Oude Chinees porseleinen Ghendi met florale/vogel decor. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinees Imari porseleinen borden met figuren/kippen en goud decor. In goede staat.
Groot oud Duits Rosenthal porseleinen servies, motief Moosrose. Bestaande uit: twaalf soepborden, twaalf ontbijtborden, twaalf grote borden, elf soepkommen met onderschotel, drie schalen, sauskom, ne...
Twee grote oude Chinees porseleinen dekselvazen met draken decor en Foo-honden op deksel. Afmeting: 45 x 24 cm ø. In goede staat.
Uitgebreid Zweeds Rörstrand eetservies, decor Lotus. Bestaande uit: Soepterrine, 4x dekselschalen, slakom, 4x vleesschalen, broodschaal, 6x soepkommen, 2x juskommen, botervloot, 6x koffie/theekoppen, ...
Antieke Chinees porseleinen plaquette in originele lijst. Republiek. Circa 1920. Met landschappen decor, tekst en signatuur. Herkomst uit privé verzameling. Afmeting: 26 x 38 cm. In goede staat.
Uitgebreid exclusief Duits Hutschenreuther servies met diverse bloemsoorten en goud decor. Circa 1960 - 1980. Bestaande uit: Negen soepborden, negen grote borden, negen ontbijtborden, twee terrines + ...
Oud Chinees porseleinen bruin geglazuurde Sang schaal met trompetterende figuur en goudkleurige omranding. Afmeting: 4,5- 14,3 cm ø. In goede staat.
Zeldzame antieke Japanse kakiemon schotel met florale decor + bodemmerk. 18e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 23 cm ø. In goede staat.
Negen stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschappen decor. Twee met haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Uitgebreid oud Duits porseleinen Hutschenreuther eetservies. Zwiebelmuster. 20e Eeuw. Bestaande uit: 13 diepe borden, 7 grote borden, 11 ontbijtborden, 12 eierdoppen, 6 kop/schotels, 9 puddingschaaltj...
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen kannen. Circa 1900. Bestaande uit: Roomkan met romantisch Rococo/goud decor + theekan met romantisch Rococo/goud decor. Chip roos op deksel. Afmeting: 7 - 12 cm...
Antieke Duitse Meissen porseleinen kwispedoor met blauwe florale decor. Circa 1900. Afmeting: 7 x 12 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen balustervormige vaas met geel/bruine glazuur. Afmeting: 39 x 17 cm ø. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met vlinder decor en bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: 5,5 x 12,5 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met figuren, lampionnen en bodemmerk. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese Yixing trekpot in pompoenvorm. Met zon-achtig bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Japanse kakiemon schotel met florale decor + bodemmerk. 18e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 23 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen olielampen met rondom landschappen decors. Ongemerkt. Afmeting: 45 x 17,5 cm ø. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille florale/goud decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Omvangrijk oud Wedgwood keramieken servies. Decor Conway Wedgwood of Ertruria. Bestaande uit: Elf soepkommen, theekan, zestien kop en schotels, drie melkkannen, botervloot, drie schalen, tien grote bo...
Tien stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Interessant lot. Minimale chips, goed, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Majolica Jugendstil parapluhouder met zonnebloem decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Kakiemon kom op drie pootjes met florale decor. Oudere professionele restauratie. Afmeting: 10 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.