19e Eeuwse wortelnoten scheerspiegel met opbergvak. Verstelbaar. Afmeting: ca. H 140 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse eikenhouten één-deurs hangvitrine. Afmeting: 145 x 95 x 37 cm. In goede staat.
Antieke hoge houtgestoken Chinese plantentafel met ranken en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 84 x 42 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse eikenhouten gestoken garderobe met koperen kleerhaken, ranken en koppen. Circa 1880. Stukje lijst af. Afmeting: 202 x 115 x 36 cm. In goede staat.
Zes antieke eikenhouten eettafel stoelen met goede Biedermeier-stijl stoffering. Circa 1920. Afmeting: 103 x 42 x 50 cm. In goede staat.
Eikenhouten Zeeuwse kast. Deels massief. Circa 1880. Panelen met wortelnoten gefineerd. Afmeting: 183 x 143 x 53 cm (hxbxd). In goede staat.
Zes eikenhouten stoelen in Gothische stijl. 188. In goede staat.
Antieke Duitse Neo Gotische eikenhouten uittrektafel. Circa 1900. Afmeting: 75 x ø 130 cm. In goede staat.
Engelse eiken commode met vijf lades. Circa 1900. Met messing beslag. Afmeting: 115 x 112 x 51 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Antieke mahoniehouten Engelse twee-delige vitrine opzetkast met intarsia en gebogen front. Afmeting: 178 x 64 x 45 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken piedestal met moor. Twee-kleurig. Afmeting: 95 x 32 x 30 cm. In goede staat.
Hoge Chinese herencommode van mahoniehout met messing beslag. 21e Eeuw. Afmeting: 123 x 48 x 96 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Neo Gotische één-deurs spinde met snijwerk en ijzeren beslag. Afmeting: 135 x 55 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten 1-deurs wandvitrinekast met Rococo snijwerk. Afmeting: 104 x 93 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten dubbelgebogen 4-laden commode met messing beslag. Circa 1800. Sloten en bovenblad vernieuwd. Circa 1900. Afmeting: 84 x 80 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse notenhouten documentenkist (bijbelkist) met bandintarsia. Lichte fineerschade. Afmeting: 73 x 62 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse vruchtenhouten speeltafel met wortelnoten blad met intarsia. Circa 1800. Afmeting: 70 x 61 x 75 cm / 70 x 122 x 75 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine-opzetkast. Twee-delig, één deurs, bronzen beslag, klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 217 x 120 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands wortelnoten rolbureau met binnenwerk en lades. Circa 1880. Uitschuifbaar blad. Afmeting: 143 x 125 x 80 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken wandconsole met figuur en ranken. Geschikt voor beeld. Afmeting: 103 x 55 x 27 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten coulissentafel. Afmeting: 75 x 139 x 191 cm. In goede staat.
Vruchtenhouten hoekkast met gebogen ruiten. Circa 1910. Afmeting: 80 x 80 x 180 cm. In goede staat.