This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, June 28, 2019 from 18:00

Completed | Default auction

Zilveren lodereindoosje, 1890
Result: 90 EUR

Zilveren lodereindoosje, 833/000, vierkant model versierd met bandwerk. MT.: Reitsma, Heerenveen, jl.:f:1890 2,5x2,5x4,5cm. ca 17 gram. In redelijk goede staat.

J.A.V. Breda, Tromphe L'oeil
Starting price 300 EUR

Bijzondere Tromphe L'oeil aquarel/gravure. Getekend door J.A.V. Breda 1797. Met teksten en landschappen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.

2x Monogram B., Strandgezichten
Result: 80 EUR

Twee maal monogram B. 20e Eeuw. Twee strandgezichten met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 15,5 cm. In goede staat.

K.L. Laminoir, Stadsgezicht Brugge?
Starting price 80 EUR

K.L. Laminoir. 20e Eeuw. Belgische School. Stadsgezicht Brugge? Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

J. de Boer, Vaas met bloemen
Starting price 100 EUR

Jan de Boer '79. 1902 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar
Starting price 150 EUR

Grote tafelkandelaar, 13 lothige, 812,5/000, in barokstijl op een vierkant gecontourneerde voet. 14x14x32cm. Voorzien van restauratie ( met tin). Enkele deukjes en breukjes, verder in goede staat.

Rest bestek, zilver
Result: 360 EUR

Rest bestek, zilver, 800/000, met diverse tafellepels, 2 vorken, 2 vleesvorken, 12 ijslepels, 9 gehamerde borrellepels, 4 koffielepels en een petitfour schep. Diverse modellen. totaal ca 1360 gram. In...

2 Zilveren tafelborstels
Starting price 90 EUR

Twee zilveren tafelborstels, 833/000, ovaal model één met een landschap en één met figuren in een herberg. MT.: -H.Hooijkaas, Schoonhoven en Zaanlandse zilversmederij, Zaandam. 7-11cm. In goede staat

Authentieke Lancaster bommenwerper richtingsmeter
Result: 100 EUR

Authentieke USA Lancaster bommenwerper richtingsmeter. Type: 6A/1302. Afmeting: 11 x 11 cm ø. In goede staat.

Oud sabel
Result: 110 EUR

Oud sabel met bewerkt heft en lederen schede. Bronzen ramskoppen. Bewerkt lemet. 20e Eeuw. Afmeting: L 101 cm. In goede staat.

Antiek seinpistool, 1910
Starting price 80 EUR

Antiek seinpistool. Duitsland. WO I. Ongemerkt. Circa 1910. Oxydatie. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.

Lot kruidmaatjes+kogelmal
Starting price 70 EUR

Lot van negen stuks diverse kruidmaatjes en een kogelmal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.

2x Luchtdruk pistolen
Result: 40 EUR

Twee 4,5 mm luchtdrukpistolen. 70-er Jaren. Eén maal Oklahoma, knikloop. Eén maal T.J.H. & Son, The Gat, drukloop. Afmeting: L 28 - 31 cm. In goede staat.

Oud/antiek Duits sabel
Starting price 75 EUR

Oud/antiek Duits gemerkt sabel. Weyersberg & Co. Solingen. Oxydatie. Afmeting: L 86 cm. In redelijke staat.

2x Oude porseleinen figuren
Starting price 50 EUR

Twee oude porseleinen vogel figuren. 20e Eeuw. Eén maal Vlaamse gaai, Gerold Bavaria Germany, chip. Eén maal twee vinken, ongemerkt, chip. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijke staat.

Zilveren fotolijst
Result: 40 EUR

Zilveren fotolijst, 925/000, ovaal model met florale versiering. Met metalen achterzijde. 10x14cm. In goede staat

Franse bureauwekker/kandelaar
Result: 90 EUR

Aparte Franse houtgestoken bureauklok met kaarskandelaar en foto. Circa 1915. Opdraaiveer kapot. Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.

5 Snoeren edelstenen
Result: 50 EUR

Vijf colliers, met o.a. hoorn, barnsteen en agaat.

Zilver op goud armband, olifant met diamant
Starting price 1.000 EUR

Zeer zeldzame kapitale armband, goud op zilver armband met scharnier. 2 Olifantenkoppen met robijnen bevestigd aan een opengewerkte band. Het geheel is bezet met zeer veel diamanten, eenvoudig geslepe...

Goldplated zilveren ring
Starting price 30 EUR

Zilver vergulde ring, 925/000, met 7 grote ovaal gefacetteerde zirconia's met diverse kleuren. ø 50 Als nieuw

Lot granaat
Starting price 50 EUR

Lot met diverse gefacetteerde granaatkralen. ca 124 gram.

Ring met granaat
Result: 85 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een ovale zetkast met geschulpte rand en graveerwerk, bezet met een ovaal gefacetteerde granaat. Breedte 22 mm. ø 50. ca 4,1 gram. In goede staat

Oorstekers met granaat
Starting price 100 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, in een bloemvorm met in het midden een gefacetteerde granaat. ø oorsteker 13 mm. ca 2,2 gram. In goede staat

Gouden choker met diamant
Starting price 400 EUR

Prachtige gouden choker, 585/000, met diamant. Choker met een ovaal gourmetcollier in het midden voorzien van een geelgouden element, bezet met baquette geslepen diamanten in de vorm van een soort kno...