This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

40. Aprilveiling 2019

Auction on Friday, April 5, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Antieke kinder-kak-stoel, 19e eeuw
Result: 75 EUR

Antieke boeren eikenhouten kinder-kak-stoel, 19e eeuw. Met Duitse pop, circa 1930. Afmeting: 108 x 50 x 55 cm. In goede staat.

Antieke spiegel met Barok lijst, 1900
Result: 75 EUR

Antieke spiegel met gestucte Barok-lijst. Circa 1900. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

Biedermeier opzet buffetkast, 1870
Result: 75 EUR

Mahoniehouten opzet-buffetkast. Achterkant met geslepen spiegels, bovenstuk met veel snijwerk. Onderstuk met twee uitschuifbare planken aan de zijkanten. Circa 1870. Afmeting: 200 x 119 x 50 cm. In re...

Eiken paraplubak, 19e eeuw
Result: 72 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Neo Renaissance gestoken paraplubak met metalen binnenbak. Circa 1880. Afmeting: 63 x 30 x 56 cm. In goede staat.

Miniatuur modelkastje, 19e eeuw
Result: 72 EUR

19e Eeuws mahoniehouten miniatuur modelkastje. Afmeting: 58 x 47 x 19 cm. In goede staat.

Jalouzie nachtkastje, 1800
Result: 70 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten nachtkastje met jalouziedeurtje. Circa 1800. Afmeting: 68 x 47 x 34 cm. In goede staat.

Antieke eikenhouten spiegel, 1920
Result: 70 EUR

Antieke Engelse eikenhouten gestoken spiegel met getorste zuilen. Circa 1920. Afmeting: 146 x 97 cm. In goede staat.

Grote kast met intarsia.
Result: 70 EUR

Grote Duitse uitneembare notenhouten Biedermeier-stijl kast met florale intarsia. Circa 1930. Afmeting: 220 x 63 x 210 cm. In redelijke staat. Linkerkant achter fineer schade.

Antieke Louis Philippe bijzettafel, 1860
Result: 65 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe Duitse bijzettafel met lades. Circa 1860. Afmeting: 67 x 51 x 44 cm. In goede staat.

Antieke kolenkist, 1915
Result: 65 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil kolenkist met messing beslag en marmeren blad. Circa 1915. Afmeting: 63 x 35 x 36 cm. In goede staat.

Antiek wortelnoten schrijfsecretaire, 1920
Result: 65 EUR

Antiek wortelnoten schrijfsecretaire met twee lades en vakverdeling. Neo Barok. Circa 1920. Afmeting: 101 x 76 x 45 cm. In goede staat.

Antieke Franse bijzettafel, 1920
Result: 60 EUR

Antieke Franse notenhouten bijzettafel met bronzen beslag, lade en marmeren blad. Blad gescheurd. Circa 1920. Afmeting: 76 x 55 x 42 cm. In redelijke staat.

Antieke Oosterse bijzettafel
Result: 60 EUR

Antieke Oosterse achtkantige bijzettafel met floraal snijwerk. Afmeting: 61 x 41 x 41 cm. In goede staat.

Engelse dekenkist, 18e eeuw
Result: 60 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met ijzeren hengsels en slot. Afmeting: 68 x 128 x. 54 cm. In goede staat.

Jugendstil kapstok, 1915
Result: 60 EUR

Jugendstil kerfsnede kapstok met messing haken. Circa 1915. Afmeting: 30 x 112 x 23 cm. In goede staat.

Rond ingelegd bijzettafeltje, 1830 - 1840
Result: 60 EUR

Kleine vroeg 19e eeuwse bijzettafel met florale intarsia. Circa 1830 - 1840. Afmeting: 46 x 45 cm. In goede staat.

Eiken wandvitrinekast, 18e eeuw
Result: 60 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten wandvitrinekast. Afmeting: 73 x 72 x 24 cm. In goede staat.

Wortelnoten theetafel
Result: 60 EUR

Wortelnoten theetafel met bronzen beslag . Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x 84 x 53 cm. In goede staat.

Wortelnoten theetafel
Result: 60 EUR

Wortelnoten theetafel met bronzen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 51 cm. In redelijke staat.

Mahonie armleunstoel, 1840
Result: 60 EUR

Duitse mahoniehouten Biedermeier armleunstoel. Circa 1840. Afmeting: 90 x 57 x 57 cm. In goede staat.

Amsterdamse School-stijl wandkastje, 1920
Result: 60 EUR

Eikenhouten Amsterdamse School-stijl Art Deco wandkastje. Circa 1920. Afmeting: 44 x 100 x 22 cm. In goede staat.

Ronde Franse uitschuiftafel
Result: 60 EUR

Ronde Franse notenhouten Barok-stijl uitschuiftafel met twee extra bladen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 120 cm ø / 87 x 120 x 220 cm ø. In goede staat.

Bridge/speel tafel, 19e eeuw
Result: 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel. Circa 1860. Fineerschade. Afmeting: 77 x 85 x 44 cm / 77 x 85 x 88 cm. In redelijke staat.

Rooktafel met toebehoren
Result: 60 EUR

Zes-delige Oosterse/Chinese bewerkte koperen + houten rooktafel met accessoires. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 60 cm ø. In goede staat.