Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit regulateur met halve zuilen. Circa 1890. Afmeting: 103 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten zuilenpendule met florale intarsia. Circa 1870. Wijzerplaat iets beschadigd, uurwerk vervuild. Verder in goede staat. Afmeting: 42,5 cm.
Oude wortelnoten Warmink tafelklok met brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Aparte Franse houtgestoken bureauklok met kaarskandelaar en foto. Circa 1915. Opdraaiveer kapot. Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame antieke handbeschilderde keramieken bureauklok met figurenvoorstelling op schilderspalet. Stil uurwerk. Circa 1880. Wijzerplaat cijfers weg. Keramiek heel. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede ...
19e Eeuwse Franse palissander kolompendule met getorste zuilen. Lichte fineerschades, wijzerplaat beschadigd. Uurwerk vervuild. Afmeting: 47 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten zuilenpendule met intarsia. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en harpslinger. Afmeting: 44 x 28 x 17 cm. In goede staat.
Antiek gelithografeerd blikken Victory V Fryer & Co. Nelson Ltd. snoepjes voorraadblik met uurwerk. Circa 1930. Afmeting: 25 x 33 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule. Circa 1890. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Slinger weg. Afmeting: 27 x 39 x 13 cm. In goede staat.
Kleine handbeschilderde Friese stoelklok. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Oude mysterieuze pendule naar oud voorbeeld. Junghans Metteln. 21e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Kienzle regulateur. Eén lijstje los er bij. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met bronzen figuur. Twee achterste twee pootjes vervangen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Verder in goede staat. Afmeting: 37 x 45 x 15 cm. In goede staa...
Oude Duitse koekoeksklok . Houtgesneden met hert, konijn en vogel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 31 x 20 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Oude Hollandse notenhouten Westminster Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 126 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Circa 1890. Stukjes lijst weg. Afmeting: 87 cm. In redelijke staat.
Lot van drie klokken. Eén maal eikenhouten Art Deco klok met chrome en palissanderhout, circa 1935. Eén maal houten beschilderd Jugendstil klokje. Eén maal marmeren klokje met los uurwerk, met speelwe...
Wortelnoten Warmink tafelklok met halfuur-slag op dubbele bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Oud Schwarzwald klokkenmannetje. Compositie metalen klokkenmannetje. 20e Eeuw. Opdraaiveer defect. Afmeting: 42 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 146 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten schoolklok met achtdaags-uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Afmeting: 13 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met originele kroon. Circa 1890. Gründerzeit. Afmeting: 116 cm. In goede staat.