This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, June 28, 2019 from 18:00

Completed | Default auction

Zuilen pendule , 19e eeuw
Result: 100 EUR

19e Eeuwse palissanderhouten zuilenpendule met florale intarsia. Circa 1870. Wijzerplaat iets beschadigd, uurwerk vervuild. Verder in goede staat. Afmeting: 42,5 cm.

Antieke Chinese druivenschotel
Starting price 300 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: 6 x 33,3 cm ø. In goede staat.

Moderne glazen vaas
Result: 35 EUR

Grote moderne mondgeblazen glazen vaas groen/blauw. Met glas overlay licht-groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese/Tibetaanse bronzen vaas, 1900
Starting price 90 EUR

Antieke Chinese of Tibetaanse bronzen vaas met monnik. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Jugendstil koekjespot
Result: 130 EUR

Vernikkelde Jugendstil koekjes dekselpot met mondgeblazen glas. Floraal. Afmeting: 24 x 17 x 13 cm ø. In goede staat.

Antieke Franse bronzen pendule, 1880
Starting price 180 EUR

Antieke Franse bronzen historisme pendule. Circa 1880. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met emaille cartouches. Afmeting: 54 x 31 x 13 cm. In goede staat.

Jugendstil regulateur, 1915
Starting price 20 EUR

Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur. Circa 1915. Deel houtwerk mist. Afmeting: 70 cm. In redelijke staat.

Antieke Jugendstil koekjestrommel
Starting price 40 EUR

Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Franse comtoise klok
Result: 110 EUR

Grote 18e eeuwse Franse eikenhouten comtoise klok met spillegang. Huwelijk. Met gewichten + slinger. Verder in goede staat. Afmeting: H 250 cm.

2x Oud/antiek kristal
Starting price 40 EUR

Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: *Pijpvaas met roccailles, verguld. *Villeroy en Boch vaas met koperen monturen. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.

2x Antieke glazen bolvazen, 1919
Starting price 80 EUR

Twee antieke C.J. Lanoij glazen bolvazen. Circa 1919. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.

Antieke glazen bruidskaraf
Result: 70 EUR

Antieke 18e - 19e eeuwse glazen bruidskaraf met dubbele oorgrepen, opgelegde slingers en diverse gematteerde gegraveerde afbeeldingen. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

A.M. Geijp, Hollands landschap met koeien
Starting price 280 EUR

A.M. Geijp. 1855 - 1926. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 36 cm. In goede staat.

19e Eeuws kerkelijk ikoon
Result: 50 EUR

19e Eeuws Neogotisch kerkelijk ikoon. Schilderstuk met bladgoud in eiken lijst. Afmeting: 90 x 62 x 50 cm. In goede staat.

C. Kuyp, Boerenhuis met figuren
Result: 100 EUR

Constant Kuyp. 19e Eeuw. Boerenhuis met figuren. Met kapitale lijst. Afmeting: 63 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame bureaulamp
Starting price 300 EUR

Zeldzame grote messing (bibliothecarislamp) bureaulamp. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 51 x 15 cm. In goede staat.

Antiek miniatuur portret
Starting price 450 EUR

Antiek miniatuur damesportret. Dame met bloemen. Olieverf op pannel. Afmeting: 8,5 x 7 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Result: 70 EUR

Kleine handbeschilderde Friese stoelklok. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Bureauwekker, 1900
Result: 110 EUR

Antieke Franse compositiemetalen bureauklok met vrouw en molen. Circa 1900. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

Franse atlas pendule, 19e eeuw
Starting price 2.000 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen atlas pendule met marmeren basement. Gesigneerd Gavernier à Paris. Met achtdaags enchapement uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Antieke Duitse speeldoos
Result: 440 EUR

Antieke Duitse notenhouten speeldoos. Polyphon of symphonion. Circa 1900. Met dubbele kam en twee platen. Kam heel, alleen genummerd. Afmeting: 25 x 45 x 35 cm. In goede functionerende staat.

Jan te Wierik, Fantasie figuur
Starting price 300 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur. Acryl op papier. Afmeting: 18,5 x 27 cm. In goede staat.

Louis Soonius, Mediterrane vrouw met kruik
Starting price 500 EUR

Louis Soonius. 1917. 1883 - 1956. Mediterrane vrouw met kruik. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 36 cm. In goede staat.

Antiek beeld, Henry Fugere
Starting price 150 EUR

Groot antiek Frans figuur. Henry Fugere. 1872 - 1944. Fluitspelende man. Fluit mist. Geplaatst op een marmeren basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.