Massief eikenhouten schaarzetel. Circa 1880. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Biedermeier drie-zits bank. Circa 1850. Afmeting: 103 x 180 x 87 cm. In goede staat.
Spiegel met console. Circa 1880. Console en spiegel met gedraaide zuilen. Noten/wortelnoten. Console hoogte 53 cm. Afmeting: 248 x 91 x 35 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen ...
Mahonie chiffoniere. Geheel op eiken opgelegd. Circa 1820 - 1830. Afmeting: 155 x 100 x 47 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe kuifvitrinekast met schappen en floraal snijwerk. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 232 x 127 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Oude gietijzeren rode kasteel tuinbank met familiewapen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 140 x 70 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten Franse houtgestoken bank met fenixen en ranken. Neo Renaissance. Circa 1870. Afmeting: 135 x 180 x 75 cm. In goede staat.
Hollandse 18e eeuwse wortelnoten orgelgebogen 4-laden commode met origineel messing beslag. Louis Quinze. Circa 1760. Oudere restauratie. Afmeting: 73 x 90 x 49 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gestoken armleunstoelen. Eén maal eiken + één maal noten. In Renaissance-stijl. Houtgepind. Afmeting: 130 x 58 x 60 cm. In goede staat.
Mooi gave 18e eeuwse Hollandse eikenhouten Barok secretaire met messing beslag. Louis Quinze. Circa 1760. Afmeting: 105 x 112 x 54 cm. In goede staat.
Eiken secretaire met glasopzet. Geheel massief. Onder drie laden. Binnenwerk met zeven lades. Afmeting: 205 x 103 x 54 cm (hxbxd). In goede staat.
Eikenhouten secretaire. Duits. Circa 1820. Met inlegwerk. In goede staat.
Hollandse 'Retour de Egypte' Empire mahoniehouten trumeau met bronzen kariatiden en bruin marmeren blad. Circa 1800. Afmeting: 86 x 88 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse eikenhouten kistkast met origineel beslag en slot. Afmeting: 76 x 140 x 63 cm. In goede staat.
Hollandse eiken Barok secretaire op klauwpoten, met keldertje en binnenwerk. 18e Eeuw. Afmeting: 109 x 90 x 50 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Antiek eikenhouten klapbaar kinderbankje. Circa 1900. Afmeting: 70 x 62 x 38 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Art Deco speeltafel met marquetterie fineer op blad, vier zuilen en koperwerk. Circa 1920. Afmeting: 80 x 70 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten secretaire met glasopstand, bandintarsia en florale intarsia. Afmeting: 225 x 110 x 60 cm. deurtje iets verbogen verder In goede staat.
Franse Louis Quinze-stijl commode met marquetterie fineer, bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 97 x 50 cm. In goede staat.
Mahonie secretaire. ca. 1810., met drie laden, Afm.: 108x60x118 cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten gestoken boekenkast met ranken, figuren en fruit. Bovenblad iets verbogen. kast gerestaureerd recent. Afmeting: 180 x 113 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten side-table met drie lades en inlegwerk en koperen wielen. Afmeting: 85 x 61 x 160 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten spiegel met console en intarsia. Circa 1830. Lichte fineerschade. Afmeting: 60 x 33 x 255 cm. In goede staat.
Mooi noten rolbureau. Afmeting: 125 x 125 x 71 cm (hxbxd). In goede staat.
19e Eeuws notenhouten kabinet met messing beslag. In goede originele staat. Afmeting: 240 x 200 x 72 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde kersenhouten Art Deco secretaire. Twee-delig met halve zuilen. Schneider & Hanau Hofleverancier Frankfurt Berlin. Circa 1915. Kleinere restauraties noodzakelijk. Afmeting: 244 x 1...
Zeldzame 18e eeuwse Duitse Barok model kist met intarsia + vogel ingelegd. Origineel slot. Behoeft restauratie. Afmeting: 30 x 48 x 29 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese twee-delige kast met voorspringende panelen. Met vrouwenfiguren gedecoreerd en in het midden twee lades. Circa 1910. Afm.:86x182x50cm. Geheel in zeer goede staat. Dit object is op afspraak te ...
Zes verchroomde metalen moderne design krukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 43 x 42 cm. In goede staat.
Prachtige vergulde houtgestoken schildersezel met dolfijnen en guirlandes. 20e Eeuw. Afmeting: 207 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Franse Louis Philippe kast. Twee-delig met in het midden drie laden. Geheel massief eiken. Circa 1880. Afmeting: 222 x 145 x 54 cm (hxbxd). In goede staat.
