Grote handgeschilderde keramieken wandplaquette. Gesigneerd Zelia Quepon. Met romantische figuren voorstelling. Afmeting: 41 x 32 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen sierschotel met Weens decor. Wille & Co. Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: ø 24,8 cm. In goede staat.
Oude grote Chinees porseleinen wierookpot op drie poten met rondom figuren en tekens decors. Afmeting: 14,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Set van drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met florale decors. Gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee zeldzame grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met vogel, florale en goud decor. Afmeting: 47 x 25 cm ø. In goede staat.
Drie maal Japans 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Dekseldoos, floraal + Platte schaal, gecontourneerd + Ovale schaal, gecontourneerd. Afmeting: 14 - 29 cm. In goede staat.
1x Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk, bamboe en geritst decor. Afmeting: ø 11 cm. In goede staat, Grote oude Chinese Yixing theepot, bamboe en geritst decor. Afmeting: ø 12,5 cm. In goede staa...
Terracotta vaas door E. Aalten Zeist. Op Peru geïnspireerd. Afmeting: 21 x 27 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Duitse porseleinen koffiekannen met roze florale decors. Blindmerk en R-N. Beide haarscheur. Afmeting: 29 - 33 cm. In redelijke staat.
Drie vroeg 19e eeuwse Empire porseleinen amfora vazen met handbeschilderde decors. Eén vaas stukje gelijmd + één chip oortje bij andere vaas. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord chip. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse blauwe Fayence papborden met chinoiserie decors. Eén bordje randschade. Afmeting: ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Delftse Fayence mangaan borden met chinoiserie decors. Met bijl teken. Twee randschades, rest goed. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal 18e - 19e eeuws Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Twee borden, floraal, 18e eeuw, enkele chips. Eén kom, 18e eeuw, haarscheur. Eén vingerschaal, 19e eeuw. Eén bord met draken en...
Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met florale decors en groene glazuur. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas met handbeschilderde florale decors, vergulde draken grepen. Genummerd. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen sauskom met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: 10 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Kang Xi-stijl vaas met vier tekens bodemmerk. Florale decor. Afmeting: 13 x 6,8 cm ø. In goede staat.
Drie maal oud porselein/aardewerk. Bestaande uit: Frans vaasje met landschap decor + aardewerken penselenpot China handbeschilderd,+ bisquit porseleinen figuur, 19e eeuw, Frankrijk, hand beschadigd. ...
Oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in de bergen decor. Afmeting: 26 x 8 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws zeldzaam Japans gesigneerde Satsuma sierschotel met dansende kinderen + goud decor. Eén chip. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijke staat.
Twee witte Meissen porseleinen plaquettes. Eén maal Burg Stolpen Gräfin Cosel. Eén maal Zwinger Dresden, August der Starke. Afmeting: 6,7 cm ø. In goede staat.
Oud Frans porseleinen tablet met floraal decor. Gelithografeerd. Gecontourneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 34 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse terracotta historisme dekselpot met kinderbuste. Circa 1880. Eén rozet vervangen. Gemerkt U en C. Afmeting: 23 - 15 ø. In goede staat.
Grote oude Chinese blauw/witte vaas met rondom figuren decor in tuin en huis. Afmeting: 45,5 x 17 cm ø. In goede staat.
Antieke Engelse Royal Doulton keramieken dekselpot met figuren decor rondom. Patent No. 194168 X 8344 16602. Afmeting: 15 x 12 cm ø. In goede staat.
