'. Afmeting: 23 x 23 x 10 cm / 11 x 10 x 6 cm. In re...
Duitse mahoniehouten wandscheepsklok met barometer. Eble Quartz Hanseatic. Afmeting: 39 x 20 x 7,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse Jugendstil messing reiswekker. Circa 1910. Reveil Tapageui Depose Brevete. Emaille wijzerplaat, craquele. Afmeting: 12,5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.
Oude duivenklok. Gemerkt Benzing. Met sleutel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten acht-hoekige schoolklok met achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Afmeting: 14 x 32 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schoolklok met 21e eeuws electrisch uurwerk met centrale secondenwijzer. Afmeting: 17 x 32 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten schoolklok met achtdaags-uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Afmeting: 13 x 32 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten schoolklok. Mechanisch. 20e Eeuw. Achtdaags-uurwerk zonder slagwerk. Afmeting: 12 x 34 cm ø. In goede staat.
Twee oude duivenklokken. Eén maal Natural Junior, Nr. CY 180. Eén maal; Natural, CY 810. Inclusief sleutels. Afmeting: 15 x 17 x 9 cm. In goede staat.
Twee 30-er jaren zadeltas uurwerken met wekker. Afmeting: 10 x 11 cm. In goede staat.
Twee antieke uurwerken. Bestaande uit: Kienzle Oldtimer klokje, circa 1940. Kleine Duitse antieke plated reiswekker, circa 1920. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In goede staat.
Mysterieuze kunststof klok met batterij functie. Jugendstil-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In redelijke staat.
Oude Friese staartklok met beelden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 125 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten schoolklok. Brazier Lyon. Circa 1900. Origineel achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 15 x 38 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met achtdaags-uurwerk,halfuur-slag, seconden en datum. Secondenwijzer mist. Mooie beschildering. Afmeting: H 212 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten staande klok met wekker, datum en maanstand. Afmeting: H 243 cm. In goede staat.
Gietijzeren beschilderde Augenwender Uhr met achtdaags-uurwerk. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Drie-delige Franse marmer met onyx Art Deco pendule met gondel en figuren. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 28 x 51 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke biljartklokken. Beide met bel. Eén gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 8 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Schwarzwald wandklok met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1860. Afmeting: 24 x 19 x 11 cm. In goede staat.
Antieke messing slinger bewegingsklok met opdraaiveer en pennengang. In goede staat.
Franse Jaquemar O.D.O. wandklok. Circa 1950. Messing man slaat op messing bel. Afmeting: 35 x 9 x 36 cm. In goede staat.
Vier uurwerken. 20e Eeuw. Bestaande uit: Garde Ruhla schaakklok. Smiths Interval Timer. Wehrle porseleinen keukenklok. Basch, Leerdam Holland schaakklok. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met wekker. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 44 x 24 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder klok met achter-glas voorstelling van berglandschap. Circa 1870. Afmeting: 40 x 20 x 30 cm. In goede staat.
Oude compositie metalen Jugendstil-stijl klokkenstel met schipper, stuurrad en boeg. 20e Eeuw. Afmeting: 36 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Oude keramieken tafelklok. Indische olifant. Met witte glazuur. Duitsland. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 24 x 35 x 9 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten buffet Kienzle klok met halfuur-slag op drie gongstaven. Circa 1940. Afmeting: 21 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse comtoises voor onderdelen. 19e Eeuw. Afmeting: 40 x 43 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Franse comtoises voor onderdelen of voor restauratie. 19e Eeuw. Afmeting: 42 - 44 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten zuilenpendule met intarsia. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, maanstand, datum en wekker-functie. Afmeting: 137 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met wekker-functie en spillegang. Circa 1830. Afmeting: 42 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren klokkenstel met verguld messing. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén marmeren zuil heeft breukje. Afmeting: 31 - 46 cm. In redelijk/goede staat.
Dubbelzijdige stationsklok. Aluminium. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 34 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse koetsiersklok met later zakhorloge uurwerk. Huwelijk. Functioneert niet. Afmeting: 10 x 10 x 3 cm. In redelijke staat.