Frans rozenhouten bureau met bronzen beslag en groen met goud schrijfleer. Rijke uitvoering. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 77 x 150 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits eikenhouten dubbelgebogen Barok secretaire met florale intarsia, messing beslag en originele sloten. Rugwand vervangen. Afmeting: 105 x 108 x 63 cm. In goede staat.
Mooie 18e eeuwse Hollandse dubbelgebogen wortelnoten Barok secretaire met bronzen beslag (mist deels) en klauwpoten. Prachtig origineel notenhouten binnenleven. Mooie patina. Afmeting: 115 x 65 x 127 ...
Eikenhouten twee-deurs kast. Met bewerkte panelen en twee laden. Circa 1860. Afmeting: 200 x 170 x 58 cm (hxbxd). In goede staat.
Eikenhouten kast met snijwerk. Twee-delig. Bovendeel gebogen van twee zuilen. Afmeting: 225 x 160 x 52 cm (hxbxd). In goede staat.
Antiek koloniaal houtgestoken 19e eeuws Engels Davenport bureau met rijk gestoken snijwerk, floraal, vogels en koppen. Monogram in slot. Afmeting: 120 x 64 x 64 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Quinze-stijl secretaire met diverse houtsoorten, florale intarsia + vogels en marmeren blad. Met bronzen beslag. Afmeting: 142 x 60 x 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten Dresdner Barok vitrine opzetkast met gebogen ondercommode en compleet verguld bronzen beslag. Afmeting: 224 x 110 x 53 cm. In goede staat.
Grote oude Italiaanse gebombeerde dubbelgebogen notenhouten commode met bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 134 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize schrijfsecretaire met glas-opstand, messing lijsten en kapitellen. Circa 1780. Mooi binnenleven achter cilinder. Afmeting: 245 x 130 x 66 cm. In goede/redelijke sta...
Originele Engelse eiken kast. Zeldzaam. 18e Eeuw. Met panelen in deuren en onderstuk en drie lades. Afmeting: 193 x 181 x 53 cm (hxbxd). In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok, Louis Quinze vitrine opzetkast (porseleinkast) met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten rolsecretaire. Circa 1820. In goede gerestaureerde staat en met schellak politoer. Afmeting: 164 x 100 x 62 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Barok vitrinekast met mooi bronzen beslag en klauwpoten. Porseleinkast. Circa 1780. Afmeting: 180 x 228 x 55 cm. In goede staat.
Prachtige wortelnoten Hollandse Louis Quinze orgelgebogen kabinet met origineel beslag. Circa 1750. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 185 x 64 x 240 cm. In...
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Frans Boulle kunstkabinet belijmd met diverse houtsoorten. Bronzen beslag en florale intarsia (latere aanpassingen). Binnenwerk geëboniseerd in Renaissance-stijl met Sevres porselei...
Groot Italiaans 60-er jaren dressoir van Osvaldo Borsani, For Tecno. Met kersen fineer in visgraat motief en glazen bovenblad. Afmeting: 98 x 46 x 273 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollandse rococo Louis Seize kabinet ca. 1700. Bloem mahonie gebombeerd met fijn snijwerk, origineel beslag, klauwpoten, guirlandes en medaillons. In zeer goede originele staat 250x190x75cm.
Antieke eikenhouten gestoken tafelspiegel. Circa 1900. Afmeting: 79 x 50 x 20 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil hoekstoeltje. Circa 1915. Afmeting: 78 x 47 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kleine Engelse mahoniehouten toiletspiegel met lades. Afmeting: 57 x 44 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wandspiegel met hoedenhouders. Afmeting: 27 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Twee maal gestoffeerde voetenbanken. Eén maal mahonie, circa 1900. Eén maal tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 - 72 cm. In goede staat.
Oude facet geslepen spiegel met in de omranding zes kleinere spiegels met facet. Geheel omrand met goudkleurige lijst. Eind 20e eeuw. Afmeting: 101 x 81 cm. In goede staat.
Zes-kantige wortelnoten wijntafel. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel. Afmeting: 62 x 50 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse eiken bretterstoel. Neo Renaissance. Afmeting: 96 x 45 x 44 cm. In goede staat.
Antiek vurenhouten hangkastje met messing beslag. Aangeboden door muziekkorps der v.m. Schutterij Enschede 1893 - 1933. Afmeting: 38 x 67 x 26 cm. In goede staat.