Zes antieke Japanse schalen/borden. Onder andere: Satsuma, Imari. Twee borden beschadigd. Afmeting: ø 20 -24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met Löwenstoft decor. Twee borden haarscheuren. Twee borden minimale chips rand. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Antiek Engels Cauldon keramieken schaaltje met Chinese landschappen decor. Afmeting: 5 x 18 x 14,5 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen Foo-honden met blauwe glazuur. Ongemerkt. Afmeting: 40 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen kom met bodemmerk en florale emaille decor rondom. Afmeting: 7,5 - 15 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen grote gemberpot met zeegezicht. Deksel gelijmd. Afmeting: 19 x 17 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse professioneel gerestaureerde schotel met dansende Chinese figuren in interieur. Afmeting: ø 27,8 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Quan Yin met blauwe glazuur. Vingers beschadigd. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Delfts polychroom Fayence bord met florale decor. Chip rand. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 19e eeuwse Japans porseleinen kop en schotels met florale/goud decor. Afmeting: 6,5 x 15 cm ø. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels met florale decor. Eén chip kopje. Afmeting: 6 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen schaal met symbolen, bodemmerk en Chinese voorwerpen. Lichte randglazuurschade. Afmeting: 5,5 x 18 x 13,5 cm. In goede staat.
Vijf diverse Duitse porseleinen handbeschilderde borden. Bestaande uit: Twee maal 18e eeuw, gemerkt F en blindmerk (A.O?). Eén groot K.P.M. bord, circa 1900. Twee K.P.M. borden met goud rand, circa 19...
Antiek Duits porseleinen figuur. Meisje met koffiemolen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Drie maal aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Keramieken auerhaan. Boxer puppy hond. Engelse Spaniël, chip bodem. Afmeting: 15 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws polychroom Delfts Fayence bord met florale decors. Gemerkt D. Lichte randschade. Afmeting: ø 31 cm. In redelijke staat.
Zes maal oud divers porselein. Bestaande uit: Amfora vaas Kaiser Germany + Limoges dekseldoos, handbeschilderd, floraal + Royal Copenhagen zoutnap + theepot + Chinese schaal + antieke handbeschilderde...
Zeven maal oud/antiek Chinees/Japans cloisonne. Bestaande uit: twee dekselpotjes, visitekaartenhouder, korfje, vogeltje, twee vazen. Afmeting: 4 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen gemberpot met boedhistische figuur op lotusbloem + bodemmerk. Afmeting: 14 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen kaststel met draken en bodemmerken. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: ø 21,3 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 9,5 x 15 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke figuren. Bestaande uit: Biquit porseleinen Jeanne D'arc, circa 1900 + gepolychromeerde gipsen Madonna, circa 1900 + houtgestoken Heilig kruis, 20e eeuw. Afmeting: 20 - 37 cm. In goed...
Grote antieke Duitse Art Deco keramieken wildregout dekselpot met oranje glazuur en wildvoorstelling. Gemerkt H.T.E.? Circa 1930. Nr. 16936. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse Imari porseleinen dekselpot met florale+goud decor en ribbels. Afmeting: 33 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin decor. Twee maal haarlijn + chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Engels Wedgwood serviesgoed. Decor Kutani Crane. Kraanvogels + floraal decor. Tweede helft 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes schalen, twee vazen, vijf eierdoppen, vijf kop en schotels, vier borden, drie ko...
Grote oude Chinees porseleinen vaas met bloesem en vogel decor + bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 21 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met tekst, tekens en landschappen. Haarscheur. Afmeting: 36 x 21 cm ø. In redelijke staat.
Grote oude Chinese natuurstenen dolk met draak. In houder. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 47 x 6 cm.
Twee oude Chinese Yixing theepotten. Eén maal hoog model met salamander + bodemmerk. Eén maal met bamboegrip, tekst en landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 15 x 14 x 8 cm ø / 13 x 12 x 8 cm ø. In go...
Twee oude Chinees porseleinen vazen met prunes decor. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met blauwe glazuur, bloesem en vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein met roze decor. Bestaande uit: Theebus + dekselschaal. Floraal + putti + bodemmerk. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met blauwe glazuur en florale decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Chinees schaakspel met jade speelstukken. In doos. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x 35 x 22 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels met florale, draken en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5,5 - 18 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met florale en Oosterse decors. Met vergulding. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Zeven maal Chinees/Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén Imari vaas met tuin/goud decor. Vijf Chinese Familie Verte bordjes met bodemmerk, 19e eeuw. Eén oude Chinese Yixing theepot met ...
