Bronzen dansende dame op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld met onyx basement. Meisje met druivenmand. Compositie metaal. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Bronzen uil op zwart marmeren basement. Naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl kalkoen op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 30 x 25 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken figuur van een hoogwaardigheidsbekleder op lotusbloem. Goudlak polychromie. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Vier bronzen figuren. 20e Eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Zigeuner jongen met hoed en cape. F. Iffland, 1862 - 1935. Titel: Roma. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen figuur. Door Levasseur. Titel L' angelus. Man met zeis. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Surrealistische bronzen struisvogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Bronzen buste. Napoleon Bonaparte op marmeren boekensteun. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Hollands bronzen figuur. Mariken van Nimweghen. Gesigneerd Vera '64. Vera van Hasselt. 1924 - 2014. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Houtgestoken sculptuur. Twee mannen onder boom met paard en aap in boom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 15 x 19 cm. In goede staat.
Grote terracotta reebok buste. Door A. Leusink 2017. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Groot bronzen Charlie Chaplin beeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Bronzen naakte vrouw op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Bronzen naakte vrouw met bondage op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 22 x 17 x 15 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur. 20e Eeuw. Griekse God Zeus met bliksemschicht in hand. Ongesigneerd. Afmeting: 44,5 cm. In goede staat.
Twee kleine antieke bronzen hondjes. Circa 1900. Mogelijk Wenen. Ongemerkt. Afmeting: 4,5 - 5 cm. In goede staat.
Drie oude bronzen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Indiase boeddha op lotusbloem + Afrikaanse figurengroep + Afrikaanse dierengroep. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Twee handen, vriendschap. 21e Eeuw. Afmeting: 48 x 39 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen uil op tak met zwart marmeren basement. Met signatuur W. Lehmbruck. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Weense bronzen beschilderde figuren. Ongesigneerd. Eén maal kat met dirigeerstok. Eén maal kat met grote trommel. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.
Aparte stenen beschilderde Indiaan met hanenkam. Door Heidi Guthmann Birck. Duitsland. 1941. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. 21e Eeuw. Bestaande uit: Drie zeepaarden figuur, monogram G.B. + Jockey op zwart marmeren basement. Afmeting: 17 - 22 cm. In goede staat.
Bronzen beeldje. 20e Eeuw. Mogelijk Jantje Beton. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antieke Belgische bronzen 'Manneke Pis' op rood marmeren piedestal. Circa 1900. Marmer gerestaureerd. Afmeting: 23 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese of Tibet houten polychromie boeddha figuur met relikwie ruimte in rug. 19e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Griekse dame op chais longue. Gemerkt J.P.M.D. 204. Afmeting: 22 x 35 x 9 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Twee-delig. 21e Eeuw. Lezend meisje op klapstoel. Afmeting: 26 x 29 x 13 cm. In goede staat.
Oude/antieke vergulde Chinese boeddha in lotushouding. Verso met symbolen, signatuur, bodemmerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Oude Oosterse messing boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 18 x 8 cm. In goede staat.
Oude Oosterse zittende bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Duits messing schaaltje met gems. Verso Berndorf. Afmeting: 12 x 15 x 1 cm. In goede staat.
Drie moderne aardewerken sculpturen. Bestaande uit: Terracotta, gesigneerd D.B., Dora Bittkamp. Terracotta/zwart, voorover gebukte man. Abstracte figuur, zwart. Afmeting: 15 -19 cm. In goede staat.
Twee maal Oosters messing. 20e Eeuw. Eén maal Ghendi, gegraveerd. Eén maal messing bewerkt paard. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen Griekse beelden figuren. Eén op rood marmeren sokkel. Eén mannen figuur, reproductie brons. Circa 1900. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde antieke bronzen Jugendstil lamp. Door Nelson. Circa 1910. Antoine Joseph van den Kerkhove. 1849 - 1910. Gietstempel E. Blot Paris. Titel L. Age d'or. Twee kleurig. Lampfittingen m...
Bronzen 'Vrouwe Justitia'. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antieke terracotta buste. Sole Mio. Meisje met mandoline. Gesigneerd J. van Vaerenbergh. Circa 1900. Chips bij voet. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 19e eeuws gipsen Heilig hart beeld met originele polychromie. Afmeting: 106 cm. In goede staat.
Twee antieke messing vergulde figuren. Boerenvrouwen met rugkorf. Circa 1900. Afmeting: 9 x 7 x 5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse uit notenhout gesneden koppen voor wand montage. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Zuid-Duitse notenhouten heilig figuur met Madonna, cherubijnkoppen en draak. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans figuur. Henry Fugere. 1872 - 1944. Fluitspelende man. Fluit mist. Geplaatst op een marmeren basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur op zwart marmeren basement. Dames corpus. Afmeting: 23 x 13 x 16 cm. In goede staat.
Brons gegoten hengst. Bruin gepatineerd. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 33 x 10 cm. In goed staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Romein met zeemonster. Mythologische voorstelling. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Oude bronzen golfspeler op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.