Antieke zeven-delige Anna Groen likeurset. Uraniumglas. Circa 1920. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Vier-delige Anna Groen Copier uraniumglas set. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 22 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur in engelvorm. Kleur: roze-wit. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 27 x 7 cm. In goede staat.
Twee grote Murano-stijl moderne glazen vazen met Mille Fiori effect. In de kleuren rood/blauw. 21e Eeuw. Afmeting: 24 - 27 cm. In goede staat.
Twee grote moderne opaalglazen design vazen met monogram Z.L. 20e Eeuw. Afmeting: 52,5 x 23 cm ø. In goede staat.
Grote kristallen glazen vaas met slijpsel. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 23 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud Murano glas. Latticino. 20e Eeuw. Bestaande uit: Flesje, roze/wit + schaaltje, roze/wit. Afmeting: 6,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Grote ronde Leerdam schaal 'Essilor' uit 2004. Ontwerp Siem van der Marel. In de kleurstelling blauw-groen + transparant. Afmeting: 11,5 x 25 cm ø. In goede staat.
Oude blauw iriserende glazen vaas in Loetz-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 9 cm ø. In goede staat.
Elf maal diverse flacons/parfum flacons in diverse kleuren en afmetingen. Sommige uit de Art Deco periode en later. Afmeting: 7,5 - 21 cm. In goede staat.
Glazen dames figuur met grote vis. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Twee maal oud glas. Bestaande uit: Eén groene bolvaas van Copier Leerdam. Eén glazen asbak, ongemerkt. Afmeting: 14,5 x 12 cm ø / 7 x 14 cm ø. In goede staat.
Grote moderne mondgeblazen glazen vaas groen/blauw. Met glas overlay licht-groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.
Twee oude Copier Leerdam groen-glazen asbakken. 50-er Jaren. Afmeting: 6 x 14 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil glazen kandijhouder met vernikkelde beugel. Met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie delen kristalglas. 20e Eeuw. Bestaande uit: Plated limonadekan met druivenranken decor + facet geslepen vaas, chips + facet geslepen vaas, goed. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gegraveerde kristallen bokaal met vier gegraveerde plaatsen: Stonsdorf, Fischbach, Warmbrunn 1844, Kynast. Met octagonale voet. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.
Vier kunstglazen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal blauw gemerkt R.G.H. + Drie maal divers, mogelijk Murano. Afmeting: 15 - 50 cm. In goede staat.
Murano glazen zwaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster naar oud voorbeeld. Afbeelding van "gezin omstreeks 1790". Afmeting: 41 x 33 cm. In goede staat.
Drie moderne kristalglazen karaffen. Twee maal met luchtbel in bodem. Eén maal met geetste figuren decor. Afmeting: 23 - 29 cm. In goede staat.