Antiek hangkastje van eikenhout met messing beslag. Circa 1920. Afmeting: 46 x 67 x 22 cm. In goede staat.
Twee antieke mahoniehouten stoelen met leren bekleding. Afmeting: 98 x 41 x 45 cm. In goede staat.
Antieke vurenhouten plantentafel. Circa 1920. Afmeting: 81 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Mahoniehouten halve-maan tafel. Circa 1920. Engeland. Afmeting: 74 x 75 x 37 cm. In goede staat.
Italiaanse-stijl notenhouten kist met klep naar voren. 20e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: 63 x 53 x 132 cm. In goede staat.
Kleine Engelse regency-stijl mahoniehouten naaitafel. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 30 x 38 cm. In goede staat.
Wortelnoten Barok-stijl twee-laden commode met bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 75 x 40 cm. In goede staat.
Mahoniehouten etagere hoekkastje met lade. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 56 x 42 cm. In goede staat.
Twee antieke stoelen. Bestaande uit: Bidstoel + stoel met snijwerk en biezen zitting. Afmeting: 90 x 50 x 46 cm / 110 x 60 x 51 cm. In goede staat.
Antieke ovale mahoniehouten spiegel. Circa 1900. Afmeting: 85 x 60 cm. In goede staat.
Eikenhouten biervat bar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 41 cm ø. In goede staat.
Antiek eikenhouten hangvitrinekastje met geslepen glas en messing beslag. Circa 1920. Afmeting: 60 x 110 x 30 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten met vurenhouten schaar-opklapstoel. Circa 1900. Afmeting: 70 x 68 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel. Afmeting: 110 x 60 x 63 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten Barok-stijl hangvitrinekastje + divers antiek porselein, onder andere: Duits, Chinees, leuk miniatuur inktstel. Circa 1930. Afmeting: 66 x 67 x 14 cm / 3 - 7 cm. In goede staat.
Eikenhouten staande pathefoon. Circa 1920. Afmeting: 120 x 50 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse mahoniehouten traporgel. Estey Orgam Co. Brattleboro UT. USA. Circa 1915. Afmeting: 125 x 117 x 60 cm. In goede staat.
Engelse 18e eeuwse eikenhouten kist met lades en klapbaar front met hout vergrendeling. Afmeting: 85 x 110 x 51 cm. In goede staat.
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten hangvitrinekast. Afmeting: 58 x 65 x 20 cm. In goede staat.
Mahoniehouten rolluikkastje met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 58 x 35 cm. In goede staat.
Jugendstil kerfsnede kapstok met messing haken. Circa 1915. Afmeting: 30 x 112 x 23 cm. In goede staat.
Kleine vroeg 19e eeuwse bijzettafel met florale intarsia. Circa 1830 - 1840. Afmeting: 46 x 45 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Biedermeier armleunstoel. Circa 1840. Afmeting: 90 x 57 x 57 cm. In goede staat.
Eikenhouten Amsterdamse School-stijl Art Deco wandkastje. Circa 1920. Afmeting: 44 x 100 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse houten wandkast met vier lades en twee deuren. Afmeting: 158 x 29 x 23 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten bijzettafel met bronzen beslag, lade en marmeren blad. Blad gescheurd. Circa 1920. Afmeting: 76 x 55 x 42 cm. In redelijke staat.
Antieke Oosterse achtkantige bijzettafel met floraal snijwerk. Afmeting: 61 x 41 x 41 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten wandvitrinekast. Afmeting: 73 x 72 x 24 cm. In goede staat.
Wortelnoten theetafel met bronzen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 51 cm. In redelijke staat.
Ronde Franse notenhouten Barok-stijl uitschuiftafel met twee extra bladen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 120 cm ø / 87 x 120 x 220 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel. Circa 1860. Fineerschade. Afmeting: 77 x 85 x 44 cm / 77 x 85 x 88 cm. In redelijke staat.
Zes-delige Oosterse/Chinese bewerkte koperen + houten rooktafel met accessoires. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 60 cm ø. In goede staat.
Antiek eikenhouten met noten Jugendstil wandkastje. Circa 1915. Afmeting: 78 x 76 x 27 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke mahoniehouten stoelen met 20e eeuw notenhouten theetafel. Afmeting: 87 x 40 x 38 cm / 64 x 67 x 54 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten schaaktafel met ingelegd schaakbord. Circa 1900. Afmeting: 75 x 97 x 47 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Empire zitbankje. Afmeting: 50 x 51 x 40 cm. In goede staat.