18e Eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met figuren, lampionnen en bodemmerk. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemenmanden decor en bodemmerk. Eén bord lichte randschades. Eén bord goed. Afmeting: ø 25 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote oude/antieke Japanse Samson Kakiemon theebussen met rondom diverse vogel decors. Met houten consoles. Afmeting: 32 x 11 x 11 cm. In goede staat.
Uitgebreid oud Duits porseleinen Hutschenreuther eetservies. Zwiebelmuster. 20e Eeuw. Bestaande uit: 13 diepe borden, 7 grote borden, 11 ontbijtborden, 12 eierdoppen, 6 kop/schotels, 9 puddingschaaltj...
Antieke Duitse handbeschilderde K.P.M. porseleinen koekjesschaal met florale en goud decor. Opengewerkte rand. Circa 1900. Afmeting: 3,5 x 22,5 cm ø. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen parelhoen. 20e Eeuw. Bloemen iets beschadigd. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Grote Duitse Meissen porseleinen tafellamp. Handbeschilderd met bloemen en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Villeroy en Boch gelimiteerd sierbord. Ontworpen door Wladimir Njemuchin/Nemukhine. 1925 - 2016. No. 4. Titel: Carreau. Circa 1980. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse handbeschilderde Sevres porseleinen dekseldoos. Mre Imp Le de Sevres. Met putti en goud decor. Afmeting: 4,5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen kannen. Circa 1900. Bestaande uit: Roomkan met romantisch Rococo/goud decor + theekan met romantisch Rococo/goud decor. Chip roos op deksel. Afmeting: 7 - 12 cm...
Antieke Meissen porseleinen inktpot op onderschotel. Circa 1900. Met goud + figuren decor. In Rococo-stijl. Afmeting: 8 x 14 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen kop en schotel met rondom 17e - 18e eeuws slagveld decor . Handgeschilderd. Circa 1900. Haarlijn kopje. Afmeting: 8 x 14 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met goud decor. Eén vaas scherf gelijmd. Eén vaas chip. Afmeting: H 35 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse handbeschilderde vaas met figuren in landschap + goud decor. Blindmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Vier-delige Duitse K.P.M. porseleinen rookset met goud decor. Circa 1930. Afmeting: 9 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Villeroy en Boch, Bonn vazen met landschappen decors. Circa 1900. Afmeting: 47 x 18 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen kwispedoor met blauwe florale decor. Circa 1900. Afmeting: 7 x 12 cm ø. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen schaal. Met handgeschilderd roze rozen decor en gecontourneerde omranding. 20e Eeuw. Eerste keus. Afmeting: 3,5 - 28 cm ø. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Empire/Biedermeier porseleinen kop en schotels met diverse handgeschilderde decors. Plus één kannetje, floraal beschilderd. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Groot oud Duits Rosenthal porseleinen servies, motief Moosrose. Bestaande uit: twaalf soepborden, twaalf ontbijtborden, twaalf grote borden, elf soepkommen met onderschotel, drie schalen, sauskom, ne...
Deense Bing en Gröhndahl porseleinen schaal met meeuwen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Porseleinen lamp met porseleinen doorschijnende lampenkap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Versace porseleinen koffiekopje met schotel. Decor Medusa met goud decor, door Rosenthal. Afmeting: 11 x 14 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde porseleinen Franse schaal met zilveren beugel. Landschap met figuren, koeien en goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Vier maal oud Herend porselein met goud/roze florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Zweeds Rörstrand deelservies. Decor Ostindia. 20e Eeuw. Bestaande uit: 6 kop/schotels + suikerpot. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Antieke Oostenrijkse Jugendstil kandelaar/vaas. Circa 1915. Ampfora Turn Imperial Austria + nr's. Afmeting: 34 x 11 cm ø. In goede staat.
Omvangrijk oud Wedgwood keramieken servies. Decor Conway Wedgwood of Ertruria. Bestaande uit: Elf soepkommen, theekan, zestien kop en schotels, drie melkkannen, botervloot, drie schalen, tien grote bo...
Antiek Chinees porseleinen bord met Lange Lijs decor in tuin. Circa 1800. Eén haarlijn. Afmeting: ø 24 cm. In redelijke staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose potten met floraal, figuren en/of teksten, met goud rand. Bodemmerk. Afmeting: ø 19 cm - ø 19,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselkommen met tuin decor. Afmeting: 13 x 11 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom. Zes tekens. 17e - 18e Eeuw. Met Lange Lijs in landschap decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 6 x 11,2 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen drakenvaas met fijn geschilderd decor. Circa eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26,8 x 12,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen trekpotje met plat deksel + zilver. Tuit beschadigd. Afmeting: 13 x 13 x 10 cm ø. In redelijke staat.
Vijf maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Vier kommen en een drie-delige stapeldoos. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Elf maal 17e - 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vijf kop en schotels + één schotel extra. Gecontourneerde omranding, met coulissen/landschappen decor. Eén kopje haarscheur, drie schotels ha...
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kopje met florale decor, geisha en gecontourneerde omranding. Afmeting: 4 x 6,7 cm ø. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met rondom figuren in coulissen decor. Eén kopje + twee schotels chip. Afmeting: 5 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas. Fijn beschilderd met florale/insecten decor. Afmeting: 35 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote Chinese blauw geglazuurde vaas met goud decor, landschappen, floraal en vogels. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel, herten, figuren, florale en emaille decor. Afmeting: ø 22,4 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese Yixing trekpot in pompoenvorm. Met zon-achtig bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen dekselpot met vlinder + bloesem decor. Haarlijn in deksel. Afmeting: 47 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Blanc de Chine figuur. Deels geglazuurd. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Kang Xi. Met florale decor. Minimale chip rand. Afmeting: ø 21 - 22,8 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met boom/lotusbloemen decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Oude Chinese celadon schotel met florale decor. Op houten standaard. Afmeting: ø 28,7 cm. In goede staat.
Groot Japans Satsuma porseleinen figuur met Foo-hond en goud decor. Circa 1880. Met bodemmerk. Afmeting H 45 cm. In goede staat.