Twee maal antiek Chinees/Kantonees porselein met Familie Rose decors. Bestaande uit: Schenkkan, 18e eeuw + Dekseldoos, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met Amsterdams Bont decor. Eén kom haarlijn. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen pelgrims flacon met draken decor. Afmeting: 22 x 15 x 7 cm. In goede staat.
Aparte gesigneerde Japanse antieke Satsuma vaas met bodemmerk, met floraal/vogel decor. Circa 1920. Afmeting: 35 x 15 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Japanse porseleinen man met opiumpijp. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Drie Duitse Meissen porseleinen borden met florale decor en goudrand. 20e Eeuw. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Imari porseleinen vaasjes met zeegezicht/berg decor. Circa 1900. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.
Drie oude Duitse Gerold porseleinen figuren. Met kinderen en vogels. Eén staart vogel chip. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met bamboe decor en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee antieke bloempotten. Circa 1900. Eén maal porselein met handgeschilderd landschap decor + één maal keramiek met florale guirlandes. Afmeting: 19 x 23 cm ø / 20 x 20 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen handbeschilderde terrine met zilveren omranding (laag gehalte). Afmeting: 29 x 24 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde Biedermeier kop en schotel met florale decors. Handbeschilderd. Afmeting: 10 x 13 cm ø. In goede staat.
Vier delen Perzisch beschilderd keramiek. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met floraal/symbolen decor. Afmeting: 20,5 x 17 cm ø. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden. Bestaande uit: Opengewerkte bonbonschaal, oestervormige schaal, gecontourneerd bord, floraal bord. Circa 1900. Afmeting: 19 - 32 cm. In goede staat.
Vijf antieke Imari porseleinen vazen. Twee maal set + één maal losse dekselvaas. Eén chip onderkant deksel. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Lot (14x) Chinees porselein, Familie Rose. Onder andere: Krekeldoos, opdienschalen, kommetjes, dekselpotje etc... Afmeting: 4 - 21 cm. In goede staat.
Twee Chinese porseleinen trekpotten. Eén grote trekpot, 17e - 18e eeuw, lichte glazuurschade + één kleine trekpot, 19e - 20e eeuw. Afmeting: 10 x 19 x 13 cm + 8,5 x 14 x 13 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Chinees porselein. Blauw-wit. Bestaande uit: Twee trekpotjes + twee kommen met bodemmerk. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Imari porselein. Bestaande uit: Twee dekselvazen, één kraagvaas met tuin decor, één vaas, floraal. Afmeting: 12,5 -21 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse Fayence wandplaquettes. Bestaande uit: Molenlandschap + zeilboot op zee (chip). Schilder H.B. Circa 1930. Afmeting: 26 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 25 x 9 cm ø. In goede staat.
Vier antieke Duitse porseleinen reukverdrijvers. Circa 1930. Afmeting: 17 - 21 cm. In goede staat.
Belgische geglazuurde keramieken Art Deco-stijl vaas met kikkers. Gemerkt Thulin. Afmeting: 14 x 19 cm ø. In goede staat.
Acht delen divers antiek aardewerk. Engeland. Onder andere: Doulton, Leeds, Belleek en Red Ware. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6,5 - 17 cm. In goede staat.
Grote rood geglazuurde oude Chinese Yixing vaas met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde Chinees porseleinen republiek-stijl vaas. Met figuren decor en tekst. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Polychrome Fayence plaquette met chinoiserie Geisha decor. Gemerkt. Circa 1900. Chip achterkant. Afmeting: 13 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Holland Flora Gouda plateel. 20e Eeuw. Bestaande uit: Plaquettte, kakatoe. Vaas, meeuwen. Afmeting: 24 x 11 cm / 23 x 15 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinese marmeren Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 26 x 8 cm. In goede staat.