Trix H0 22726, SBB CFF FFS, Re 460 042-5 met originele verpakking en in goede staat.
Brawa H0 0201, E-lok DR 242 089-1 met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22715, E-lok ÖBB 1016 002-6 met originele verpakking en in goede staat.
Achttien diverse kinderspaarpotten. Deels mechaniek. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Roco 43507 Re 4/6 12323 met verpakking van 04191 A) in goede staat
Roco 04141 E BR 1018.04 ÖBB met originele verpakking in goede staat
Roco H0 62420, RENFE 250 011-4 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62430, SBB 189 995-4 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62918, CSD T 478.3174 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62390, D-LM 185 663-2 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 72922, CD 751 041-5 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62788, RZHDM62-1169 met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22549, DB 101 008-1 met originele verpakking en in goede staat.